Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
ببخشید من امشب نتونستم بیام ولی فردا حتما میام
( امروز 4 ساعت kz 2 online بازی کردم آخرش مامانم می خواست دستگاه رو خرد کنه :blushing: )

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این هدست به چه درد میخوره که این همه میگید بخرید؟یا فقط صدای خر خر میاد یا سیصد نفر با هم حرف میزنن

درستش اينه که داشته باشن...

من هم تاحالا عضو نشدم برای اين هست که هدست ندارم قصد خريد هم ندارم.. :biggrin1:
چون اين ماه 2 تا بازی دارم ميگيرم ديگه نميتونم :biggrin1:... اگه بدون هدست پذيرفته ميشم که عاليه :love:... و الی بهم وقت بديد تا بگيرم...:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این هدست به چه درد میخوره که این همه میگید بخرید؟یا فقط صدای خر خر میاد یا سیصد نفر با هم حرف میزنن
حمید جان همونطور که تورج گفت درستش اینه که داشته بشایم . اتفتقت خیلی بدرد میخوره
من دیروز گلوی خودمو پاره میکردم میگفتم آقا هر جا رو Capture میکنید همونجا وایسید همتون میشنوید ولی خوب هیچکس عمل نمی کرد . بازم هم تیمی های من Headset داشتن ولی خجالت میکشن حرف بزنن .
درسته من اجباری کردم Headset رو ولی الان خیلیا هستن که ندارن که باید تا 23 اسفند تهیه کنن .
ممنون از این همه لگ :D چطور تونستید این همه لگ درست کنید ؟ :D
امیر جان راجع به Lag بگم که دیشب اینجوری بود پریشب خیلی خیلی راحت بازی کردیم . چون Host باید Upload و پهنای باند بالا داشته باشه که خوب من دارم . من حتی تو Call Of Duty هم Host میشدم خیلی وقتا خارجی ها هم باهام راحت بودن .
در کل دیشب مثل اینکه اینترنت من قاطی کرده بود چون شب قبلش خیلی راحت بازی کردیم .
اقا من هم دیشب بازی کردم واسه اولین بار با ایرونیها!فک کنم خوب هم بازی کردم!:biggrin1:
DarkCl-Iaos
خیلی خوب بود . فقط یه چیزی شما مال کلا Iran هستی . یکم راجع به این Clan توضیح بده . Leader اش کیه ؟ چند تا عضو داره .
درستش اينه که داشته باشن...

من هم تاحالا عضو نشدم برای اين هست که هدست ندارم قصد خريد هم ندارم.. :biggrin1:
چون اين ماه 2 تا بازی دارم ميگيرم ديگه نميتونم :biggrin1:... اگه بدون هدست پذيرفته ميشم که عاليه :love:... و الی بهم وقت بديد تا بگيرم...:biggrin1:
تورج جان من خودم دوست نداشتم Headset رو اجباری کنم ولی خوب همتون میدونید که اگر میخوایم درست و حسابی بازی کنیم بدون Headset اصلا نمیشه . من دیروز مدام حرف میزدم می گفتم بچه ها چیکار کنن تا هماهنگیمون حفظ بشه که بچه ها هم خدایی عمل می کردند و خوب بازی می کردند ولی این وسط یکی نبود جواب منو بده یا بگه من چیکار کنم .
حالا شما هم یا تو Clan چون اینجوری تبییض میشه چون چند نفری هستند که Headset ندارن تا بعد ببینیم چی میشه .
بی زحمت این قرارها رو یک کم دیرتر بذارید منم بتونم بیام :D
قرار ها به نظر تمیمی اعضا بستگی داره . ولی خوب فکر کنم بهترین زمانش از 9 به بعد هست .
در ضمن شماکه مال کلن neoGaf هستی دیگه از این به بعد بازی ها Clan Only میشه .
دوستان ی که میخوان بازی کنن علاوه بر قبول داشتن شرایط Clan باید عضو بشن .
بچه ها همگی نظرتون رو راجع به دیشب بگید درباره همه موارد .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام
دیشب که من فکر کنم کلا" اینترنت مشکل داشت:blushing:
در ضمن من که نفهمیدم چطوری اومدم تو کلن و چطوری هم رفتم بیرون !؟؟!:confused:
مشکل دومم اینه که بچه ها خیلی کم بازی میکنن بازی حداقل باید 3 ساعت باشه که به همه حال بده...تا میای گرم بشی همه میزارن میرن...البته من که مشکلی ندارم میرم با خارجی ها بازی می کنم:-" ولی بلاخره با بروبکث ایرونی یه چیز دیگست !:love:

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
در ضمن شماکه مال کلن neoGaf هستی دیگه از این به بعد بازی ها Clan Only میشه .
نخواستیم مال خودتون :D

ما هم با کلن های GAF تورنمنت میزنیم Valor میگیریم حالشو میبریم :D

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
حمید جان همونطور که تورج گفت درستش اینه که داشته بشایم . اتفتقت خیلی بدرد میخوره
من دیروز گلوی خودمو پاره میکردم میگفتم آقا هر جا رو Capture میکنید همونجا وایسید همتون میشنوید ولی خوب هیچکس عمل نمی کرد . بازم هم تیمی های من Headset داشتن ولی خجالت میکشن حرف بزنن .
درسته من اجباری کردم Headset رو ولی الان خیلیا هستن که ندارن که باید تا 23 اسفند تهیه کنن .
خدایی صدای شما دیروز خیلی خرخر داشت من که اصلا نمیفهمیدم چی میگفتی فقط یکی دوبار یه حمید شنیدم:cheesygri
بعد این وقتی تیم 4 نفره میشیم(اسکواد هست؟) میشه فقط صدای همون چهار نفر تیم خودمون رو بشنویم وبقیه نشنون؟
----------------
هدست موبایل هم رو ps3 کار میکنه؟ارزونترین مدلش چیه؟فقط بخریم که اخراج نشیم هر از گاهی هم بگیم copy that:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خدایی صدای شما دیروز خیلی خرخر داشت من که اصلا نمیفهمیدم چی میگفتی فقط یکی دوبار یه حمید شنیدم:cheesygri
بعد این وقتی تیم 4 نفره میشیم(اسکواد هست؟) میشه فقط صدای همون چهار نفر تیم خودمون رو بشنویم وبقیه نشنون؟
----------------
هدست موبایل هم رو ps3 کار میکنه؟ارزونترین مدلش چیه؟فقط بخریم که اخراج نشیم هر از گاهی هم بگیم copy that:biggrin1:
بله پس فکر میکنید اسکوآد برای چیه؟
برای همینه که بتونید با هم هماهنگ بشید و هم از شرایط هم خبر دار باشید هم با هم حرف بزنید و کسی صداتون رو نشنوه!
منم ایشالا تا شنبه ..1شنبه هدست جور میکنم فق دوستانی که هدست دارن یه پی ام بدن چندتا مدل معرفی کنن و طرز استفادشو تو بازی بگن! آخه اگه یه دستم رو هدست باشه یه دست رو دسته که نمیشه:cheesygri

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج جان من خودم دوست نداشتم Headset رو اجباری کنم ولی خوب همتون میدونید که اگر میخوایم درست و حسابی بازی کنیم بدون Headset اصلا نمیشه . من دیروز مدام حرف میزدم می گفتم بچه ها چیکار کنن تا هماهنگیمون حفظ بشه که بچه ها هم خدایی عمل می کردند و خوب بازی می کردند ولی این وسط یکی نبود جواب منو بده یا بگه من چیکار کنم .
حالا شما هم یا تو Clan چون اینجوری تبییض میشه چون چند نفری هستند که Headset ندارن تا بعد ببینیم چی میشه .

آره ديدی که منم اولش نوشتم : لازمه...

ولی فعلاً من نميتونم تهيه کنم ... ولی برای ماه ديگه احتمالاً ميتونم...:biggrin1:

آخه اين ماه خيلی خرج کردم.... برای دوستم معراج نوشتم که چقد خرج داشتم اين ماه ... :biggrin1:
در هر حال... درست و اصولی بودنش اين هست که هدست باشه... منم احترام ميزارم...

زنده باشيد آرش جان...

BS3

کاربر سایت
Mar 20, 2008
125
دیشب که اوضاع خوب نبود خیلی لگ داشت
بعد من تو بازی فقط یه خورده صدای علی رضا رو میشنیدم برا رو بقیه که تقریبا هیچی
تو یه بازی هم 20 دقیقه اسن هیچ سیگناله صدایی دریافت نکردم:sick:
یه بار رفتم بیرون دوباره اومدم درست شد:cheesygri
امشب حتما همه چی خوب میشه:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟