Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود.
آقا آرش من دیشب کلاسم Tactician بود:biggrin1: شاتگان هم غیر فعال بود!
میدونم چون دیشب اونا از ترس تو شاتگان رو غیرفعال کرده بودن . منم نمیتونستم عوضش کنم چون دیگه رفته بود پی کارش :D ولی این بازی Shotgun هست فقط 3 تا تفنگ Assualt رو غیرفعال کردم .
باید ببینیم شب حاضر میشن سر قرار یا نه . تو امشب همون Engineer وایسا .

کیارش اگر امشب بازی برگزار شد اولین مسابقه توه . Medic هم هم باید باشی . تو Assassination وقتی که تیم ما داره دفاع می کنه مسئولیت تو از همه سنگین تره باید با فاصله نسبتا دور از هدف ولیسی تا دیدی خورد زمین بلندش کنی چون به محص اینکه یه تیر دیگه بخوره مرده . بقیه Mod ها هم که هست دیگه هم باید اونا رو انجام بدی هم وظایف خودت رو .

بچه تو خواب و خوراک نداری ... سر صبح اومدی داری پست میدی:biggrin1:

مسابقه بذار دمت گرم ولی نه ساعت 2 نصفه شب :biggrin1:

چیکار کنم خو :D مردم از دست شما من . دارم براتون مسابقه میزارم دیگه :D .
دیشب 3 خوابیدم ساعت 30 : 7 بلند شدم تازه میخوام بشینم درسم بخونم :D .

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بچه تو خواب و خوراک نداری ... سر صبح اومدی داری پست میدی:biggrin1:

مسابقه بذار دمت گرم ولی نه ساعت 2 نصفه شب :biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من امتحان دارم (تموم نمیشه انداختن عقب دو هفته دیگه تموم میشه:(()نمیتونم زیاد بیام همون روزی 1 یا 2 دست میزنم میرم.
اما دیشب امیر و اصلان خیلی وحشیانه بازی میکردن :biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,848
نام
کیارش
میدونم چون دیشب اونا از ترس تو شاتگان رو غیرفعال کرده بودن . منم نمیتونستم عوضش کنم چون دیگه رفته بود پی کارش :D ولی این بازی Shotgun هست فقط 3 تا تفنگ Assualt رو غیرفعال کردم .
باید ببینیم شب حاضر میشن سر قرار یا نه . تو امشب همون Engineer وایسا .

کیارش اگر امشب بازی برگزار شد اولین مسابقه توه . Medic هم هم باید باشی . تو Assassination وقتی که تیم ما داره دفاع می کنه مسئولیت تو از همه سنگین تره باید با فاصله نسبتا دور از هدف ولیسی تا دیدی خورد زمین بلندش کنی چون به محص اینکه یه تیر دیگه بخوره مرده . بقیه Mod ها هم که هست دیگه هم باید اونا رو انجام بدی هم وظایف خودت رو .

چیکار کنم خو :D مردم از دست شما من . دارم براتون مسابقه میزارم دیگه :D .
دیشب 3 خوابیدم ساعت 30 : 7 بلند شدم تازه میخوام بشینم درسم بخونم :D .
میدونم بابا میدونم من خودم یه عمری اسکیرمیش بازی میکردما!!!!!:sick: یه وقت اومدی دیدی حرفه ای بودن با اسنایپ زدن کله ی مبارک پرید اونوقت چی کار کنم با چسپ اوهو بچسبونم؟؟ دیگه یه چیزایی خودم فهمیدم مثلا این که هر مد که تموم میشه سریع برم تو بیس حریف که اگه search and destroy بود سریع بمب بزارم . یا تو C&H مهمترین نواحی وسط هست و بیس خودمون که کپچرش کنیم. دیگه اینقدرم پرت نیستم. فقط تو بادی کانت مشکل دارم تا بیام پیدا کنم کجا جمع میشن و شلوغ هست بازی تموم میشه
راستی کلاس sabouter اون دومیش که مین میذاره بازه؟ اون خیلی ستمه. دیشب ولی اصلان میذاشت من میدیدم میترکوندم:biggrin1:اون turret ها هم واقعا به کارمون میاد. دیشب که خودمون بودیم امیر وسط رو پر turret کرده بود نمیتونستیم رد بشیم. از آپدیت جدید هم این یارو طیاره ها اسمش رو نمیدونم فکر کنم air support خیلی قوی شدن از اونا هم زیاد بزارید
اهان آقا راستی من رفتم تو این سایت نوشته بود که 180 والور داریم که برای چی؟
خودم فکر کنم برای این باشه که شرط امشب رو ازش کم میکنه بعد که بردیم دو برابر بهش اضافه میکنه؟ درست گفتم؟

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
به هر حال Skirmish با این فرق میکنه . کیارش من حس می کنم که ناراحت میشی وقتی بهت میگم باید چیکار کنی ! ولی خوب اصلا مهم نیست چون من اینا رو میگم تا تو بازی بتونم سرت داد بزنم که من بهت اینارو قبلا گفته بودم . بازی هم کاملا یه چیز جدی واسه من البته مسابقه های رسمی وگرنه بقیه نه .
سعی کن قبول کنی . اصلان رو میبینی با این رنکش و این امتیازش بازم هر دفعه بهش میگم باید چیکار کنه دیگه طوری شده اول بازی خودش میپرسه آرش من چیکار کنم هر دفعه هم گفتم گفته چشم . به امیر هم میگم فرقی نمی کنه .
والور ها هم آره دو تا 20 تا کم شده و یه 10 . یعنی ما الان 230 تا والور داریم اگر بازی ها رو ببریم که میشه 280 تا اگر همشو ببازیم میشه همون 180 تا اگر هم که برگزار نشه اون والور برمیگرده سرجاش .

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,848
نام
کیارش
نه بابا ناراحتی چیه.
فقط خواستم بهت بگم یه سری از چیزاشو میدونم. تو که به قول خودت به اصلان جان و امیر جان با اون تجربه یه چیزایی میگی پس من که از اونا کوچیکتر هم هستم دیگه غلط بکنم ناراحت بشم.;)فکر کنم کوچیکترین کلن منم مگه نه؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نه بابا ناراحتی چیه.
فقط خواستم بهت بگم یه سری از چیزاشو میدونم. تو که به قول خودت به اصلان جان و امیر جان یه چیزایی میگی پس من که از اونا کوچیکتر هم هستم دیگه غلط بکنم ناراحت بشم.;)فکر کنم کوچیکترین کلن منم مگه نه؟
این حرفا چیه :D میدونستم ناراحت نمیشی . :smile: اینجا هیچکس کوچیک و بزرگ نیست . همه یه جورن :D کیارش تو هر شب میای دیگه یعنی مسابقه میزارم روی تو حساب کنم دیگه چون اگر نیای باید مثلا اگر کس دیگه نباشه با یه یار کمتر بازی کنیم . چون اصلان و امیر که هر شب میان منم میام گفتم اگر تو هم مشکلی نداری که همین جوری ثابت بمونیم فعلا .
قربانت .

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام به همگی داداش کم بگو ما قوی هستیم ما که تا حالا چیزی ندیدیم :eek: انوقت کلن ما همه الان دارن امتحان ازمون شرکت میکنند و کلن ما در حال حاضر 3 تا هستش ثابت:( کلن شما 1 یا 2 تا قوی دارن بقیه برای من خرگوش می مونن:p اگه خاستی امشب اصلان و خودت بیا 2به2 اون بی ادب نیاری(طفل)

:mad: معمولی می زنیم;)چون معلوم نیست مهمان داریم امشب فکر کنم شلوغ خونمون :( من خیلی دوست دارم با خودت 1 به 1 بزنم :mad::love:
leader vs leader

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آرش آخه من به تو چي بگم .... يه كلمه گفتي همه يادگرفتن ... به ما ميگن:biggrin1:

بابا مگه من چطوري بازي ميكنم !!؟:biggrin1:

همچين ميگن وحشي انگار من بجاي تفنگ از چاقو توي بازي استفاده ميكنم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش آخه من به تو چي بگم .... يه كلمه گفتي همه يادگرفتن ... به ما ميگن:biggrin1:

بابا مگه من چطوري بازي ميكنم !!؟:biggrin1:

همچين ميگن وحشي انگار من بجاي تفنگ از چاقو توي بازي استفاده ميكنم
میگم خوب کاری می کنم :D دیروز من سکته کرده بودم داشتم نگاتون میکردم . :D
امیر تو میتونی از 9 PSN باشی ؟ ! آخه شبا دیر میای !
سلام به همگی داداش کم بگو ما قوی هستیم ما که تا حالا چیزی ندیدیم :eek: انوقت کلن ما همه الان دارن امتحان ازمون شرکت میکنند و کلن ما در حال حاضر 3 تا هستش ثابت:( کلن شما 1 یا 2 تا قوی دارن بقیه برای من خرگوش می مونن:p اگه خاستی امشب اصلان و خودت بیا 2به2 اون بی ادب نیاری(طفل)

:mad: معمولی می زنیم;)چون معلوم نیست مهمان داریم امشب فکر کنم شلوغ خونمون :( من خیلی دوست دارم با خودت 1 به 1 بزنم :mad::love:
leader vs leader
ببین میثم الان بچه ها بیان یه چیزی میگن باز ناراحت میشی . من کی گفتم ما قویم :D اصلا آره هستیم آقا واقعیت ه . داری بیا بازی کنیم 4 به 4 سر 10 تا والور . هر موقع حاضر بئودی میتونی بگی Invite کنم . بچه های ما همه خرگوش :D شما خرس :D خرس که نباید از خرگوش بترسه بگه مسابقه نمیدم :D ما فقط مسابقه میدیم . انقدر هم تو تاپیک تیکه پرونی نکن میثم احترام خودت رو نگه دار تا کسی ناراحت نشه . راجع به امیر هم درست صحبت کن چون هم از تو بزرگتره و اینکه یکی از بهترین دوستای منه .
منم فقط با یارام بازی می کنم من شده خودم بازی نمی کنم که امیر و اصلان بازی کنن بعد بیام با تو 1 به 1 بزنم :D .
هر موقع حاظر بودی میتونیم 4 به 4 بازی کنیم تا نشون بدیم کی قوی تره البته نشون دادن نمیخواد :D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

leader vs leader

ببين جوجه خيلي داري *** مي زني ... هواست رو جمع كن تا يه حالي بهت ندادم.

خلاصه يه چيزي بگو بگنجه .... تو جوجه (بي جنبه)اگر كلن داشتي كه آويزون ما ها نميشدي.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ببين جوجه خيلي داري *** مي زني ... هواست رو جمع كن تا يه حالي بهت ندادم.

خلاصه يه چيزي بگو بگنجه .... تو جوجه (بي جنبه)اگر كلن داشتي كه آويزون ما ها نميشدي.
منم با امیر موافقم یعنی هر توهینی بهت بشه اشکال نداره میثم چون گفتم اینجا چرت و پرت نگو و تیکه نپرون تا بازم بهت بی احترامی نشه ولی مثل اینکه میخاری بهت یه چیزی بگن صفحه قبل هم باز نمیدونم کی بود اومد چرت و پرت گفت اینجا بخوای حرف اضافه بزنی 100 نفر جوابتو میدن . دیگه نبینم تو این تاپیک از این جور مزخرفات بگی که بد میشه . تا الان با احترام باهات حرف زدم ولی مثل اینکه لیاقت نداری .
سلام
بروبچس من دلم لک زده یه دست بازی کنم !:( هر چند تو امتحاناتم اما دوست دارم بازی کنم !
اگه اجازه هست بیام
بابا اجازه چیه تو افتخار بده بیا قدمت رو جفت چشمای من بیا شب یه Match میسازیم بازی می کنیم . :smile:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
منم با امیر موافقم یعنی هر توهینی بهت بشه اشکال نداره میثم چون گفتم اینجا چرت و پرت نگو و تیکه نپرون تا بازم بهت بی احترامی نشه ولی مثل اینکه میخاری بهت یه چیزی بگن صفحه قبل هم باز نمیدونم کی بود اومد چرت و پرت گفت اینجا بخوای حرف اضافه بزنی 100 نفر جوابتو میدن . دیگه نبینم تو این تاپیک از این جور مزخرفات بگی که بد میشه . تا الان با احترام باهات حرف زدم ولی مثل اینکه لیاقت نداری .

بابا اجازه چیه تو افتخار بده بیا قدمت رو جفت چشمای من بیا شب یه Match میسازیم بازی می کنیم . :smile:
تو سروری پسر ! حتما میام!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
برای بار آخر میگم از این لحظه اگر پستی بزنی که اسم یکی از بچه های ما فرقی نمی کنه کی توش باشه اونوقت یه جوابی میگیری که در خور شان و شخصیتت باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر