God Of War Chains Of Olympus Guides

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اونو رو همه حالتا امتحان کردم.بازم اجرا نمیشه.مسئله اینجاست که ارور هم نمیده.بازی هایی که اجرا نمی شدن ارور می دادن.با Sony NP 9660 همه بازیا اجرا میشن به جز این که فقط صفحه سیاه میشه!!!
مشکل از CSO یا ISO بودن نیست. احتمال زیاد فایلت خرابه. فکر کنم باید یکی دیگه بخری:biggrin1:

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
اونو رو همه حالتا امتحان کردم.بازم اجرا نمیشه.مسئله اینجاست که ارور هم نمیده.بازی هایی که اجرا نمی شدن ارور می دادن.با Sony NP 9660 همه بازیا اجرا میشن به جز این که فقط صفحه سیاه میشه!!!

اگه با اکثر بازیها اینطوری هست و مطمئن هستی که فایلت درسته احتمال زیاد مموریت برا PSP خوب نیست

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
دوستان من این بازی رو سه بار گرفتم.یه بار پسورد مشکل داشت یه بار هم Extract نمی شد.آخری که extrcat شد هم CSO هست و حجمش هم ۱.۲ گیگابایت.اجراش که می کنم فقط صفحه سیاه میشه هیچ اتفاقی هم نمی افته.سی پی یو رو هم رو ۳۳۳ گذاشتم نشد.Firmware هم 3.71 آپدیت ۴ هست.مشکل از کجا می تونه باشه؟

ممکنه مشکل از فایل CSO باشه؟پاتاپون رو هم گرفتم CSO بود اولش تفهمیدم باید چه کار کنم بی خیال شدم.اول اولش هیچ کاری نمی شد کرد فقط با مربع صفحه تیره روشن می شد.همین!!!

یعنی باید یه بار دیگه بگیرمش؟این دیگه آخر ضد حاله.همین لینکارو هم با بدبختی پیدا کردم همشون از رپیدشر پاک شدن!

البته فیفا CSO دارم مشکلی نداره!
يعني چي extract نمي شد؟
بازي هاي PSP رو كه نبايد extract كني؟

PersianForum

کاربر سایت
Jun 23, 2008
14
دوستان ممنون از راهنمایی های شما.

چند تا نکته رو بگم :

یکی این که من بازی رو نخریدم از رپیدشر دانلود کردم.در مورد مموری هم مشکلی نداره.مموری اصل خریدم و فقط همین بازی این طور میشه.

در مورد ریجن هم فقط یه فری ریجن تو ریکاوری دارم که غیرفعاله.فعال بودنش هم یه سری کشوره.اینو باید چه کار کنم؟فکر کنم باید غیرفعال باشه.نه؟

و یه چیز دیگه.من اینو که کپی کردم رو مموری ۳۰۰ مگ بیشتر فضا نموند.ممکنه از این باشه؟

و در آخر این که فرمت کردن مموری ممکنه فایده داشته باشه؟اگه می تونه کمک کنه ارزش فرمت کردن داره!

ممنون.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوستان ممنون از راهنمایی های شما.

چند تا نکته رو بگم :

یکی این که من بازی رو نخریدم از رپیدشر دانلود کردم.در مورد مموری هم مشکلی نداره.مموری اصل خریدم و فقط همین بازی این طور میشه.

در مورد ریجن هم فقط یه فری ریجن تو ریکاوری دارم که غیرفعاله.فعال بودنش هم یه سری کشوره.اینو باید چه کار کنم؟فکر کنم باید غیرفعال باشه.نه؟

و یه چیز دیگه.من اینو که کپی کردم رو مموری ۳۰۰ مگ بیشتر فضا نموند.ممکنه از این باشه؟

و در آخر این که فرمت کردن مموری ممکنه فایده داشته باشه؟اگه می تونه کمک کنه ارزش فرمت کردن داره!

ممنون.
به نظر من هیچ ربطی به مموری نداره و به احتمال 90 درصد اون فایلی که دانلود کردی ناقصه و مشکل داره.مطمئن باش.:biggrin1:

PersianForum

کاربر سایت
Jun 23, 2008
14
ممنون دوستان.من دوباره اینو گرفتم حالا اجرا نمی کنه!

همون اروری رو میده که برای بازی هایی که اجرا نمیشن نشون میده. could not start game یا همچین چیزی :confused:

راستی FW هم ۳.۷۱ هست

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
بچه ها اينجا رو بايد چيكار كنم؟من دو تا از نورها رو به اون اسب ها تابوندم اين نور سومه اگه اشتباه نكنم.نميدونم بايد چيكار كنم.

IMG_0777%20%28Medium%29.jpg

IMG_0778%20%28Medium%29.jpg

raminet

کاربر سایت
Jul 12, 2008
47
دوستان شرمنده یه سوال داشتم:
یکی از دوستان گفته بود از cwcheat استفاده کرده!!! من این برنامه رو پیدا کردم اما نمیدونم چه جور کار میکنه؟ و اگه میشه یه توضیحی در موردش بدین
ممنون

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوستان شرمنده یه سوال داشتم:
یکی از دوستان گفته بود از cwcheat استفاده کرده!!! من این برنامه رو پیدا کردم اما نمیدونم چه جور کار میکنه؟ و اگه میشه یه توضیحی در موردش بدین
ممنون
اگه میخوای تمام گزینه ها رو انلاک کنی میتونی از سیو 100 درصد کامل این بازی استفاده کنی:
بفرما

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/938607.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر