God Of War Chains Of Olympus Guides

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اگه میشه این یکی رو برام رد کنید
تو این مدت بیکاری 10 بار دیگه تا اونجا رفتم که این از همه بهتر بود
مرسی ممنون
اینم لینکش:
http://upload.iranblog.com/1/1222677000.rar
فقط اگه میشه یکم زودتر
ببین این چهار تا مجسمه میتونن در جاهای مختلف قرار بگیرن. وقتی در یک حالت درست قرار بگیرن اون پایه وسطی فعال میشه. اصلا یه همچین اتفاقی افتاد؟ اگه نیفتاده جای مجسمه ها رو عوض کن!

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
ببین این چهار تا مجسمه میتونن در جاهای مختلف قرار بگیرن. وقتی در یک حالت درست قرار بگیرن اون پایه وسطی فعال میشه. اصلا یه همچین اتفاقی افتاد؟ اگه نیفتاده جای مجسمه ها رو عوض کن!
ببین اون دو تا جلویی رو با هم جابه جا کردم ولی عقبی ها سر جای خودشونه
فکر کنم درست با شه
نظر شما چیه؟
تو این سیو آخری سلاحهارو تقویت نکردم گفتم شاید مشکل از نحوه ی تقویت اونا باشه
می تونی خودت واسم ردش کنی؟
واقعا ممنون میشم
البته اگه زحمتی نیست

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببین اون دو تا جلویی رو با هم جابه جا کردم ولی عقبی ها سر جای خودشونه
فکر کنم درست با شه
نظر شما چیه؟
تو این سیو آخری سلاحهارو تقویت نکردم گفتم شاید مشکل از نحوه ی تقویت اونا باشه
می تونی خودت واسم ردش کنی؟
واقعا ممنون میشم
البته اگه زحمتی نیست

من الان اين بازي رو ندارم كه واست ردش كنم. يه بار ديگه دقت كن:

دو مجسمه پاييني به سمت شمال و دو مجسمه بالايي روبروي هم بايد باشند. بعد از اينكه مجسمه ها رو سرش جاشون قرار دادي و مجسمه وسطي ظاهر شد اول نور را بهش بتابون و بعد برو پشت مجسمه كه يه سكو هست. روي اون وايسا بعد كليد L را نگه دار و بعد مربع را سريع بزن. بعد برو نزديك مجسمه و ديگه حله!

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
سلام
مرسی و ممنون
دیروز بح که از خواب بیدار شدم(جمعه)تصمیم گرفتم چیدن مجسمه ها رو عوض کنم و اولین مدل جدیدی که
چیدم درست از آب درومد و تونستم توی مترو (داشتم میرفتم جایی) تمومش کنم
در کل خواستم بگم همین که به فکر ما بودی و جواب دادی کلی ارزش داره دمت گرم
مر30 ممنوووووووووووووووووووووووووون

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
با سلام و خسته نباشید من تو اوایل بازی گیر کردم همونجا که غول اول بازی یعنی باسیلیسک اون زنه رو می خورد و جسدش را از دهنش می اندازد پایین انجا دو تا در هست که باید به کمک جسد در را باز کنم ولی نفهمیدم چطوری لطفا کمک کنید اگر متوجه نشدید کجا را می گم دوباره توضیح می دهم

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
با سلام و خسته نباشید من تو اوایل بازی گیر کردم همونجا که غول اول بازی یعنی باسیلیسک اون زنه رو می خورد و جسدش را از دهنش می اندازد پایین انجا دو تا در هست که باید به کمک جسد در را باز کنم ولی نفهمیدم چطوری لطفا کمک کنید اگر متوجه نشدید کجا را می گم دوباره توضیح می دهم

جسد رو میندازی روی یه چیزی که از زمین بر آمده هستش درست جلوی در بعدش در باز میشه و میری جلو.:biggrin1:

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
یه جا یه جعبه هست که باید از اون استفاده کنی و بکشی بزاری روی اون چیزه .

جعبه نیست فقط یک جسد هست که به نطرم با کمک این جسد باید اون دوتا را رد کنم ولی هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم یادو نمی اید دو سال پیش چطوری انجا را رد کردم لطفا کمک کنید

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من یک مشکلی که دارم اینه که جادو فعال نمیشه، یعنی وقتی دکمه R و دکمه فلش پایین رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته، نوار آبی جادو هم پر هستش، کار خاصی باید انجام بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر