Journey | PS3 Arcade‍

کدام یک را بازی کرده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یا اونجا که میگه ما این راه دور رو با هم اومدیم و با هم رقصیدیم و ... .
واقعا هنرمندانه هست.من هنوز بازی نکردم ولی به نظرم اون شاخه ای که به پشت شنل ها وضل هست و فقط یدونه هست ]گیمر ها رو به این سمت میل میده که واسه خودشون یه زوج پیدا کنن و 2 تا بشن و مکمل هم باشن.این برداشته منه.
واقعا به قول شماها،هر کسی به برداشتی میتونه بکنه از این بازی.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
[video=youtube;uj6kv9qz_tc]https://www.youtube.com/watch?v=uj6kv9qz_tc&feature=player_detailpage[/video]

مهندس مهرداد !:|:d
خوب يه چيز بذار كه اگر به صورت عادي اومديم نبينيم نوشته 404 NOT FOUND :|
لينك چيز تيوب رو يه كار ديگه اش بكن و بذار

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
از خاک تا افلاک ....

شده لحظاتی درون زندگیتون پیش بیاد .. که انقدر خالی و پر شده اید که بگید اگه همین الان بمیرم خوش حال و راضیم ...

journey ........................................................................................................

لعنتی ... لعنتی ... این واقعا چی بود

اگه فقط بگم بهترین بازی تمام عمرم واقعا به این بازی و به خرد خودم کم لطفی کردم ... جورنی به راستی بهترین چیزی بوده که در تمام زندگی دیدم ....

واقعا در تمام زندگیم چیزی ندیدم که انقدر در کمال سادگی ... چهار ستون بدنم رو به لرزه در بیاره و اشک رو در چشمام جاری کنه ...

در جورنی با یه شخصیت بی نام و نشون سفری رو اغاز میکنیم که اون شخصیت میتونه هر کدوم از ما باشه ... وقتی در اولین نقطه بازی با زحمت به بالای تپه ای میریه و برای اولین بار با مسیر و چیزهایی که قراره باهاشون میشه... خودم رو احساس میکردم از زمانی که شروع کردم برای رویاها و ارزوهام گام برداشتن ... و مسیری سخت رو در پیش گرفتن بدون اینکه بدونیم چه چیزهای در پیش رو داریم و به کجا خواهیم رسید و چه در انتظارمونه ...
گام های اول رو بر میداری و وقتی مسیر رو یافتی و توانایی هایی که میتونه بال هایت باشه و با یاری هم نوعانت پرش های خیلی کوچیک اول رو میزنی .... در نهایت با ایمان و هوش و سخت گوشی .. گام های کوچک و کوتاه و بعد از ان پرش های ضعیف و کوتاه .... تبدیل به پرواز های بلند و طویل میشوند....
میتونی سختی و مشقت بالا رفتن از سربالایی ها رو حس کنی تا بعدش از حس سر خوردن اسان و سریع و راحتی لذت ببری ... میتونی بی حوصله و بی خیال ادامه دادن شی .. میتونی کنجکاو و جسور و پرتلاش و استقامت باشی ....
میتونی ایمان بیاری و باور داشته باشی به مسیری که در حال سفر در اون هستی به سرانجام به خودت و به تک تک گامهایی که مطمئن و یا با شک و تردید برمیداری . میتونی به پشت سرت نگاه کنی و به راهی که طی کردی و از چیزهایی که به دست اوردی لذت ببری و افتخار کنی و چیزهایی که برای همیشه از دست دادی رو حسرتشون رو بخوری ... اگه .... کاش

میتونی کمک گرفتن و متحد کردن رو ببینی ... و میتونی در لحظه ای که همه چیز تموم شده به نظر میاد ایمان بیاری و معجزه رو ببینی ....

---------------------------------------------------------------
طراحی مراحل بازی با چشم انداز ها و مناظر بی نظیر و فک انداز ... با گیم پلی ساده ولی قشنگ و سرگرم کننده و مقداری کمی چالش بر انگیزی ...

مرحله پایانی بازی من اوج کار داستانی ... گیم پلی و اوج یک هارمونی از تراژدی و حماسه رو ببینی ... تراژدی از ترس و نابودی و نا امیدی و حماسه ای از ایمان و اتحاد و قدرت معجزه ...
دقایق اخر بازی بود که با اخرین قدم های ناتوانم به شک افتاده بودم و نا امید از پیشروی و ترس از سرانجامم .... و در لحظات پایانی از حماسه ای که در مقابل چشمانم در حال رخ دادن بود کل بدنم به جوش و خروش و لرزش افتاده بود اشک شوق و باور در چشمام حلقه زده بود ...

ppvxi23sui1jg8z26yyd.jpg

و لحظه اخر چند قدم انالوگ رو رو به جلو گرفته بودم که بی اختیار رهایش کردم .. لحظه وداع رو میتونستم حس کنم ... ولی شخصیتم در کمال ناباوریم خودش به مسیرش ادامه میداد و درون نور گم میشد ... بدون اینکه بدونم دارم چی کار میکنم ... دستم رو دراز کردم که .............. :((

در سفر رو خاک ها و شن های روان جورنی به افلاک و ملکوتی رسیدیم که خود راهنما و یاری دهنده مسافر های دیگر باشیم ...

جورنی بیشتر از هر چیز دیگه این باورم رو بهم یاد اوری کرد که هر کسی رسالت خودش رو در این دنیا داره ...

-------------------------------------------------------------------------

موسیقی جورنی مثل نیروی جادویی میمونه که تو فضا پراکنده میشه و ادم وارد یه دنیا و یه بعد دیگه میکنه ... مثل امواج جادو روی بدن و پوست اطرافت میچرخه و جذب بدنت میشه و از هر چیز دیگه ای خالیت میکنه ...

journey یه سفر بی انتهاست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واقعا" JOURNEY ديگه تكرار نميشه اينهايي هم كه THAT GAME COMPANY مي گه ازش بهتر ميسازيم به نظرم حرف الكيه يعني احتمال ساخت بازي بهتر از اين در سبك خودش زير 2% ه
و هيچ چيزي هم اهنگ هاي جاودان و فوق العاده اش نميشه كه ادم رو نابود مي كنند

اينم يه عكس از استين وينتوري كه اهنگ هاش براي اين بازي فراتر از فوق العاده بودن
20120516__20120518_C5_AE18MUWINTORY%7Ep1.jpg

سابقه اش رو اگر نگاه كنيد واقعا" فيلم خاصي نمي بينيد اهنگ هاي FLOW رو هم همين كار كرده بوده اما توي JOURNEY سنگ تموم گذاشته
يا اينكه نبوغ اش در اينجا گل كرده بوده يا اين كه يه موفقيت تصادفي بوده :( كه اميدوارم دومي نباشه

آخرین ویرایش:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
آقا من بازی رو توی 20 دقیقه تموم کردم. چی بود جریان این؟ حالت داستانی و تک نفره رو میگم. یکی روشنمون میکنه؟ ممنون.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آقا من بازی رو توی 20 دقیقه تموم کردم. چی بود جریان این؟ حالت داستانی و تک نفره رو میگم. یکی روشنمون میکنه؟ ممنون.

احتمالاً دموی بازی بوده ! چون من قبلاً دموی بازی رو روی استور دیده بودم , من زمان دقیق رو نمیدونم اما 1.5 الی 2 ساعت وقت میبره ! همون اولش 20 دقیقه ـس :d

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
احتمالاً دموی بازی بوده ! چون من قبلاً دموی بازی رو روی استور دیده بودم , من زمان دقیق رو نمیدونم اما 1.5 الی 2 ساعت وقت میبره ! همون اولش 20 دقیقه ـس :d

نه مطمئنم بازی کاملش رو گرفتم. مراحل یخبندان رو هم پشت سر گذاشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر