God Of War Chains Of Olympus Guides

D3sTiNY

کاربر سایت
May 30, 2007
30
بالاخره ما هم به اتمام رسوندیم بازی رو.خیلی حال داد واقعا آخره بازی بود! یک راهنما در Boss آخر برای اونایی که بهش می رسن :
شما می تونید با شیلدتون اون ORb هایی که از اون بالا پرت می کنه پایین رو با L بهش برگردونید.بعد از چند بار Reflect,می افته زمین. می تونید در اون موقع که از سنگ می افته پایین کمبو روش بزنیند.سرانجام می آد پایین و حالت خواب می گیره و نور آبی هم بالاسرش می گیره.در این موقع شما باید به قسمت زرد رنگ رفته و L را بزنید و سپس پشت سر هم O را فشار داده تا آفتاب بهش بخوره و علیه نیروی تاریکی اون عمل کنه.... حالا شما بازی رو به همین سادگی تموم کردی!

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان من تو یه سالنی گیر کردم که دوتا مجسمه هستند که موازیند بعد اینارو هل میدیم جلو یه خورشیدی اون وسط هست که میکشیمش بیرون دو تا پله میشه که دوباره بر میگرده سره جاش.بعدش اون بالا یه مجسمه اسبی هستش که معلوم نیست باید چیکار کنیم.تو این اتاق من الان گیر افتادم چیکار کنم:confused:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوستان من تو یه سالنی گیر کردم که دوتا مجسمه هستند که موازیند بعد اینارو هل میدیم جلو یه خورشیدی اون وسط هست که میکشیمش بیرون دو تا پله میشه که دوباره بر میگرده سره جاش.بعدش اون بالا یه مجسمه اسبی هستش که معلوم نیست باید چیکار کنیم.تو این اتاق من الان گیر افتادم چیکار کنم:confused:
زیر پله از سمت چپ مثل قوطی کبریت توخالیه.:biggrin1:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دمت گرم.من الان اون غول پیرمرده هستم برای بار دوم(یه بار مرد ولی گیم اور نشد و بازی ادامه پیدا کرد)چقدر تا آخر بازی مونده/

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
رسیدم به غول آخر..حدود یکچهارم مونده به خونش هر کاری میکنیم نمیمیره....از اون ارب ها هم خیلی کم میفرسته.فکر کنم یه روزی علاف میشیم تا یه 4 تا اورب بفرسته که بهش پس بفرستم..چیکار باید بکنیم دقیقا؟
راستی چقدر کوتاه بود بازیش:((

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دمت گرم.من الان اون غول پیرمرده هستم برای بار دوم(یه بار مرد ولی گیم اور نشد و بازی ادامه پیدا کرد)چقدر تا آخر بازی مونده/
تقریبا اخرای بازیه.1-2 ساعت دیگه مونده .:biggrin1:
روش کشتن غول اخر هم توی دو صفحه اخیر توضیح کامل داده شده.
Good Luck To You

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
41 3 دقیقه هم طول کشید تموم بشه که خیلی زمان کمی بود..یه سوال برام پیش اومده
این بازی انجینش که قبلا نوشته شده بوده.الانم یه دو سه تا لول جدید اضافه شده یه سری چیزای جزیی پس چرا انقدر بازیش طول کشید بیاد و انقدر تاخیر خورد؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
41 3 دقیقه هم طول کشید تموم بشه که خیلی زمان کمی بود..یه سوال برام پیش اومده
این بازی انجینش که قبلا نوشته شده بوده.الانم یه دو سه تا لول جدید اضافه شده یه سری چیزای جزیی پس چرا انقدر بازیش طول کشید بیاد و انقدر تاخیر خورد؟
اینها دیگه بر میگرده به سیاست های خود سونی که بازی رو چه زمانی بیرون بده. وگرنه بازی که خیلی زودتر از اینها اماده بوده.:biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی

PersianForum

کاربر سایت
Jun 23, 2008
14
دوستان من این بازی رو سه بار گرفتم.یه بار پسورد مشکل داشت یه بار هم Extract نمی شد.آخری که extrcat شد هم CSO هست و حجمش هم ۱.۲ گیگابایت.اجراش که می کنم فقط صفحه سیاه میشه هیچ اتفاقی هم نمی افته.سی پی یو رو هم رو ۳۳۳ گذاشتم نشد.Firmware هم 3.71 آپدیت ۴ هست.مشکل از کجا می تونه باشه؟

ممکنه مشکل از فایل CSO باشه؟پاتاپون رو هم گرفتم CSO بود اولش تفهمیدم باید چه کار کنم بی خیال شدم.اول اولش هیچ کاری نمی شد کرد فقط با مربع صفحه تیره روشن می شد.همین!!!

یعنی باید یه بار دیگه بگیرمش؟این دیگه آخر ضد حاله.همین لینکارو هم با بدبختی پیدا کردم همشون از رپیدشر پاک شدن!

البته فیفا CSO دارم مشکلی نداره!

آخرین ویرایش:

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
دوستان من این بازی رو سه بار گرفتم.یه بار پسورد مشکل داشت یه بار هم Extract نمی شد.آخری که extrcat شد هم CSO هست و حجمش هم ۱.۲ گیگابایت.اجراش که می کنم فقط صفحه سیاه میشه هیچ اتفاقی هم نمی افته.سی پی یو رو هم رو ۳۳۳ گذاشتم نشد.Firmware هم 3.71 آپدیت ۴ هست.مشکل از کجا می تونه باشه؟

ممکنه مشکل از فایل CSO باشه؟پاتاپون رو هم گرفتم CSO بود اولش تفهمیدم باید چه کار کنم بی خیال شدم.اول اولش هیچ کاری نمی شد کرد فقط با مربع صفحه تیره روشن می شد.همین!!!

یعنی باید یه بار دیگه بگیرمش؟این دیگه آخر ضد حاله.همین لینکارو هم با بدبختی پیدا کردم همشون از رپیدشر پاک شدن!

البته فیفا CSO دارم مشکلی نداره!
برو Umd Mode رو عوض کن شاید درست بشه

PersianForum

کاربر سایت
Jun 23, 2008
14
اونو رو همه حالتا امتحان کردم.بازم اجرا نمیشه.مسئله اینجاست که ارور هم نمیده.بازی هایی که اجرا نمی شدن ارور می دادن.با Sony NP 9660 همه بازیا اجرا میشن به جز این که فقط صفحه سیاه میشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر