Journey | PS3 Arcade‍

کدام یک را بازی کرده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
چرا این بازی اینطوری بود ؟؟؟
به شخصه بیشتر با این بازیها ارتباط برقرار میکنم تا بازیهای دیگه مثلا بازی dear esther یه چیزی تو این مایه ها بود ولی واقعا زیبا بود !
حداقل گرافیک و یه نیم چه داستان برای اراعه داشت(هرکی بازی نکرده بدون شک و تردید به سمتش حمله کنه که فوق العادست این بازی )

عکس از تو بازی dear esther

dear-esther.jpg

ولی این هم واقعا کوتاه بود هم چیزی نداشت !!
این همه هایپ و امتیاز بالا دادن برای چی بود ؟
نکنه من نسخه ی اصلی رو بازی نکردم ؟ :|
برا من 700 مگ بود
همینطوری رفتمو رفتم تا به قله ی کوه رسیدم
خیلی کوتاه بود اصلا وقت نمیده منتقد امتیاز بده :| چه طور این 9 و 10 گرفته ؟
فرصت نداد بازی تو دل ادم جا باز کنه یا بخواد ادم رو با خودش همراه کنه یا چیزی از داستان به ادم بفهمونه :|

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
چرا این بازی اینطوری بود ؟؟؟
به شخصه بیشتر با این بازیها ارتباط برقرار میکنم تا بازیهای دیگه مثلا بازی dear esther یه چیزی تو این مایه ها بود ولی واقعا زیبا بود !
حداقل گرافیک و یه نیم چه داستان برای اراعه داشت(هرکی بازی نکرده بدون شک و تردید به سمتش حمله کنه که فوق العادست این بازی )

عکس از تو بازی dear esther

dear-esther.jpg

ولی این هم واقعا کوتاه بود هم چیزی نداشت !!
این همه هایپ و امتیاز بالا دادن برای چی بود ؟
نکنه من نسخه ی اصلی رو بازی نکردم ؟ :|
برا من 700 مگ بود
همینطوری رفتمو رفتم تا به قله ی کوه رسیدم
خیلی کوتاه بود اصلا وقت نمیده منتقد امتیاز بده :| چه طور این 9 و 10 گرفته ؟
فرصت نداد بازی تو دل ادم جا باز کنه یا بخواد ادم رو با خودش همراه کنه یا چیزی از داستان به ادم بفهمونه :|

اتفاقا من با این تموم شدن زودش خیلی حال کردم. وقتی که بازی داشت تکراری میشد برف اومدو بعدم دوباره راه افتادیمو رسیدیم اون بالا و بازی تموم شد.
میتونم بگم اگه بازیش از این که بود طولانی تر بودش اصلا تمومش نمیکردم چون داستانه خاصی که نداشت گیم پلی هم که فقط راه میرفتی و میپریدی همین.

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
اتفاقا من با این تموم شدن زودش خیلی حال کردم. وقتی که بازی داشت تکراری میشد برف اومدو بعدم دوباره راه افتادیمو رسیدیم اون بالا و بازی تموم شد.
میتونم بگم اگه بازیش از این که بود طولانی تر بودش اصلا تمومش نمیکردم چون داستانه خاصی که نداشت گیم پلی هم که فقط راه میرفتی و میپریدی همین.
اخه حداقل شروع میکرد به یه نواوری چیزی !!
هنوز بازی شروع نشده داشت تکراری میشد.
گیم پلی اصلا کشش نداشت !!
حتی نتونست حس و درون خود بازی رو هم نشون بده !
من نمیدونم واقعا اینا که نتونستن داستان و گیم پلی درست کنن و یه نوعی حس ارامش به بازی کن بدند چه طور بازیشون همچین امتیازاتی گرفته ؟؟
این هم از اون هایپ های جهانی بود ؟؟؟
مثل هر کال اف که باید امتیاز بالا بگیره ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مطمئنا" شما هيچ چيزي از هدف و ساختار و داستان و عمق بازي نفهميديد !
به چشم بازي زياد نبايد بش نگاه كرد به چشم يه هنر و اثر هنري بايد بش نگاه كرد !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
امروز آنلاین داشتم میرفتم یکی باهام داشت میومد هی میخواستم بهش بفهمونم که باو بشین بزار اون تروفی 20 ثانیه رو بگیریم !! انگار نه انگار !! یه ساعت دنبالش داشتم میرفتم اونم مثل چی فقط همینجوری داشت مراحلو رد میکرد !! =)) صاف شدم آخرشم بیخیال شدم !! :d

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
واااای عجب چیزی بود.

یعنی یکی از دلایل خرید PS3 اونم انتهای نسل هفتم بازی کردن همین لامصب بود!
تا PS3 رو روشن کردم بازی رو از استور خریدم و دانلودش رو شروع کردم.

اصن یه حس عارفانه ای داخل بازی بود. هیچ چیز خاصی نداشت، همش بپر بپر و سکوبازی بود. شخصیت مجهول ما هم که از هیچ قدرت دفاعی خاصی برخوردار نبود و باید پنهان میشد.
همش احساس میکردم باید به مقصد برسم. تمام مدت چشمم به نوک کوه بود. این احساس بهم دست داده بود که نقش یک روح رو دارم. فردی که مرده و چشم باز کرده و خودش رو در برزخ دیده. حالا باید مشکلات و سختی ها رو تحمل کنه تا به خدا (یا معشوق یا...) برسه.
وقتی اون فرشته مهربون (!) مسیر پیش روم رو نشون میداد خیلی تحت تاثیر قرار میگرفتم. یا انتهای بازی که کل مسیر طی شده رو نشونم داد و بعد برف و کولاک رو دیدم.
آخرش شاهکار بود، اولش فکر کردم کارم تمومه، ولی بعد از ظاهر شدن اون فرشته ها، و اون پرواز سریع و بلندی که داشتم، احساس قبولی در آزمون بهم دست داد. این که بالاخره به مقصد رسیدم، به بهشت....
فوق العاده بود..... همینو میتونم بگم.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
واي پسر چه چيزي بود:):):):):):):):):-o
هنوز تو كفم،تو چه جايي تموم شد ،اصلا نمي دونم چي بگم :-o
فقط. "شاهكار" جايزشه!

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
همین جوری الکی برای Austin Wintory (آهنگ ساز بازی) یه توییت ارسال کردم، جوابم رو داد!
با این که خیلی آدم مهمی نیست، ولی الان تو شوکم. :D

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان گرفتن تروفیای آنلاینش سخته ؟!!
اون 20 S که هیچی ، دوتای دیگه چی؟

نه اصلا" سخت نيست فقط يه تروفي داره كه بايد با تعداد بالايي COMPANION همراه بشي كه خوب من خودم نه چونكه نت ايران قوي بود :|:d هي يارو ها ميرتن از بازيم بيرون و همون دفعه اول گرفتمش ولي دوميش از اين سخت تره چون بايد با يكي دو نفر كل بازي رو بري

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نه اصلا" سخت نيست فقط يه تروفي داره كه بايد با تعداد بالايي COMPANION همراه بشي كه خوب من خودم نه چونكه نت ايران قوي بود :|:d هي يارو ها ميرتن از بازيم بيرون و همون دفعه اول گرفتمش ولي دوميش از اين سخت تره چون بايد با يكي دو نفر كل بازي رو بري

این چی میگه ؟! :d

EF7.jpg

Crossing
trophy_bronze.png

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
این چی میگه ؟! :d

EF7.jpg

Crossing
trophy_bronze.png

اسم تروفي يه چيزي عكسش چيزه ديگه :|

اسم اش اگر درست باشه بايد يه بار بازي رو با يه نفر تموم كني و برگردي از اول !

لگر عكسش منظورته بايد با يه نفر 20 ثانيه بشيني و مديتيشن كني :|:d بايد وسط بازي يه لحظه استارت يا منو رو بزني بعد كاركترت ميشينه يارت هم بايد همين كارو بكنه تا تروفي بعد 20-30 ثانيه بياد بالا
تروفي رو مخيه چون هر كسي نمي فهمه منظورت چيه :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تروفي رو مخيه چون هر كسي نمي فهمه منظورت چيه

امروز آنلاین داشتم میرفتم یکی باهام داشت میومد هی میخواستم بهش بفهمونم که باو بشین بزار اون تروفی 20 ثانیه رو بگیریم !! انگار نه انگار !! یه ساعت دنبالش داشتم میرفتم اونم مثل چی فقط همینجوری داشت مراحلو رد میکرد !! صاف شدم آخرشم بیخیال شدم !!
=)) آره والا

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو من دهنم صاف شد سر تروفیای آنلاینش !! :((
الان از ساعت 8 نشستم پاش ، پرنده هم پر نمیزنه !! :((
یکی از بچه های BC اومد هر چی بهش گفتم باوو بشین این تروفی 20 s بدمصبو بگیریم انگار نه انگار !! :|
آخرشم ناپدید شد !! =))
جون من یکی هماهنگی کنه من این 4 تا تروفی رو بگیرم تا پلات شه !! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر