Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
این استتار اسنیک رو اسب بدجوری سوژه شده :D
آره یکی دیگه ام من دیده بودم یه درجه رفته بالاتر این بود:d

96123956169175440798.jpg

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب مثل اینکه کوجیما یه توئیت در مورد MGSV زده و گفته بازی بسیار واقعی خواهد بود و میشه دشمن رو خلع سلاح کرد مثل تریلر E3 و یه سری صحبت های دیگه در مورد واقع گرایانه بودن بازی :D

-In my next game, things will be for real. No Wall smash.
-Not like Manga like “PW” (Peace Walker), it will be “CQC enemies into walls” for real.
-When I told my staff to implement “Wall smash CQC enemies into wall” in PW, they didn’t really like that idea. But my intention was how “MGS” can be implemented in PSP to bring the real thrill of CQC for teenager(s). That aim in a way succeeded.
-BTW, there will be crawling in the next “MGS”.
-There will not be like “Cautious advance” that appeared in “MGS4″.
-You can steal the weapon from enemy and fire as shown in E3 trailer.
-Of course there will be online.
-Restriction of using enemy’s weapon was because of the future setting w/ID weapons. Next game setting is in old days so u can use them.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
تو تریلری که از بیمارستان بود، اونجایی که دستاشو میاره جلوی صورتش و نگاهشون میکنه، مثل رفتار افرادی هست که دستشون رو از دست دادن و دوباره بهشون دست پیوند زده شده.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این دقیقاً نظریه ایه که من دارم توو یکی از تاپیک ها ام خیلی وقت پیش گفتم.با شواهد موجود اینکه یه Big Boss جعلی توو بازی هست قطعیه!

نشون به این نشون که منم گفتم عمراً همچین چیزی نیست ! :D این بیگ باس همون بیگ باس ِ، کوجیما گفته 80% این بازی واقعیت ِ و 20% مسائل تخیلی اگه این نظریه درست باشه ( که نیست :D ) دقیقاً حرف کوجیما برعکس میشه !
این همه بین تریلرها می زنه اسنیک برگشت، اسنیک به فاکس برگشت، اسنیک هیولا شد، هر تغییری توش ایجاد شده بخاطر 9 سال کما بوده که مطمئناً تاثیرات ظاهری و حتی مغزی و فکری زیادی داره اونم وقتی دشمنت اینکارو باهات کرده باشه ! :D حالا من که از همین تریبون هم اعلام می کنم ایشون خود خود ِ بیگ باس هستن :D
اون قضیه سیگار الکترونیکم به راحتی میشه حلش کرد، احتمالاً بخاطر اینه که تو ماموریت نمی تونه سیگار بکشه که بوش رو دشمن ها متوجه بشن و برای همین از سیگار الکترونیک استفاده می کنه که ما هم دچار دردسر نشیم ! والسلام :D

شاید هیچ کدوم از این فانتوم های تولید شده با فاکس BigBoss نیستند. شاید اونایی هستند که تو متال گیر 1 و متال گیر 2 توسط اسنیک کشته میشن.

اونوقت چرا بیگ باس آخر MGS4 هیچکدوم از این ها رو فاش نمی کنه ؟! نمی گه که من نبودن که دوبار منو کشتی ؟!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
WoW !!!!! :-o
این نظریه 2 تا Big Boss رو از همون روزی که گفتن دیوید هیتر دیگه قرار نیست تو MGS باشه احسان مطرح کرده بود :| :| :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این نظریه 2 تا Big Boss رو از همون روزی که گفتن دیوید هیتر دیگه قرار نیست تو MGS باشه احسان مطرح کرده بود :| :| :biggrin1:

اینم باز مربوط میشه به حضور احتمالی Solid Snake در این نسخه و یا نسخه بعد، دوست ندارید که صدای جفتشون دیوید هیتر باشه ؟ :biggrin1:
یا می تونه همون قضیه کما باشه ! و 9 سال حرف نزدن که بالا هم گفتم :biggrin1: همچنین تغییرات اساسی که کوجیما گفته :biggrin1:
حالا چرا دنبال این هستید بگید 2 تا بیگ باس ِ نمی دونم اما با تمام احترامی که واستون قائلم اگه اینطوری نشه این روزها رو به یادتون میارم :biggrin1: :biggrin1: اگر 0.01% هم اینطوری بود که شما می گید بود من دیگه بازی سنتر نمیام :biggrin1: باشد که رستگار شویم :biggrin1:

گفتم که این ایده ی من نبود و نیست این رو احسان میگفت :biggrin1: شدیداً معتقده دیوید هیتر تو V هم هستش :biggrin1: چیزی که من با توجه به صداپیشه ی جاپونیش رد میکردم :biggrin1:
نیای که چی بشه؟!

حالا من منظورم به همه کسایی بود که این نظریه رو قبول دارن :D این بهونه ای بود واسه حمله به همه دوستداران این نظریه :D
قضیه صداگذار ژاپنی اش و اینکه چرا اون عوض نشده هم کوجیما توصیح داده در موردش :D

این دیگه چه حرفیه؟! :| :| :|

این نشون از قاطعیتم ِ :D جدی نگیر :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ا
حالا چرا دنبال این هستید بگید 2 تا بیگ باس ِ نمی دونم اما با تمام احترامی که واستون قائلم اگه اینطوری نشه این روزها رو به یادتون میارم :D :D اگر 0.01% هم اینطوری بود که شما می گید بود
گفتم که این ایده ی من نبود و نیست این رو احسان میگفت :D شدیداً معتقده دیوید هیتر تو V هم هستش :D چیزی که من با توجه به صداپیشه ی جاپونیش رد میکردم :D
من دیگه بازی سنتر نمیام
:|
این دیگه چه حرفیه؟! :| :| :|
نیای که چی بشه؟!
قضیه صداگذار ژاپنی اش و اینکه چرا اون عوض نشده هم کوجیما توصیح داده در موردش
biggrin1.gif
اوشون توضیحاتش بیشتر در جهت گمراه سازی گیمر میباشد :-"

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آره امید حرفت منطقیه تا حدودی;اولاً اون شاخ کاملاً توو عکس سمت چپ مشخصه که از جایه قبلیش(بالای ابرو) به سمت بالا حرکت کرده چون دقیقاً زیرش آثار پارگی هست,اون جراحات دیگه صورت هم خب هر موقع می تونه پیش بیاد!اون قضیه Decoy Octopus هم که من درآوردیه ولی هنوز اون تفاوت سیگار و رنگ چشم و اون لیریک معنا دار براش توضیح قابل قبولی نیست,در ضمن جراحی پلاستیک و صورت که جزو تخیلات نیست!:d

و در آخر:
medium_504163078f17c1346462471rvrap.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر