Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
اینترنت ما **** دیگه پیدا نمیکنه باید چتر دوستان بشیم که ما رو بندازن تو بازی..:d

اقا بخش جاگمنت و افترمد کلا رو هم 12 چپتر بود?:d عه?:d کم بود که.تازه خوی گرزیم زده بود بالا:d

اگر اشتباه نکنم 45 تا چپتر فقط بخش جاجمنت داشت که از گرز 3 بیشتر بود بخش افترمد هم بخوایم اضافه کنیم اونم 18 تای چپتر داشت..کلا کمپین طولانی داره..

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
اینترنت ما **** دیگه پیدا نمیکنه باید چتر دوستان بشیم که ما رو بندازن تو بازی..:d

اگر اشتباه نکنم 45 تا چپتر فقط بخش جاجمنت داشت که از گرز 3 بیشتر بود بخش افترمد هم بخوایم اضافه کنیم اونم 18 تای چپتر داشت..کلا کمپین طولانی داره..

حاجی احتمالا منظورت سکشن که نیست? چون هر چپتری فکر کنم 6-7 تا سکشن داشت.اخره جاگمنت مگه همون نیست که.................. میگه Never! ?:d

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
حاجی احتمالا منظورت سکشن که نیست? چون هر چپتری فکر کنم 6-7 تا سکشن داشت.اخره جاگمنت مگه همون نیست که باید اون موجوده گنده رو بکشیم بعدش که فیلمشو نشون میده رییسه میاد با یارو دست بده میگه Never! ?:d
اسپويل نكن آخر بازيرو ديگه:|

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,911
اقا این قضیه پلیرها تو مولتی چیه ؟ یعنی نمیشه مثل قبل با همه بازی کرد ؟ تا 2 روز پیش که سرچ میزدی با هرکی میخواستی چه این ور چون اون ور میشد بازی کرد :D من این 2 روز بازی نکردم مولتی اصلا

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
آقا دارم دیوانه میشم:|
این Declassfield Mission هارو از کجا میشه فهمید برای کدوم Section تکمیل شده یا نه الان من 42 تا Declassfield Mission رو معمولی تموم کردم و 41 از 42 تا Declassfield Mission رو هم رویه Insane رفتم یه دونش مونده اصلا" نمیدونم برای کدوم Chapter و Section هست
یه اچیومنت 75 تایی مارو سردرگم کرده ها کسی میدونه کمکی بزنه حالی میبریم;)
این Aftermath هم در کل 6 تا Section هست که میشه تقریبا" یه Chapter کمپین و 6 تا هم COG Tag داره!
آقا برا لول آپا یه بوستی چیزی نیست که پرستیژا رو سریع بریم اچیو رو بگیریم؟!(التبه یه 1-2 تا بوست دیدم ولی کم XP میده در حده 1000-1200 که اونم حال میخواد مدته زیادی!)
اون War Supporterـرم که پدر در میاره:|

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
آقا دارم دیوانه میشم:|
این Declassfield Mission هارو از کجا میشه فهمید برای کدوم Section تکمیل شده یا نه الان من 42 تا Declassfield Mission رو معمولی تموم کردم و 41 از 42 تا Declassfield Mission رو هم رویه Insane رفتم یه دونش مونده اصلا" نمیدونم برای کدوم Chapter و Section هست
یه اچیومنت 75 تایی مارو سردرگم کرده ها کسی میدونه کمکی بزنه حالی میبریم;)
این Aftermath هم در کل 6 تا Section هست که میشه تقریبا" یه Chapter کمپین و 6 تا هم COG Tag داره!
آقا برا لول آپا یه بوستی چیزی نیست که پرستیژا رو سریع بریم اچیو رو بگیریم؟!(التبه یه 1-2 تا بوست دیدم ولی کم XP میده در حده 1000-1200 که اونم حال میخواد مدته زیادی!)
اون War Supporterـرم که پدر در میاره:|

برو stats تو قسمت campaign صفحات آخرش زده هر کدوم رو تو چی تموم کردی
نه فعلن که من روشی ندیدم برای بوست
اچیو war هم حوصله میخواد ۳۰ هفته طول میکشه

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
همین الان بازی ــو رو اینسین تموم کردم.تمام Declassfield Mission رو 3 ستاره کردم.

Boss آخر واقعا جرم داد:|خیلی سخت بود.یه صحنه شد،که اون باس داشت بهم تیر میزد،2 تا از اون Rageـها(همین بود اسمش دیگه؟:d)هم افتاده بودن دنبالم!!!منم مثل سگ دمم رو گذاشتم رو کولم و داشتم میدوئیدم:))یعنی تُف میکردن بهم مرده بودم:dاستارت رو زدم خواستم ریستارت کنم.ولی بیخیال شدم.بالاخره با خر شانسی جون سالم بدر بردم.

رو اینیسن بازی خیلی حال داد.چون واقعا سخت بود.یاد گیرز 1 میوفتادم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
همین الان بازی ــو رو اینسین تموم کردم.تمام Declassfield Mission رو 3 ستاره کردم.

Boss آخر واقعا جرم داد:|خیلی سخت بود.یه صحنه شد،که اون باس داشت بهم تیر میزد،2 تا از اون Rageـها(همین بود اسمش دیگه؟:d)هم افتاده بودن دنبالم!!!منم مثل سگ دمم رو گذاشتم رو کولم و داشتم میدوئیدم:))یعنی تُف میکردن بهم مرده بودم:dاستارت رو زدم خواستم ریستارت کنم.ولی بیخیال شدم.بالاخره با خر شانسی جون سالم بدر بردم.

رو اینیسن بازی خیلی حال داد.چون واقعا سخت بود.یاد گیرز 1 میوفتادم.

تبریک بهت میگم حسین.. واقعا رو اینساین بازی خیلی سخت هست و اعصاب می خواد..
مولتی هم که نمیایی یکم هدشاتت کنیم..!!؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر