Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
من بدجوری معتاد شده بودم و الان هم زیاد بازی می کنم، ولی خب همونجوری که خودتون هم اطلاع دارید با سیستم Matchmaking کار می کنه که جز اعصاب خوردی چیزی نداره. کنسول هم بخری که فقط این بازی نیست. بازی های Online زیادی هستند که میتونی بخری و بازی کنی. ولی این بازی ارزشش رو داره.

میدونم بازی های زیادی هستن ولی هیچ کدوم ارزش کنسول خریدن رو واسه من ندارن جز این MW2. میخواستم بدونم هنوز بازی کردنش اعصاب خوردی داره با PS3 یا نه که شما میگی همینطوریه. شایه یه xbox دیگه بگیرم بهتر باشه، نه؟

دوست عزیز ببخشید دخالت می کنم ولی شما اگر از mw2خوشت نیمدbf:bc2را بگیر که قسمت انلاینش از هر کی بپرسی راضی هست! ;)

دموش رو بازی کردم وقتی اومده بود، خوشم نیومد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
منظورتون از اعصاب خوردی و مشکلات چیه ؟!!! من و همه بچه ها بام تا شام داریم MW2 بازی میکنیم :D
همه هم BFBC2 رو دارن ولی اخر سر جمع میشیم MW2 میزنیم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
میدونم بازی های زیادی هستن ولی هیچ کدوم ارزش کنسول خریدن رو واسه من ندارن جز این MW2. میخواستم بدونم هنوز بازی کردنش اعصاب خوردی داره با PS3 یا نه که شما میگی همینطوریه. شایه یه xbox دیگه بگیرم بهتر باشه، نه؟
اگر شما مثل Kiya دوستایی داخل ایران داشته باشی که بتونی باهاشون بازی کنی اصلا اعصاب خوردی نداره. ولی من با خارجی ها بازی می کنم، برای همین میگم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگر شما مثل Kiya دوستایی داخل ایران داشته باشی که بتونی باهاشون بازی کنی اصلا اعصاب خوردی نداره. ولی من با خارجی ها بازی می کنم، برای همین میگم.

اتفاقا منم میخوام با خارجیا بازی کنم. پس باید بیخیال شد.
آخر سر هم انگار باید PC بخرم.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان من گاهی اوقات برای بازی پیدا کردن مجبورم تا 10 دقیقه صبر کنم!میخواستم بدونم شما هم مشکل من رو دارین؟بعدش بر چه اساس بازی پیدا میکنه،پینگ؟
مشکل دیگم اینه که وقتی از یه بازی شوت میشم وقتی دوباره سرچ کنم داخل روم جدید میرم تا میخواد مپ رو لود کنه صفحه سیاه میشه و مینویسه OUT OF MEMORY و بعدش دوباره میره برای وصل شدن روی سرورای بازی کسی میدونه این مشکل از کجا اب میخوره؟
ممنون

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
دوستان من گاهی اوقات برای بازی پیدا کردن مجبورم تا 10 دقیقه صبر کنم!میخواستم بدونم شما هم مشکل من رو دارین؟بعدش بر چه اساس بازی پیدا میکنه،پینگ؟
مشکل دیگم اینه که وقتی از یه بازی شوت میشم وقتی دوباره سرچ کنم داخل روم جدید میرم تا میخواد مپ رو لود کنه صفحه سیاه میشه و مینویسه OUT OF MEMORY و بعدش دوباره میره برای وصل شدن روی سرورای بازی کسی میدونه این مشکل از کجا اب میخوره؟
ممنون
در مورد مشکل اول که 10 دقیقه که خوبه من گاهی بیشترم معطل میشم
چون بازی از پینگ 100 شروع میکنه خیلییییی طول میکشه اما اون مشکل دومی نمیدونم چیه من تا حالا بهش بر نخوردم!!!!!!!!!:confused:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان یه کشف جدید کردم:biggrin1:بهترین اسلحه تو mw2 بدون شک M16A4 هست واقعا بی نظیره.بهتون پیشنهاد میکنم فقط همینو بردارید.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
دوستان یه کشف جدید کردم:biggrin1:بهترین اسلحه تو mw2 بدون شک M16A4 هست واقعا بی نظیره.بهتون پیشنهاد میکنم فقط همینو بردارید.

نکن از این کشفیات. برو دو-سه تا Top 5 Plays of the week تو Youtube ببین، بعد کشف جدید کن عزیزم.
No Offense!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر