Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
banner-killzone2.jpg

سلام
با آرزوی سلامتی برای همه دوستان خوبم در سایت بازی سنتر .
بنا به تصمیمات قبلی حامد جان و باقی دوستان مبنی بر برگزاری مسابقات بین دوستان فعال PSN تصمیم گرفتیم به علت استقبال خیلی خوب بچه ها از بازی بسیار زیبای Killzone 2 یه Clan به اسم Persian Zone بسازیم . این Clan مخصوص اعضای سایت بازی سنتر بوده و تمامی اعضای آن حتما باید عضو سایت بازی سنتر باشند .

اول به چند نکته درباره این Clan اشاره کنم .
  • من به عنوان Clan Leader می باشم که به معنی ریاست Clan و ... نیست و تمام کارها و برنامه های Clan با مشورت اعضا انجام خواهد شد .
  • فرصت عضویت در Clan فعلا تا جمعه 23 اسفند خواهد بود و این فاصله برای اینه که همه بچه ها بتونن بازی رو تهیه کنن .
  • پس از پایان عضو گیری علاوه بر خودم 2 نفر دیگه هم انتخاب میشن تا با هم کارهای مربوط به Clan و انجام بدیم تا در نبود من به برنامه ها لطمه ای نخوره .
  • فعلا تا امروز دوشنبه 12 اسفند 18 نفر در Clan حضور دارند که این تعداد 100% زیاد خواهد شد.
  • هنگام مسابقه با سایر Clan ها برنامه اعلام خوهند شد و فقط کسانی که 15 دقیقه قبل از مسابقه در محیط PSN حضور داشته باشند در مسابقه خواهند بود که البته یه تعداد حداقلی باید برای مسابقه حضور داشته باشند .
  • من نمی خواستم این بند رو اجباری کنم ولی فکر می کنم همه دوستان موافق باشند . داشتن Headset برای تمامی اعضای Clan اجباری است چون واقعا بدون Headset کار مشکل خواهد بود . خیلی هزینه نداره و میتونید از Headset موبایلتون هم استفاده کنید .
  • من یه Map برای تمرین اعضا ساختم به اسم Persian Warzone که رمز این Room ( BC ) هستش که ما میتونیم تا 32 نفر در این Map با هم تمرین کنیم که خیلی جذاب خواهد بود چون همه خودی هستند و Host م خودمون هستیم .
  • هر کدوم از دوستان مایل به حضور در Clan ست PSN ID من رو ADD کنه ( Life4Game)تا من براش دعوت نامه بفرستم .
  • از تمامی دوستان خواهش میکنم طبق برنامه ها عمل کنید و وقتی ساعتی برای حضور تعیین شد هماهنگ با سایرین باشید .
  • این Topic برای اطلاع رسانی و پرسش ها و انتقادات دوستان عزیز هست . خواهشا از هر گونه بحث هم خودداری کنید
  • فعلا کافیه تا من اسامی تمامی اعضا رو با BaziCenter ID و PSN ID شوون رو اینجا بزارم .
Arash

Persian Zone​

-------------------------------------------------------------
ویرایش برای اعضای نهایی کلن :
-------------------------------------------------------------

PZ-2.jpg

سلام به همه دوستان خوب و مهربانم .
اول از همه سال نو رو به همتون تبریک میگم . امیدوارم برای همتون سرشار از موفقیت و دستاوردهای خوب تو هر زمینه ای باشه .
بعد از حدود 3 هفته از برپایی کلن Persian Zone و عضو گیری ها میخوام 12 نفر نهایی این کلن رو اعلام کنم .​

خواهش میکنم به تذکرات زیر توجه کنید :​
  • تمامی 12 نفر باید حداکثر تا فردا ساعت 12 شب آمادگی خودشون رو برای حضور توی کلن اعلام کنند .​
  • تمامی اعضا موظف هستن 2 کلاس برای خودشون انتخاب کنند و بر حسب نیاز تیم در مسابقه با دستور Leader اسکواد اون رو عوض کنند .​
  • تمامی اعضایی که از این 12 نفر برای یک مسابقه اعلام می شوند موظف هستن 15 دقیقه قبل از زمانی که من اعلام میکنن توی PSN باشن .​
  • دوست خوبم امیر اصلان جان ( X-ASLAN-X ) به عنوان Officer توی کلن انجام وظیفه میکنه که در نبود من همه کارها به عهده ایشون هستش.​
  • خواهش می کنم توی مسابقات حتی در صورت باخت با هم دعوا نکنیم و تقصیر رو به گردن هم نندازیم برد تیم برای همی ماست و شکست تیم هم همینطور .​
  • من از تمامی دوستانی که اسمشون تیو لیست کلن نیست عذر میخوام که نتونستیم با هم باشیم . بنا به نظر خودتون میتونید یک کلن تشکیل بدید و با هم مسابقه بدیم .​
  • چینش این کلن بر اساس هماهنگی اعضا با هم بوده و قبلا هم گفتم بازی همه بچه ها خوبه و هیچکس بر کس دیگه ارجحیت نداره .​
  • این چینش به این معنا نیست که کلن دیگه عضو نمی گیره . میگیره ولی هرگز تعداد اعضای کلن بیشتر از 12 نفر نخواهد بود .​
  • هر کدوم از این 12 نفر که پایین میگم مایل نیست که توی کلن باشه بگه تا من کس دیگه ای رو جایگزین کنم .​
  • خواهش میکنم تو این تاپیک اصلا در مورد اینکه چرا من نیستم چرا اون هست و از این بحث های بچه گونه نکنید که به مدیریت گزارش میدم .​
  • فکر نمی کنم نکته دیگه ای باشه . برای همتون آرزوی موفقیت و پایداری رو دارم .​
  • این هم لیست نهایی اعضای کلن با ذکر PSN ID :​
  1. Life4Game Leader​
  2. X-ASLAN-X Officer​
  3. AmiR2C Member​
  4. Vanred Member​
  5. DarkCl-Iaos Member​
  6. ks_trooper Member​
  7. NNNIMAAA Member​
  8. FortunaDemon Member​
  9. Draugathiel Member​
  10. mosi-sh Member​
  11. Hamid-Barca Member​
  12. HesamMGS Member​
---------------------------------------------------------------

Arash
Persian Zone

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا نمیشه یه چند روزی هدست رو فاکتور بگیریم؟:cheesygri
دروغم چیه فعلا آه در بساط ندارم
فقط یه کارم کنید اگه میشه بازیها رو اکثرا 5 به بعد بزارید که همه باشن! چون بلاخره شاغل و محصل کم نداریم!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من الان نگرفتم:cheesygri
life4game که الان 2 روزه on نشده:p کسایه دیگه هم میتونن منو invite کنن؟
اگه میتونین تورو خدا دریغ نکنید:cheesygri

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من الان نگرفتم:cheesygri
life4game که الان 2 روزه on نشده:p کسایه دیگه هم میتونن منو invite کنن؟
اگه میتونین تورو خدا دریغ نکنید:cheesygri
دوست عزیز اگر دقت میکردین میدیدن که 15 دقیقه قبل از شروع باید انلاین باشید و از طرف ارش دعوت بشید .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزیز اگر دقت میکردین میدیدن که 15 دقیقه قبل از شروع باید انلاین باشید و از طرف ارش دعوت بشید .
نه مثل اینکه شما خوب متوجه نشدید:p
ایشون گفتن کسانی که عضو کلن هستن!
مثلا کلن 60 نفر باشه خوب مسلما ایشون یه تعداد محدودی رو باید برای هر بازی انتخاب کنه دیگه!
به همین علت 15 دقیقه رو نوشتن تا یه قانونی باشه
هنگام مسابقه با سایر Clan ها برنامه اعلام خوهند شد و فقط کسانی که 15 دقیقه قبل از مسابقه در محیط PSN حضور داشته باشند در مسابقه خواهند بود

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
خوب واجب شد یه شفاف سازی بکنم .
اول مهدی جان من کی با شما دعوا کردم گفتم تو متن نوشتم تا 23 اسفند وقت هست اگر مشکلی هست در خدمتت هستم .
محمد جان من دیشب تا ساعت 11 بودم اینترنتم قطع شد .
راجع به ساعت بازی ها هم من خدم هم تا ساعت 3 کلاس هستم پیش دانشگاهی . بازی ها از ساعت 9 به بعد هستش چون بچه ها مشکلی از طرف شب ندارن و میتونن تا 12 1 بازی کنن .
در مورد Headset این که اجباری کردم چون میشه از Headset موبایل استفاده کرد . من این رو گذاشتم تا با هم هماهنگ باشیم چون تعداد زیاده و اصلا نمیشه بدون Headset بازی کرد .
محمد جان من الان میرم برات Invite میفرستم .
در مورد 15 دقیقه هم برای نظم و سازماندهی بچه هاست که سر جاشون قرار بگیرن کلن 60 نفر هم بشه که نمیشه به هر حال همه با هم که نمیان . در ضمن مثلا اگر بچه های کلن تمرین داشتند من 1 روز قبلش میگم ساعتش رو هم میگم و همه باید یه ربع قبلش باشن .
شما اصلا نگران نباشید در ضمن نظراتتون رو هم بگید چون برای هممون مهمه .
ممنون

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب ما نیز خواهیم آمد!!!:biggrin1:
در خدمتت هستیم . PSN ID منو ADD کن برات Invite بفرستم .
آرش جان مخلصیم:bye:...این مدیریتت منو کشته...!!!:victory:

راستی این هدست بلوتوث های سونی اریکسون میشه....کارو راه میندازه...؟
سلام علی جان . مرسی .
علی باید بخوره برو تو قسمت Accessories تو Headset بعد Headset رو همونجوری که به گوشی میشناسونی به PS3 م همونکارو بکن بعد Scan و بزن احتمالا پیداش میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر