Metal Gear Solid HD Collection

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
rzd55q7g0wormwsz4bt.jpg

سازندگان : Kojima Production - BluePoint Games
ناشر : Konami
سبک : Stealth Action Thrid person
تاریخ انتشار : June 2012

Big boss ارزش بسیار زیادی رو برای همه ی طرفداران Sony داره. خوشبختانه Kojima دوست داران PS VITA رو هم بی نصیب نزاشته و به زودی بازی Metal Gear Solid HD Collection رو برای Vita عرضه میکنن. متاسفانه یا خوشبختانه برعکس نسخه کنسولی از Metal Gear Solid Peace walker روی نسخه Vita خبری نخواهد بود ! در عوض یک پرت اختصاصی و عالی از MGS 2 و MGS 3 از سوی سازند گان داده شده است. انها قول داده اند تا میتوانند از توانایی ویتا استفاده کنن و نه تنها از نظر تکنیکی گرافیک بازی رو مشابه انچه کنند که در Ps3- X360 تجربه کردید بلکه از تاچ کنسول و قابلیتهای ان در طول بازی استفاده شده است.
هنوز تاریخ دقیق عرضه این بازی مشخص نشده است اما به نظر میرسد این بازی میتواند دلیله دیگری برای خریده ویتا باشد. صد البته بازی کردن MGS3 که یکی از بهترین بازیهای PS2 بود و البته MGS2 دوباره بر روی صفحه ویتا با گرافیکی بهتر خالی از لطف نیست. چه بسا که قیمتی مناسب شما دو بازی طولانی و عالی رو خواهید داشت که بدون شک مدتها میتونه سرگرم کننده باشه.
Unofficial Box Art (TBA) soon
bicnwbgmwt147ndgf0ya.jpg
تصاویری از بازی :
586zla87qqu7brpre9wv.jpg

.
gn9lgezkzdc72it3gp7m.jpeg

دوست دارید Metal Gear Solid Peace Walker رو بازی کنید ؟

بدون شک بازی Metal Gear Solid Peace walker به تنهای باعث شده بود کنسول دستی Sony یعنی PSP طرفداران تازه ای رو به خود جذب کنه ! Peace walker بدون شک از خیلی از جنبه ها یکی از بهترین بازی هایی هست که برای PSP ساخته شده و شایدم یکی از بهترین بازیهای این نصل ! Peace walker داستان Snake رو پس از وقایع MGS 3 و ناپدید شدن Boss دنبال میکنه .... البته اگر بازی نکردید من داستان بازی رو Spoil نمیکنم تا خودتون لذتش رو ببرید .
بازی Metal Gear Solid Peace walker خوشبختانه در لیست رسمی بازی های قابل اجرای PSP روی PS VITA هستش و شما میتونید این بازی رو از PSN با قیمت بین 15.99 تا 25.99 بسته به Store که از اون استفاده میکنید خرید کنید و این بازی رو انجام بدید تا نسخه HD C برای VITA بیاد!
برای تجربه حتی راحتتر نسبت به PSP میتونید کنترل بازی رو روی Shooter بزارید و اونوقت دوربین بازی رو که با دایره - مثلث - مربع - ضربدر کنترل میشه به انالوگ سمت راست vita تغییر بدید و از کنترل بهتر بازی لذت ببرید!
Official Box Art:
ioyvpevon6clcmj0szoi.jpg

brydzsjjzjxefeomsto.jpg

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب انتظار ها به پایان رسید ( حداقل برای خود من ) و بازی منتشر شد !
من امروز صبح بازی رو خریدم از Store . قیمتش 34.99$ و حجمش هم حدودای 3.30 GB هست . منتظرم بازی دانلود بشه بعد میام یه توضیح کلی در رابطه با بازی بدم که ببینیم Port این بازی در چه وضیعتی به سر میبره .
البته تو فروم های خارجی که همگی تعریف کردن از بازی و تنها مشکلی که از بازی گرفتن اینه که تو MGS2 , در بعضی مکان ها Framerate بازی Switch میشه بین 30Frame و 60Frame بودن که خب زیاد مشکل حادی به حساب نمیاد به نظر خود من و اگه ادم زیاد حساس نباشه شاید اصلا به اون صورت هم متوجه نشه !
بر خلاف MGS2 نسخه شماره سوم این بازی یعنی MGS3 در همه جا بر روی 30Frame اجرا میشه که چون Framerate بازی همیشه ثابتِ و بالا پایین نمیره مشکلی دیگه از این لحاظ نداره و به بهترین نحو قابل بازیه !

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام منم بازیو گرفتم شنبه میرسه دستم
بچه ها شما چند خریدید بازی رو؟میارزه؟
من به جای رزیستنس اینو گرفتم!الان در شکم!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام منم بازیو گرفتم شنبه میرسه دستم
بچه ها شما چند خریدید بازی رو؟میارزه؟
من به جای رزیستنس اینو گرفتم!الان در شکم!

100% ارزش داره . حالا من نمیدونم قبلا بازی کردی MGS رو یا نه اگر بازی نکردی که راحت بهت بگم یکی از بهترین بازیهای کل دوران رو از دست دادی !
اگرم بازی کردی که خب بازم کار خوبی کردی خریدی چون ارزش تکرار این بازی به شدت بالاس . من خودم حسابش از دستم در رفته مثلا تا الان چند بار MGS3 رو تموم کردم اما بازم با این حال نتونستم از خِیر این نسخه هم بگذرم و نخرمش !

من 4 رو تو ps3 بازی کزدم شاهکار بود.
این به باحالی اون هست؟
کیفیتش چجوریه مثل ps2 هستش؟

از نظر من و خیلی های دیگه بهترین نسخه از این سری بازی نسخه شماره سومش هست . یعنی به جرات میشه گفت MGS3 با اختلاف بهترین قسمت از سری بازیهای MGS به حساب میاد .
البته منظور این نیست که نسخه های دیگه ضعیف هستن ! همشون بی نهایت فوق العادن اما MGS3 یه مقدار بیشتر فوق العاده تر هست مثلا :D

---------------------------

دانلود بازی من هم به اتمام رسیده و دارم بازی میکنم در حال حاظر .
نمیدونم چه طوری بگم اما واقعا حس بسیار خوب و وصف ناپذیری داره وقتی MGS3 رو تو دستای خودت میبینی و داری بازی میکنی ! به نظر من بدون شک تا الان بهترین بازی ویتا هست که منتشر شده و هر کی نخره ضرر کرده !

آخرین ویرایش:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من موندم لگو بتمن بخرم يا اينو من علاقه ي زيادي به بازي كردن بازي هاي لگو رو پي اس پي داشتم و رو ps3 زياد خوشم نميومد. چيكار كنم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
. یعنی به جرات میشه گفت MGS3 با اختلاف بهترین قسمت از سری بازیهای MGS به حساب میاد .
یعنی از MGS4 بهتره؟!

چون خیلی ها میگن نسخه چهارم بهترین نسخه سری MGS بود!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من موندم لگو بتمن بخرم يا اينو من علاقه ي زيادي به بازي كردن بازي هاي لگو رو پي اس پي داشتم و رو ps3 زياد خوشم نميومد. چيكار كنم

شک نکن !! MGS دنیایی هست برا خودش ! البته من SUPER FAN هم هستم ! لول !
یعنی از MGS4 بهتره؟!

چون خیلی ها میگن نسخه چهارم بهترین نسخه سری MGS بود!
به نظره من داستن MGS 3 یک تاثیره خاصی داشت دلیلش هم این بود که تو اون زمان هیچ بازی از نظر داستانی تم خاص و فیلم مانند MGS3 رو نداشت ... اما MGS4 که اره عالی بود ... اما بازی من میگم Gameplay نسخه Peace walker یک چیز دیگه بود !
------------------------------------
شانس مارو باش ! این همه منتظرش موندم امروز صبح ! Gravity rush رسید این نرسید ! نوشتن 2 هفته تاخیر خورده !

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
همانطور كه ديروز هم تو تاپيك بازي ها گفتم بهترين بازي ويتا هست تا الان شك نكنيد چقدر لذت بخش هست بلاخره ويتا را دو بار پشت سر هم شارژشو خالي كردم و الانم گذاشتم شارژ بشه! خيلي داره خوش ميگذره! :d ميگم سوني Gran turismo 4 را هم HD بده روي ويتا زندگي زيبا ميشه! :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
همانطور كه ديروز هم تو تاپيك بازي ها گفتم بهترين بازي ويتا هست تا الان شك نكنيد چقدر لذت بخش هست بلاخره ويتا را دو بار پشت سر هم شارژشو خالي كردم و الانم گذاشتم شارژ بشه! خيلي داره خوش ميگذره! :d ميگم سوني Gran turismo 4 را هم HD بده روي ويتا زندگي زيبا ميشه! :d

اگر GT ویتا بدن بیرون دوباره قصد خرید پیدا میکنم و ویتارو میخرم

:( !

MGS واقعا تو اتوبوس و مترو یه صفای دیگه یـــی داره :( !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ای بابا ریجن 2 آخر June میاد، تا اون موقع باید صبر کنم :-l
منم 28 June میگیرم !!!! خیلی دوست دارم بازی کنم

راستی گرافیک در چه حده / چون سازنده ها میگفتن گرافیک در حده نسخه های HD کنسول خواهد بود ...
IGN هم به بازی 9 داده ... البته اشاره کرده بازی دچار مشکلات فریم ریت هم هست اما انچنانی نیستش ...
به هر حال دمه Konami با این بازی رو ویتا خیلی گرم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر