Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کوجیما توی توییترش یه سوال پرسیده. در واقع یه جور بازیه برای حدس زدن تم کلی MGSV :
79421983762489421195.png

یکی از اعضای Gaf هم برداشته یه برنامه جاوا نوشته و تمام کلمات 4 حرفی انگلیسی که آخرشون با حرف e تموم میشه رو لیست کرده :
brae, b@be, abbe, hebe, gibe, jibe, lobe, robe, cube, rube, tube, face, lace, mace, pace, race, dice, lice, mice, nice, rice, vice, once, bade, dade, fade, jade, made, vade, wade, cede, aide, bide, fide, hide, ride, side, tide, vide, wide, bode, code, mode, node, rode, jude, nude, rude, hyde, ieee, agee, thee, whee, flee, glee, knee, free, tree, cafe, safe, fife, life, rife, wife, cage, gage, page, rage, sage, wage, edge, doge, loge, urge, huge, luge, ache, brie, erie, bake, cake, fake, jake, lake, make, rake, sake, take, wake, bike, hike, like, mike, pike, coke, joke, poke, woke, yoke, duke, juke, luke, luke, puke, dyke, tyke, bale, dale, gale, hale, kale, male, pale, sale, tale, vale, wale, yale, able, idle, ogle, aile, bile, file, mile, nile, pile, tile, vile, wile, bole, cole, dole, hole, mole, pole, role, sole, vole, isle, mule, rule, yule, axle, kyle, lyle, pyle, came, dame, fame, game, lame, name, same, tame, acme, dime, lime, rime, time, come, dome, home, lome, rome, some, tome, fume, bane, cane, dane, jane, kane, lane, mane, pane, sane, vane, wane, gene, rene, dine, fine, line, mine, nine, pine, sine, tine, vine, wine, anne, bone, cone, done, gone, hone, lone, none, tone, zone, dune, june, rune, tune, dyne, oboe, shoe, aloe, floe, sloe, cape, gape, nape, rape, tape, pipe, ripe, wipe, cope, dope, hope, lope, pope, rope, dupe, type, bare, care, dare, fare, hare, mare, pare, rare, ware, acre, here, mere, were, ogre, dire, eire, fire, hire, mire, sire, tire, wire, bore, core, fore, gore, lore, more, pore, sore, tore, wore, yore, cure, jure, lure, pure, sure, lyre, pyre, base, case, ease, lase, vase, lise, rise, vise, wise, else, bose, dose, hose, jose, lose, nose, pose, rose, apse, fuse, muse, ruse, bate, date, fate, gate, hate, kate, late, mate, nate, pate, rate, tate, fete, mete, pete, tete, bite, cite, kite, mite, rite, site, ante, dote, note, rote, tote, vote, cute, jute, lute, mute, byte, laue, ague, blue, clue, flue, glue, true, cave, dave, eave, gave, have, nave, pave, rave, save, wave, neve, dive, five, give, hive, jive, live, wive, cove, dove, hove, jove, love, move, rove, wove, howe, lowe, rowe, luxe, skye, frye, daze, faze, gaze, haze, laze, maze, raze, size, doze, ooze

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
در تکمیل حرف دوست بالا :

کوجیما گفته که سادرلند از لحاظ اجرا و سن و سال برای نقش اسنیک ایده آل بود و برای همین بهش پیشنهاد داده شده.علاوه بر اون کوجیما قول عمق بیشتری رو در زمینه داستان و اتمسفر داده .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
آقا یه چیزی برای من نامشخص مونده ممنون میشم کسی براش جوابی داشته باشه :d

مگه قرار نیست صدای بیگ باس کیفر ( شخصیت اول سریال 24 ) باشه ؟؟؟؟؟

تو اون تریلری که ما دیدیم اگه دقت کرده باشین صدای مرد باند پیچی صدای کیفر و اصلا صدای ببیگ باس شبیه صدای کیفر نیست حالا من نفهمیدم قضیه از چه قراره کسی جوابشو میده

گ

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
کوجیما توی توییترش یه سوال پرسیده. در واقع یه جور بازیه برای حدس زدن تم کلی MGSV :
79421983762489421195.png

یکی از اعضای Gaf هم برداشته یه برنامه جاوا نوشته و تمام کلمات 4 حرفی انگلیسی که آخرشون با حرف e تموم میشه رو لیست کرده :
به احتمال زیاد Gone باشه...:|

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
تو اون تریلری که ما دیدیم اگه دقت کرده باشین صدای مرد باند پیچی صدای کیفر و اصلا صدای ببیگ باس شبیه صدای کیفر نیست حالا من نفهمیدم قضیه از چه قراره کسی جوابشو میده
به احتمال زیاد Ishmael شخصیتی توو ذهن Big Boss ـه در واقع خودشه برا همین صداهاشون یه نفره.ظاهرا ساترلند هم مثل هیتر صداشو به پیشنهاد کوجیما عوض می کنه برا Snake البته نه به اون اندازه!
یعنی چه ربطی میتونه داشته باشه به Race؟
شاید منظورش مسابقه یا بهتر رقابتیه که بین Big Boss و Zero اتفاق افتاده و توو این شماره نشون میده جزئیاتش رو

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
"تریلر MGSV بهرین تریلر E3 2013 در سایت Game Trailers شد"

http://www.gametrailers.com/videos/0izs4i/best-of-e3-2013-awards-best-trailer

----------------
دوستان یه سری آواتار از MGSV درست کرده بودم، گفتم شاید بدرد شما هم بخوره و بتونید ازش استفاده کنید، همه فایل ها رو در یک فایل زیپ پیوست کردم
امیدوارم به کارتون بیاد :)

mltukqv7f6zpxyuulh.jpg

View attachment AvatarMGSV.zip

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر