Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خب قرار امروز برگذار شد و خیلی هم شلوغ شد!
طوری که دم در ورودی spawn کرده بودن شلم شوربایی شده بود:cheesygri
تا بلند میشدی میترکوندنت:p

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب برای اولین شب خیلی هماهنگ رفتیم تو Match تمرینی Clan و بازی کردیم .
خیلی شلوغ بود و بچه ها هم خیلی هماهنگ بودن و در کل خیلی حال داد 12 13 نفر بودیم که 10 نفر عضو کلن و 2 3 نفر هم مهمون داشتیم که به زودی عضو کلن میشن .
بچه ها کسی از این کلن Iran چیزی میدونه باهاشون مسابقه بزاریم .

BS3

کاربر سایت
Mar 20, 2008
125
دیشب با بروبچ کلی حال کردیم
فقط نمیدونم چرا هر دفعه کسی صحبت میکرد 53 نفر دیگه هم باهاش همزمان میومدن صحبت میکردن :((
میگم هر کی میخواد صحبت کنه یه 5 بزنه بعدا صحبت کنه :cool::biggrin1:
اونایی هم که میخوان با ما مسابقه بدن از همین الان خودشونو ترکیده حساب کنن:gunner::gunner::gunner:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دیشب با بروبچ کلی حال کردیم
فقط نمیدونم چرا هر دفعه کسی صحبت میکرد 53 نفر دیگه هم باهاش همزمان میومدن صحبت میکردن :((
میگم هر کی میخواد صحبت کنه یه 5 بزنه بعدا صحبت کنه :cool::biggrin1:
اونایی هم که میخوان با ما مسابقه بدن از همین الان خودشونو ترکیده حساب کنن:gunner::gunner::gunner:
دیشب که خیلی حال داد مرسی از همتون که اومدید .
راجع به اون صحبت کردن ها هم زیاد احساس نمی شد ولی خوب چون روز اولمون بود اینجوری شده بود و به مرور زمان هماهنگ تر میشیم .
دیشب فقط تو یه Map بودیم و فقط Body Count زدیم . امشب تو 3 تا Map بازی می کنیم و علاوه بر Body Count یه مود دیگه هم اضافه میشه که انتخابش با شما .
Map ها رئو هم شما انتخاب کنید .
امشب حدود ساعت 9 تو PSN باشید . دوباره تو Match تمرینی خودمون بازی می کنیم .
مرسی از همکاری همتون .
اینجوری پیش بریم واقعا عالی میشه .
منظر همتون هستم .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من یکسری مشکلات عدیده با این نحوه بازی کردن دارم، باید برنامه داشته باشید. باید یاد بگیرید که اگر میخواید با بقیه کلن ها رقابت کنید و مسابقه بدید با این وضع فعلی لهیم. شاید بگید ما بازیمون خوبه ولی بازی بدون برنامه خوب نیست. بازی که هرکس هرکاری دلش میخواد انجام بده خیلی راحت میگم به درد نمیخوره.

اولین مرحله اینه که این بازی درسته که به مهارتهای فردی هم متکی هست، اما باید بدونید که بازی گروهیه. بازی گروهی یعنی باید در خدمت کلن باشه بازیتون. اولین قدم مشخص کردن اسکوادها هست. ابتدا لیدر هر اسکواد باید مشخص بشه و بعد به تناسب وضعیت بازی، افراد دسته بندی بشن و در این اسکواد ها پخش بشن جوری که این اسکوادها بلنس باشن، یعنی یکی باشن.

بعد از انتخاب اعضا باید کلاسها مشخص بشن. هر اسکواد باید یک سری کلاس تخصصی داشته باشه یک سری کلاس عمومی. مثلا مدیک میشه عمومی اسنایپر میشه تخصصی.

باید مشخص بشن کدوم اسکواد ها دفاعی هستن کدوما هجومی. تو بازی تیمی اینا مهمن. مثلا اگر قرار کپچر بازی کنیم، اسکواد ها به دو دسته تقسیم میشن. دفاعی و هجومی. دفاعی ها باز به دوسته تقسیم میشن و موقعیت های قرینه هم رو نگه میدارن و دفاع میکنن. هجومی ها هم به همین شکل. کلاس ها بر حسب نیاز باید باشن. مدیک تو همه اسکوتدها ضروریه. اسکوادهای دفنسیو مثلا اسنایپر داشته باشن بهتره.

خلاصه کار زیاد داریم. من دو ساعت تو هر مپ دیشب داد میزدم اسکواد بسازید. هیچکس اهمیت نمیداد فقط دو سه تا از بچه ها بود که انجام میدادن.

اهمیت اسکواد رو باید درک کنید. چون هر اسکواد وظایفی داره که باید انجام بده و اینم میسر نیست مگر جز هماهنگ بودن با اعضای اسکواد و پیروی از اسکواد لیدر.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من یکسری مشکلات عدیده با این نحوه بازی کردن دارم، باید برنامه داشته باشید. باید یاد بگیرید که اگر میخواید با بقیه کلن ها رقابت کنید و مسابقه بدید با این وضع فعلی لهیم. شاید بگید ما بازیمون خوبه ولی بازی بدون برنامه خوب نیست. بازی که هرکس هرکاری دلش میخواد انجام بده خیلی راحت میگم به درد نمیخوره.

اولین مرحله اینه که این بازی درسته که به مهارتهای فردی هم متکی هست، اما باید بدونید که بازی گروهیه. بازی گروهی یعنی باید در خدمت کلن باشه بازیتون. اولین قدم مشخص کردن اسکوادها هست. ابتدا لیدر هر اسکواد باید مشخص بشه و بعد به تناسب وضعیت بازی، افراد دسته بندی بشن و در این اسکواد ها پخش بشن جوری که این اسکوادها بلنس باشن، یعنی یکی باشن.

بعد از انتخاب اعضا باید کلاسها مشخص بشن. هر اسکواد باید یک سری کلاس تخصصی داشته باشه یک سری کلاس عمومی. مثلا مدیک میشه عمومی اسنایپر میشه تخصصی.

باید مشخص بشن کدوم اسکواد ها دفاعی هستن کدوما هجومی. تو بازی تیمی اینا مهمن. مثلا اگر قرار کپچر بازی کنیم، اسکواد ها به دو دسته تقسیم میشن. دفاعی و هجومی. دفاعی ها باز به دوسته تقسیم میشن و موقعیت های قرینه هم رو نگه میدارن و دفاع میکنن. هجومی ها هم به همین شکل. کلاس ها بر حسب نیاز باید باشن. مدیک تو همه اسکوتدها ضروریه. اسکوادهای دفنسیو مثلا اسنایپر داشته باشن بهتره.

خلاصه کار زیاد داریم. من دو ساعت تو هر مپ دیشب داد میزدم اسکواد بسازید. هیچکس اهمیت نمیداد فقط دو سه تا از بچه ها بود که انجام میدادن.

اهمیت اسکواد رو باید درک کنید. چون هر اسکواد وظایفی داره که باید انجام بده و اینم میسر نیست مگر جز هماهنگ بودن با اعضای اسکواد و پیروی از اسکواد لیدر.
سیاوش واقعا خوب گفتی خیلی عالی بود .
دقیقا حق با توئه و 100 % بچه ها هم موافق اینی که تو گفتی هستن .
ولی خوب سیاوش ما تازه دیشب اولین بازیمون بود و مطمئنم تمام اینایی که تو گفتی هممون مو به مو اجرا می کنیم چون واقعا بدون برنامه ریزی هیچ کاری نمیشه کرد .
اسکواد ها تشکیل میشن . ما صبر می کنیم تا یکم بچه ها Level Up بشن و Class ها رو آزاد کنن و بشناسنشون بعد بسته به نیاز تیم و مهارت و در اخر هم علاقه اونا رو انتخاب کنن .
دیشب بازی فقط Body Count بود و خب دفاع خیلی ارزش نداشت ولی امشب ما Capture & Hold و Search & Destroy بازی می کنیم که میشه گفت دفاع ارزشش بیشتر از حملست .
با توجه به اینکه تعدادمون زیاده و هماهنگ شدن سخته از امشب هر جا جمع شدیم تشکیل سکواد اجباریه . یعنی هر بازیکنی باید عضو یه اسکواد باشه و اسکواد لیدر هم باید یکی باشه که بتونه اون اسکواد رو به خوبی رهبری کنه . ممکنه یه تیم بشه یه اسکواد 4 نفری و یه بازیکن تک یا دو تا بزیکن که حتی اون بازی کن هم باید خودش تو یه اسکواد باشه .
امشب این هونطو که سیاوش گفت باید اجرا بشه .
دوستان خواهش می کنم Headset تهیه کنن و خیلی هم خرجی نداره . چون بدون Headset ازی کردن سخته . دوستان از حرف زدن هم خجالت نکشن خواهشن .
دیشب یه 3 4 نفر تو کلن نبودن ولی خوب توی بازی تمرینی ما اومدن که امشب من Match رو روی حالت Clan Only میزارم پس هر کی میخواد با ما بازی کنه سریعا به من بگه براش دعوت نامه بفرستم .
خواهش میکنه ساعت 9 تا 9 و ربع تو PSN باشید .
امشب 3 Map داریم و Body Count و Capture & Hold بازی میکنیم یا Body Count و Search & Destroy .
از همتون ممنونم که همکاری می کنید .
نظراتتون رو هم بگید که خیلی مهمه برام .
از سیاوش هم به خاطر نظرش ازش ممنونم .
امشب منتظرم .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام به دوستان
منم ديشب مهمونتون بودم و با هم بازي كرديم...خوب بود حال داد بجز چندجا كه لگ داشتم.
اگر ميشه براي منم يه دعوت نامه بفرستيد كه عضو كلنتون بشم
مرسي
آي دي هم همين amir2c بازي سنتر
يا اگر من بايد كاري بكنم بگيد كه انجام بدم !!
مرسي

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام به دوستان
منم ديشب مهمونتون بودم و با هم بازي كرديم...خوب بود حال داد بجز چندجا كه لگ داشتم.
اگر ميشه براي منم يه دعوت نامه بفرستيد كه عضو كلنتون بشم
مرسي
آي دي هم همين amir2c بازي سنتر
يا اگر من بايد كاري بكنم بگيد كه انجام بدم !!
مرسي
چشم شما من رو ADD کنید Life4Game من برات دعوت نامه بفرستم .
دوستان هر کس میخواد منو ADD کنه امشب واسش بفرستم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر