Metal Gear Solid HD Collection

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ICO & SHADOW of Colussos رو که میشه الانم رو ویتا بازی کرد!!!!!!!! شما اگه این بازی رو رو ps3 داشته باشین با یه آپدیت کوچیک میتونید از طریق Remoteplay رو ویتا بازی کنید.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نسخه سوم بازی رو تموم کردم ! یه مشکلی که داشتم من همیشه با سری MGS این بوده که اولین تجربم روی PS3 و نسخه 4 بازی بوده که 5 سال پیش با اون گرافیک بسیار زیادش و اکشن زیادش ناگهان بیاید MGS Peace walker , MGS 3 رو بازی کنید کمی تو ذوقتون می خوره

مثال دیگش میتونه RE باشه که من از نسخه های قدیم شروع کردم و وقتی RE 5 6 بازی میکنم دیگه باهاشون حال نمیکنم ! شاید اگه MGS رو هم از همون PS 1 بازی میکردم امروز با گیم پلی MGS 3 خیلی بیشتر از نسخه 4 حال میکردم . از گیم پلی بگذریم

داستان عالی بود ! فوق العاده بود برای بازی که یک دهه پیش عرضه شده بود ( با توجه به اینکه از داستان های سیاسی خوشم نمیاد این عالی بود فقط چند جا خالی بندی داشت )
گرافیک اوایلش فوق العاده بود انگار بازی مال همین نسله ولی هر چی بازی رفت جلوتر کاهش پیدا کرد اواخرش کاملا مشهود بود بازی مال نسل قبله ( شایدم پورت بازی خوب نبوده ! )
صدا گذاری بی نظیر
میان پرده ها زیاد بودن و عالی

در کل به خاطر داستان و صداگذاری و گرافیکش بازی کردم نه به خاطر گیم پلی .
من سر در نیوردم از مخفی کاری بازی .CQC و شلیک به سر دشمنان برای من خیلی جالب نبود .

گیم پلی خیلی پیچیدست خیلی واقعا توی زمان خودش شاهکاری بوده ! گیم پلی بازی کامل بوده
بخش آموزشی بازی مخصوصا CQC ها رو چندین بار دیدم ولی بازم بعضی هاش رو نتوسنتم اجرا کنم یا شانسی اجرا کردم مثل با چاقو گردن رو بریدن ( اگه کسی می دونه چجوری هستش بگه ؟ )

خوش حالم که بازی رو انجام دادم یکی از بهترین داستان های کل بازی هایی که تاحالا انجام دادم رو داشت و خوش حال نیستم چرا بازی رو زمان خودش انجام ندادم .
شاید اگر MGS 4 رو اول بازی نکرده بودم بیشتر با MGS 3 حال میکردم چون با بخش مخفی کاریش حال نکردم و سم فیشر و مامور 47 رو ترجیح میدم تو بخش مخفی کاری
بازی از MGS Peace walker خیلی خیلی بهتر بود با اینکه خیلی قدیمی تر هستش ! PW روی اعصاب بود مخصوصا بخش دکمه زنی Torture chamber !

احتمالا برای بار دوم بازیش کنم تا ببینم مخفی کاری بازی رو شاید بیشتر درک کردم
در کل بازی فوق العاده خوبی بود .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
@رامتين مخفى کارى اين نسخه بيشتر تمرکز داره روى ديده نشدن (خود Major Zero اول بازى روو اين تاکيد ميکنه) پس سعى کن سربازا رو رد کنى و به هدفت برسى, يا خوابشون کنى با کلت خواب کن.
واقعا حيفه که اين بازيو زمان خودش بازى نکردى چون به جرات ميتونم بگم بهترين بازى اى که توو عمرم بازى کردم اين بازى بوده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فکر کنم یک تروفی هم داره کلا برای اینکه از اول تا اخره بازی کسی رو نکشی D:
مخفی کاریش خیلی حال میده
من با اینکه MGS ها رو همون زمانهایی که اومدن بازی کردم با این حال حتی بعد از که MGS 4 هم رفتم دوباره HD collection رو بازی کردم همچنان MGS 3 یکی از به یاد موندنی ترین بازیهایی هست که بازی کردم D: خیلی بازی عالی بود ×_×

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
متالگیر 2 رو روی پی اس 2 یه بار رو حالت عادی تموم کردم یه بار با یه چیت که از اول تا آخر بازی غیب میشدی :D ! هر دو دفعه هم حال داد :D !
ولی 3 ـش ... شاهکاری بود ! ( از اون شاهکار تر 1 ـشه )

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
متالگیر 2 رو روی پی اس 2 یه بار رو حالت عادی تموم کردم یه بار با یه چیت که از اول تا آخر بازی غیب میشدی :D ! هر دو دفعه هم حال داد :D !
ولی 3 ـش ... شاهکاری بود ! ( از اون شاهکار تر 1 ـشه )

بله به نظر من هم متال گیر 1 توی تمام نسخه ها از همه بهتر هست...البته بقیه هم شاهکار هستن ولی 1 ....خیلی زیبا و عمیق و...کلا فوق العاده بود هنوز ایرادات معروف سری متال گیر واردش نشده بودن....سبک شرقیش هم خیلی قوی تر از بقیه بود یعنی از بقیه خیلی کمتر هالییوودی بود به نظرم...شخصیت ها واقعا تاثیر گذار و دوست داشتنی بودن مخصوصا وقتی با کدک تماس میگرفتی و صورت ها رو به صورت نقاشی نشون میداد یه حالت خیلی زیبایی داشت اتمسفر بازی بسیار قوی بود و صدا گذاری ها و دوبله هم خاص بودن...من توی متال 4 واقعا سر نابود کردن بعضی از کرکتر ها ناراحت شدم برای مثال کرکتر mei ling که تو متال 1 واقعا کرکتر قوی و زیبایی بود توی متال 4 به نظرم کاملا نابود شد...شما فقط صورتش رو توی نقاشی های متال 1 با نسخه سه بعدی متال 4 مقایسه بکنید اصلا خوب در نیاوردن از طرفی خود کرکتر هم دیگه اون اصالت رو نداشت....(البته متال 4 جزو بهترین بازی های تاریخ هست ولی یه سری نقد هایی از دید طرفدارهای این سری بهش وارد بود واقعا و گرنه که کلا عالی بود)

آخرین ویرایش:

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
1 رو برای ویتاتون هرجوری میتونید تهیه کنید .
دیالوگ هاشون هنوزم که هنوزه خیلی با کیفیته و حتی ذره ای نمیشه گفت که کلیشه ای بودند ! صحنه شکنجه اسنیک ( اِستِیک :D ) توسط آسلات شاهکار بود کدی با همون گرافیک پایین ...
تو 3 ـش هم :
باز توسط آسلات جوان دهن باس سرویس میشه :|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
MGS 2 رو هم تموم کردم ! داستان بازی خیلی پیچیده تر از نسخه سوم بازی بود ولی اون گیرایی و ابهت شماره سوم رو نداشت . شماره سوم اصلا naked snake یا همون big boss یا همون jack :| خیلی شخصیت شاخی داشت .
Solid snake هم البته صداش که یکی بود و قیافشم شبیه آقاش بود :d ولی یه جورایی خودمونی تر از Big boss بود .
با اینکه گیم پلی بازی متفاوت تر از 3 بود ولی با این شماره من خیلی حال کردم مخفی کاریش بهتر بود هر چند که CQC وجود نداشت تو بازی ( CQC توی 1964 بوده بعد توی 2009 سالید اسنیک بلد نیست :| )
جالب اینجا بود که 90% بازی با Raiden بود که نکته خیلی عجیبی برای من بود !

یه موردی که آزار می داد بیش از حد بودن میان پرده ها و مکالمه های رادیویی بود . دیگه شورشو در اورده بود کوجیما تا راه میری یا زنگ میزنن یا فیلم نشون می داد . من 13 ساعت طول کشید بازی رو تموم کنم فکر کنم کم کم 7 - 8 ساعتش رو مشاهده کردم اینا چی میگن :|

داستان بازی خیلی تغییر میکرد آخرش می فهمیدی هر چی فهمیدی برعکس بوده که شدت این عمل توی بازی خیلی زیاده از حدش خارج شده و معنی نمیده 10 بار یه موضوع رو بپیچونن توی بازی حدودا 3 - 4 بار S3 رو معنیش رو تغییر دادن

گرافیک بازی هم برای بازی دهه پیش خیلی خوب بود و باهاش حال کردم خیلی شیک و مجلسی بود گرافیکش جزییات محیط کم بود ولی متریال ها و بافت ها صاف و صوف تمیز بودن .
یه مشکلی که توی سری متال گیر هستش اینه هر نفر صدتا اسم داره و خیلی گیج کنندست بالاخره روشن شد که Boss با big boss فرق داره و اسنیک به 4 نفر مختلف گفته میشه :|
که سه تاشون کلون آقاشون Big boss هستن

اواخرش بازی هم دیگه سینما شده بود گریم در اومد تا این میان پرده های بازی تموم بشه و بالاخره بفمهمیم چی به چی شد .

در کل گیم پلی MGS 2 رو پسندیدم داستان MGS 3

این ژست دست ocelot که توی MGS 3 در میاره خیلی جالبه اگه شد عکسشو می زارم

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
دوباره پس از 13 سال به اين بازي و البته بازي نكرده قسمت دوم و سوم متال گير بازگشتم بايد گفت اين سرى بازيها يكي از سري بازيهايي هست كه بهترين فيلمنامه رو ازش ديدم داستان قوي و پيچيده

جالب اينكه فقط قسمت اول رو تاحالا بازي كرده بودم حالا پس اين همه سال دارم داستان را ادامه ميدم

يادش بخر اين gray fox شخصيت محبوب من بود كه در اخر قسمت اول مرد ....ولي گويا گروه ويژه Foxhound هنوز زندند و Raiden از انها بوده؟ نميدونم برم جلو ببينم :)

- - -ویرایش - - -

بله به نظر من هم متال گیر 1 توی تمام نسخه ها از همه بهتر هست...البته بقیه هم شاهکار هستن ولی 1 ....خیلی زیبا و عمیق و...کلا فوق العاده بود هنوز ایرادات معروف سری متال گیر واردش نشده بودن....سبک شرقیش هم خیلی قوی تر از بقیه بود یعنی از بقیه خیلی کمتر هالییوودی بود به نظرم...شخصیت ها واقعا تاثیر گذار و دوست داشتنی بودن مخصوصا وقتی با کدک تماس میگرفتی و صورت ها رو به صورت نقاشی نشون میداد یه حالت خیلی زیبایی داشت اتمسفر بازی بسیار قوی بود و صدا گذاری ها و دوبله هم خاص بودن...من توی متال 4 واقعا سر نابود کردن بعضی از کرکتر ها ناراحت شدم برای مثال کرکتر mei ling که تو متال 1 واقعا کرکتر قوی و زیبایی بود توی متال 4 به نظرم کاملا نابود شد...شما فقط صورتش رو توی نقاشی های متال 1 با نسخه سه بعدی متال 4 مقایسه بکنید اصلا خوب در نیاوردن از طرفی خود کرکتر هم دیگه اون اصالت رو نداشت....(البته متال 4 جزو بهترین بازی های تاریخ هست ولی یه سری نقد هایی از دید طرفدارهای این سری بهش وارد بود واقعا و گرنه که کلا عالی بود)

موافقم يك فوقالعاده بود داستان ظريف پيچيده و زيبا
شخصيت پردازى بسيار عالي و عميق چه مثبت چه منفى

صحنه پردازى و جدال رودررويى با boss هادر موقعيتهاي خاص و حساس و بسيار خاص
اكشن معمايي هيجاني و غمناك

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
موافقم يك فوقالعاده بود داستان ظريف پيچيده و زيبا
شخصيت پردازى بسيار عالي و عميق چه مثبت چه منفى

صحنه پردازى و جدال رودررويى با boss هادر موقعيتهاي خاص و حساس و بسيار خاص
اكشن معمايي هيجاني و غمناك

شما MGS3 رو بازی کن نظرت عوض میشه :d

بیشتر فنا (که اگه منم قابل بزونین) و من میگن بهترین نسخه MGS همین نسخه 3 هست.

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
ببين سرنوشت چطورى با ادم بازى ميكنه امروز رفتم تو خرت و پرت هاي خونه پيداش كردم:

16232hy.jpg

پس از 14 سال ادامه داستان جالب اينكه هنوز داستان قسمت اول تو ذهنم مونده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر