Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
درود
دیشب یه مسابقه دادیم 2 به 2 که 2 - 5 بردیم و کلن شد 200 Valor ه .
حالا میتونیم سر بیشتر از 10 Valor مسابقه بدیم . قرار بود امیر و اصلان با هم باشن و من نگاه کنم که امیر از دادن مسابفه سر باز زد :D و تنبیه خواهد شد :D .
اینم Replay بازی دیشب :
http://www.killzone.com/kz/tour_round_history.psml?kz_match_id=6065197&kz_file_id=5918519

من ديشب خيلي خسته بودم ... نميدونم چرا ... با اين كه ديروز كلي هم خوابيده بودم نميدونم چرا !!:confused:

ایول کلن! ارش هم برگشت دیگه هر شب بریم تو کارش :love:

بيا .. ببينيم چه كار مي كنيم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من فقط نمیدونم این محسن و رضا کجان . من خیلی سعی می کنم با این تیم میثم اینا یه مسابقه بزارم ولی هی طفره میره :D
میگه نمیدونم از امیر خوشم نمیاد اون شب بهم فحش داد و اینا . البته بچه ها یه چیز رو هم بگم اون شب اول اصلان از طرف ما نارنجک انداز برداشت که دیگه حالا مهم نیست .
سعی میکنم امشب یه Match بزارم یه درس حسابی بهشون بدیم . به احتمال زیاد 4 به 4 بازی کنیم که تیممون میشه من و امیر و اصلان و کیارش . چون دقیقا همینا Online میشیم .
شب ساعت 9 به بعد این 3 تا که گفتم تو PSN باشند .

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
سلام به همگی!
نه آرش. اول میثم راکت برداشته بود.... امیر شاهده:biggrin1: بعدش منم برای تلافی برداشتم. lol
...................
آرش شوخی کردم:biggrin1:...
اگه امشب بیان که خیلی خوب میشه... له شون میکنم!!

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام به همگی!
نه آرش. اول میثم راکت برداشته بود.... امیر شاهده:biggrin1: بعدش منم برای تلافی برداشتم. lol
اصلان دیگه من بودم که . چیه دیشب داشتیم 2 به 2 تمریم میکردیم من بازی نمی کردم داشتم باهاش چت میکردم خیلی ناراحت بود بنده خدا :D البته درسته با راکت ر** به بازیمون ولی خوب امیرم بهش یه چند تا فحش داد . تو هم که با نارنجک انداز رفتی به استقبالش . کلا من دارم مسابقه ترتیب میدم باهاشون ببینم چی میگه اونجا دیگه جوابشونو بدید . از این به بعد هم 2 تا Rocket Luncher ها و اون نارنجک انداز قبل میشه . چون نمیشه کلاس Assault رو قفل کرد من و اصلان بدون Boost نمیتونیم بازی کنیم .
کیارش اینو با تو هستم دیروز من 4 5 بار افتاده بودم زمین تو خیلی راحت از بغل من رد شدی داد میزدم که کیارش بسته خون بنداز ازم رد شدی .
تا وقتی اونجوری که من میخوام بازی نکنی هر روز میام اینجا اینا رو میگم :D
ما یه دکتر خدا بیامرز داشتیم رضا واقعا خوب بازی میکرد هر چند بعد ها تحت تاثیر اصلان قرار گرفت و شد Engineer ولی خیلی خوب بازی میکرد . ببین کیارش وقتی ما تو یه اسکواد جمع میشیم اون بالا یه Bar هست که مقدار جون ما رو نشون میده تو باید حواست مدام به اونجا باشه تا من یا هر کسی دیگه دیدی داره میمیره بهش بسته برسونی قبل از اینکه بیفته زمین و نزاری که تیم کیل بده .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,890
نام
کیارش
اصلان دیگه من بودم که . چیه دیشب داشتیم 2 به 2 تمریم میکردیم من بازی نمی کردم داشتم باهاش چت میکردم خیلی ناراحت بود بنده خدا :D البته درسته با راکت ر** به بازیمون ولی خوب امیرم بهش یه چند تا فحش داد . تو هم که با نارنجک انداز رفتی به استقبالش . کلا من دارم مسابقه ترتیب میدم باهاشون ببینم چی میگه اونجا دیگه جوابشونو بدید . از این به بعد هم 2 تا Rocket Luncher ها و اون نارنجک انداز قبل میشه . چون نمیشه کلاس Assault رو قفل کرد من و اصلان بدون Boost نمیتونیم بازی کنیم .
کیارش اینو با تو هستم دیروز من 4 5 بار افتاده بودم زمین تو خیلی راحت از بغل من رد شدی داد میزدم که کیارش بسته خون بنداز ازم رد شدی .
تا وقتی اونجوری که من میخوام بازی نکنی هر روز میام اینجا اینا رو میگم :D
ما یه دکتر خدا بیامرز داشتیم رضا واقعا خوب بازی میکرد هر چند بعد ها تحت تاثیر اصلان قرار گرفت و شد Engineer ولی خیلی خوب بازی میکرد . ببین کیارش وقتی ما تو یه اسکواد جمع میشیم اون بالا یه Bar هست که مقدار جون ما رو نشون میده تو باید حواست مدام به اونجا باشه تا من یا هر کسی دیگه دیدی داره میمیره بهش بسته برسونی قبل از اینکه بیفته زمین و نزاری که تیم کیل بده .
سلام آرش جان
بسته خون کاملا حق با توئه
خوب من همش 2 3 هفتست که دارم آنلاین بازی میکنم یه ذره طول میکشه قلقش دستم بیاد.فکر کردم که اگه این کارا رو بکنم فرگ هم کم میشه و تو فکر میکنی که برای کلن مناسب نیستم.
در مورد revive کردنم هم ممکنه 3 دلیل داشته باشه که اینکارو نمیکنم
1.تو رفتی تو بیس حریف مردی. من که نمیتونم کله رو بندازم پایین بیام اونجا بلندت کنم.
2.این یارو لیزر شارژ نداره
3.تو یه جای بد مردی اگه بیام بلندت کنم هم خودم میمیرم هم تو چون وضعیت بده.
4.مگه من مریضم از یه پوینت بگذرم!!!!!
در هر صورت از توصیه هاتون ممنون. سعی میکنم کیسه های خون هم رو هم تو بیس خودمون هم جلو بیس حریف هم جاهای خر تو خر بندازم.
در ضمن هدست هم فردا میرم پس میدم یکی دیگه میگیرم. مثل اینکه باتریش خراب بود.
یه چیزی هم بگم به نظر من بهتر نیست مپ دیگه هم بزاری؟
مثل tharsis depot یا blood gratch
راستی من خوب متوجه نشدم امروز بازی داریم؟ با میثم اینا؟ پس دیشب با کی بازی میکردید؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام به همگی اصلان با هم دیگه اول من اوردم خدا وکیلی من دو بار با نارنجک انداز تون مردم به خدا بعد رفتم اوردم ار پی چی بعد بازی هیچ مشکلی نیست انوقت داداش ارش من طرفه رفتم ها من خوب گفتم با کسی با زی میکنم که روحیه باخت داشته باشه نه بعدش که باخت بگه بیشوری بعد بره من بهت پیشنهاد دادم یا نه 1 به 1 بزنیم من و تو سر هر چند والور هم که گفتی با خودت میزنم انوقت اون شبه فقط من داشتم با همه شما بازی میکردم درجه ها هم معلوم بود کی تیمش ظعیفه کی تیمش قوی هستش ما دو جنرال بودیم شما 4 جنرال درسته یا نه انوقت شما هما هنگی تیمی هم داشتید چون هم کلنی بودید ولی ما نه هر کس برای خودش بازی می کرد

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام به همگی اصلان با هم دیگه اول من اوردم خدا وکیلی من دو بار با نارنجک انداز تون مردم به خدا بعد رفتم اوردم ار پی چی بعد بازی هیچ مشکلی نیست انوقت داداش ارش من طرفه رفتم ها من خوب گفتم با کسی با زی میکنم که روحیه باخت داشته باشه نه بعدش که باخت بگه بیشوری بعد بره من بهت پیشنهاد دادم یا نه 1 به 1 بزنیم من و تو سر هر چند والور هم که گفتی با خودت میزنم انوقت اون شبه فقط من داشتم با همه شما بازی میکردم درجه ها هم معلوم بود کی تیمش ظعیفه کی تیمش قوی هستش ما دو جنرال بودیم شما 4 جنرال درسته یا نه انوقت شما هما هنگی تیمی هم داشتید چون هم کلنی بودید ولی ما نه هر کس برای خودش بازی می کرد

به به آقا میثم گل آقا بازیت خوبه بچه های ما حرصی میشن خوب . من که گفتم من دقیقا یادمه اول دیشل اصلان نارنجک انداز آورد اون هم هر چقدر بگه اول میثم آورد من میگم اول تو آوردی ولی خوب دیشب واقعا ترکوندی ما رو با اون راکتت . امیر هم عصبانی شد چون چند بار بهت گفت میثم اونو بنداز بازی رو خراب نکن تو هم رفته رفته بیشتر با راکت ما رو میکشتی اونم یه چیزی گفت تموم شد رفت دیگه :D بابا ما که خیلی وقته با همیم سر یه راکت خوب نیست اینجوری بشه دیشب هم بهت گفتم که تو با اینکه تو کلن ما نبودی ولی همیشه Password میدادم بهت بیای با ما بازی کنی چون به هر حال هم بازیت خوبه هم رفیقیم دیگه :D .
دیگه این قضیه رو کش ندید من از طرف امیر اگر چیزی گفته عذرخواهی می کنم ببخشش دیگه از دستورات منم سرپیچی میکنه :D
به هر حال میثم جون ما هر لحضه آماده انجام یک مسابقه با کلن شما هستیم اگر نمیترسید :D مسابقه بدیم :D
قربان تو
سلام آرش جان
بسته خون کاملا حق با توئه
خوب من همش 2 3 هفتست که دارم آنلاین بازی میکنم یه ذره طول میکشه قلقش دستم بیاد.فکر کردم که اگه این کارا رو بکنم فرگ هم کم میشه و تو فکر میکنی که برای کلن مناسب نیستم.
در مورد revive کردنم هم ممکنه 3 دلیل داشته باشه که اینکارو نمیکنم
1.تو رفتی تو بیس حریف مردی. من که نمیتونم کله رو بندازم پایین بیام اونجا بلندت کنم.
2.این یارو لیزر شارژ نداره
3.تو یه جای بد مردی اگه بیام بلندت کنم هم خودم میمیرم هم تو چون وضعیت بده.
4.مگه من مریضم از یه پوینت بگذرم!!!!!
در هر صورت از توصیه هاتون ممنون. سعی میکنم کیسه های خون هم رو هم تو بیس خودمون هم جلو بیس حریف هم جاهای خر تو خر بندازم.
در ضمن هدست هم فردا میرم پس میدم یکی دیگه میگیرم. مثل اینکه باتریش خراب بود.
یه چیزی هم بگم به نظر من بهتر نیست مپ دیگه هم بزاری؟
مثل tharsis depot یا blood gratch
راستی من خوب متوجه نشدم امروز بازی داریم؟ با میثم اینا؟ پس دیشب با کی بازی میکردید؟
به هر حال من نمیدونم تو این دو هفته تونستی پله های ترقی رو طی کنی و بیای تو کلن . وبقتی امیر و اصلان تایید کنن من حرفی ندارم . خداییش هم خوب میکشی . من دوست دارم تو وظایف کلاسیت رو به کشتن ترجیح بدی وگرنه حداقل تو که حریف رو دو تا دو تا میکشی ما هم روحیه میگیریم . : دیدر ضمن اومد به کلن هیچ ربطی به اول شدن تو بازی ها نداره که حالا مثلا من سعی کنم برم تو دل دشمن انقدذر بکشم اول بشم بعد بیام تو کلن .
به هر حال تو خوب بازی می کنی فقط باید یکم کارهای تیمی تر بیشتر انجام بدی . مثلا این امیر و میبینی :D به هیچ کس جز خودش فکر نمی کنه فقط واسه کیل گرفتن بازی می کنه :D دیشب هم نرفت مسابقه و تنبیه خواهد شد با دمپایی :D دوست ندارم مثل اون بشی اون هر چی تو گوشش خوندم نشد الانم دیگه تا بهش دستور بدم میزنه تو بازی هدشاتم میکنه :D
و راجع به MAP اینکه Radec Academy بهترین مپ برای تعداد کمه و معمولا هم مسابقات بین کلن ها تو این مپ برگزار میشه واسه همین ما فعلا اینجا بازی می کنیم .

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,890
نام
کیارش
راستی یه سوال این pistol دومی رو چه جوری باید آزاد کنم؟
رفتم تو این مچ های only pistols سه ساعت به یارو میزدم نمیمورد بعد یه دونه با اون یکی کلت میزد پر پر میشدم. دیگه مجبور شدم برم تو کار هدشات.
یه چیز دیگه: الان شما با این وضع اینترنت به جز اصلان جان که مشکلی نداره میتونید تو این مپ های 32 نفره برید؟
ارور نمیده؟ برای من که آخرش 18 نفره میتونم برم اونم با لگ شدید. وقتی بازی تموم میشه تازه صدای جیرینگ جیرینگ امتیاز هام میومد
راستی آرش اینو میدونستی که اگه 50 تا مسابقه رو ببریم 100000 تا valor میگیریم؟
کی تو تورنمنت ها شرکت میکنیم؟
replay بازی دیشب هم دیدم سر capture and hold خیلی خنده بود با این تعداد چرا C&H گذاشته بودید؟

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
راستی یه سوال این pistol دومی رو چه جوری باید آزاد کنم؟
رفتم تو این مچ های only pistols سه ساعت به یارو میزدم نمیمورد بعد یه دونه با اون یکی کلت میزد پر پر میشدم. دیگه مجبور شدم برم تو کار هدشات.
یه چیز دیگه: الان شما با این وضع اینترنت به جز اصلان جان که مشکلی نداره میتونید تو این مپ های 32 نفره برید؟
ارور نمیده؟ برای من که آخرش 18 نفره میتونم برم اونم با لگ شدید. وقتی بازی تموم میشه تازه صدای جیرینگ جیرینگ هدشات هام میومد
برو تو ریبون ها نوشته فکر کنمک باید 10 نفر یا 8 نفر رو 8 بار با اون یکی کلت بکشی یا هدشات کنی . اونو حتما بگیر خیلی بدرد میخوره . من تو 32 نفر مشکلی ندارم من و اصلان یه موقع با هم مپ های کوچیک 60 نفریه Resistance 2 رو بازی میکردیم :D .
تو چون سرعتت پایینه همین 12 نفره ها یا 16 نفره ها رو بازی کن . تعداد کم بهترم هست :D
راستی آرش اینو میدونستی که اگه 50 تا مسابقه رو ببریم 100000 تا valor میگیریم؟
کی تو تورنمنت ها شرکت میکنیم؟
آره میدونستم . تورنمنت ها الکی تطول میکشه یه ورودی میگیره مثلا 10 تا والور به نفر اول 40 تا میده که باید 6 7 تا بازی بکنی که اگر 6 7 تا بازی هر کدوم 10 والوره انجام بدی بیشتر میشه .
ما الان 9 تا بازی کردیم 7 تا بردیم و 2 تا هم مساوی شده . میخوام ببینم فقط مقصر اولین باختمون کیه تا ... آره دیگه :D

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام به همه
1.در مورد میثم من اگر چیزی گفتم حقش بوده ومن زیر بار نمیرم چون آدم یه بار یه حرفو میزنه.
2.در مورد اصلان هم بگم که اگر یادتون باشه اصلان دست سوم تازه جوین شد ... که میثم دست های قبلش هم با راکت میزد ... کیارش شاهد بود.
3.در مورد خاموش کردن راکت ها برو توی option اسلحه ها از اونجا off کن.
4.من توی دستی که آدم های noob باشن باز ی نمی کنم.
5.خودت هم گفتی منم می گم ... من عاشق بادی کانت هستم ... همینطور kill:biggrin1:
6.در مود دوستم کیارش هم بگم که خودم آدمش میکنم:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام به همه
1.در مورد میثم من اگر چیزی گفتم حقش بوده ومن زیر بار نمیرم چون آدم یه بار یه حرفو میزنه.
2.در مورد اصلان هم بگم که اگر یادتون باشه اصلان دست سوم تازه جوین شد ... که میثم دست های قبلش هم با راکت میزد ... کیارش شاهد بود.
3.در مورد خاموش کردن راکت ها برو توی option اسلحه ها از اونجا off کن.
4.من توی دستی که آدم های noob باشن باز ی نمی کنم.
5.خودت هم گفتی منم می گم ... من عاشق بادی کانت هستم ... همینطور kill:biggrin1:
6.در مود دوستم کیارش هم بگم که خودم آدمش میکنم:biggrin1:
باز اومد واسه من شماره علم کرد .
1 . پس راست میگفت ادم مغرو.ری هستی چون هر چی هم باشه یه بازی ارزش اینا رو نداره من از تو بیشتر اعصابم خورد بود ولی فقط بهش میگفتم نزنه نه اینکه توهینی بشه .
2 . قبلش داداشش بود اون دستی هم که اصلان بود اول اصلان شروع کرد من حقیقتو میگم حتی اگر شده از هم تیمی های خودم بد بگم .
3 . همین مونده دیگه به من یاد بدی Rocket رو از کجا Off کنم :D
4 . البته اگر کسی بازیت بده :D
5 . امیر چیزی که جدیدا فهمیدم اینه که هیچی واست به اندازه کشتن و سریع امتیاز گرفتن مهم نیست . یه جورایی فقط میخوای رنکت بره بالا یعنی انقدر مهمه ! اکر لازم باشه من باید بازی درست کنم که توش همه مود ها باشن چون موقع مسابقه همه مودها هست نه فقط BodyCount .
6 . پس دوست توئه :D آدمش کن ببینم . :D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
1 . پس راست میگفت ادم مغرو.ری هستی چون هر چی هم باشه یه بازی ارزش اینا رو نداره من از تو بیشتر اعصابم خورد بود ولی فقط بهش میگفتم نزنه نه اینکه توهینی بشه .
نه آرش جان من مغرور نیستم ... اگر بازی مهم نیست پس اون آقا چرا بخاطر اینکه ببرن رفتش راکت برداشت ... در ضمن اون اقا اگر برای حرف ما ارزش قائل بود حرف گوش میداد ... پس شما طرفداری نکن.

5 . امیر چیزی که جدیدا فهمیدم اینه که هیچی واست به اندازه کشتن و سریع امتیاز گرفتن مهم نیست . یه جورایی فقط میخوای رنکت بره بالا یعنی انقدر مهمه ! اکر لازم باشه من باید بازی درست کنم که توش همه مود ها باشن چون موقع مسابقه همه مودها هست نه فقط BodyCount
در مورد اینکه رنکم بره بالا و امتیاز بگیرم باید بگم آره مهمه ! ولی اینکه با شما میخوام بازی کنم زیاد برام مهم نیست فقط BodyCount باشه ... چون من تابع جمع هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر