Metal Gear Solid HD Collection

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم این تروفی رو که باید یه یارو رو از پشت بگیریبعد با چاقو بکشیش بگیرم راهنمایی کامل میکنید دوستان

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
1 سوال ویژه این 2 بازی رو بنده بینهایت دوست دارم
اما چون رو ps2 و xbox360 بازیشون کردم موندم رو vita بگیرمش یا نه

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم این تروفی رو که باید یه یارو رو از پشت بگیریبعد با چاقو بکشیش بگیرم راهنمایی کامل میکنید دوستان

رفيق نميدونم دقيقا مشکلت چيه؟ ولى اگه تو چاقو زدن (بريدن گلو) مشکل دارى بايد از rear touch pad استفاده کنى به طورى که اول دستتو بزار وسط صفحه لمسيه پشتى و بعد به سمت راست بکش تا گلوى طرف رو ببره.

1 سوال ویژه این 2 بازی رو بنده بینهایت دوست دارم
اما چون رو ps2 و xbox360 بازیشون کردم موندم رو vita بگیرمش یا نه

من خودمم همينجورى بودم و روى ويتاشم خريدم. (چون ديوونه ى اين بازيم)
ولى در کل ميل خودته که چيکار کنى.
من که پيشنهاد ميکنم بخرى. و حتما پلاتينيومش کنى.

heavyrain1366

کاربر سایت
Oct 4, 2010
128
اقا سلام یه سئوال در mgs3 nhvl
اونجا که end تو جنگل گیر میندازه با اسنایپ میزنه ادمو باید چکارکرد هر چی میگرده کسی پیدا نمیشه بزنمش

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
اقا سلام یه سئوال در mgs3 nhvl
اونجا که end تو جنگل گیر میندازه با اسنایپ میزنه ادمو باید چکارکرد هر چی میگرده کسی پیدا نمیشه بزنمش

باید خود The End رو بکشی دنبال کی میگردی اونجا که پیداش نمیکنی ؟!:d
می تونی با termal g یا میکروفن ردشو یگیری....

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
یادش بخیر تو ps2 تاریخ کنسول رو عوض میکردیم بعد میرفتیم برای مبارزه با the end مرده بودش...(عمرش به پایان رسیده بود!):d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
بازی Metal Gear Solid Peace walker خوشبختانه در لیست رسمی بازی های قابل اجرای PSP روی PS VITA هستش و شما میتونید این بازی رو از PSN با قیمت بین 15.99 تا 25.99 بسته به Store که از اون استفاده میکنید خرید کنید و این بازی رو انجام بدید تا نسخه HD C برای VITA بیاد!
نسخه HD C چیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نسخه HD C چیه؟
منظور HD Collection هست . البته قرار نیست HD بازی Peace Walker برای ویتا بیاد. نسخه کنسولی MGS HD COllection شامل Metal Gear Solid Peaec WAlker میشه که روی PSP عرضه شده بود اما نسخه Vita شامل این نسخه نمیشه و سازنده هاش گفته بودند که MGS PW نسخه PSP به خوبی روی Vita کار میکنه و ظاهرا بنا به دلایل دیگری هم این نسخه پرت نشده .
منظور از HD هم بازیهایی هست که در نصل گزشته عرضه شدن و کمپانیها این بازیهای رو با Resulation های امروز و گاهی Texture های بهتر بازسازی میکنن و به صورت کالکشن به بازار عرضه میشه.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
منظور HD Collection هست . البته قرار نیست HD بازی Peace Walker برای ویتا بیاد. نسخه کنسولی MGS HD COllection شامل Metal Gear Solid Peaec WAlker میشه که روی PSP عرضه شده بود اما نسخه Vita شامل این نسخه نمیشه و سازنده هاش گفته بودند که MGS PW نسخه PSP به خوبی روی Vita کار میکنه و ظاهرا بنا به دلایل دیگری هم این نسخه پرت نشده .
منظور از HD هم بازیهایی هست که در نصل گزشته عرضه شدن و کمپانیها این بازیهای رو با Resulation های امروز و گاهی Texture های بهتر بازسازی میکنن و به صورت کالکشن به بازار عرضه میشه.
ممنون
تا حالا 6 تا MGS اومده،درسته؟
2 و 3 و پیس واکر که روی ویتا اجرا میشن...
اما درمورد 3 تا نسخه ی دیگه چی؟ اونا چی میشن؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون
تا حالا 6 تا MGS اومده،درسته؟
2 و 3 و پیس واکر که روی ویتا اجرا میشن...
اما درمورد 3 تا نسخه ی دیگه چی؟ اونا چی میشن؟
MGS 1 که روی PSone اومده بود کار میکنه ... بقیم هرچی هست هیچی معلومه اجرا نمیشن

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
جوجه رنگ ميكنن جاي قناري ميفورشن سؤ استفاده از حس نوستالژيكى يك بازي
اخه يعنى چه بازي ps2 رو psvita پرت بشه اگه سوني خيلي زرنگه بازي هاي خوب ps2 همزمان psp ميداد و بازي ها خوب ps3 همزمان با ويتا
با اين وضع احتماً mgs4 و lost of us و gt5 واسه نسل سوم كنسول پرتابل ميده كلي سود به جيب بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر