Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
دوست عزیز شما هنوز بازی میکنی؟ تو همون 60 روزی که تونستم بازی کنم واقعا عاشق بازی شدم... کلا MMORPG بازی میکردم قبلش ولی خب هیچکدومشون به این نرسیده بودن و ازونموقع هیچ MMORPG دیگه ای نتونستم بازی کنم واقعا؛ شما فکر کنم بتونی اکانتتو به استیم لینک کنی و با استیم ولت همونجور که بالا گفتم ساب بگیری ( البته فک کنم، اول خودتون مطمئن شین ) اخه ساب بازی مگه 15 دلار Standard و 12 Entry نیست؟ خب اخه 15 یورو هم شما حساب کنی نمیشه 2.5 میلیون... امیدوارم این راه ارزون تر برات جواب بده و بتونی دوباره بازی کنی ما که با همون 600 اشم نمیتونیم..😅 که دعا کنی ماهم بتونیم

من برای ایونت اف اف 16 شارژ کردم اما هنوز وقت نکردم لاگین کنم : |
شما سر چه چیزی دیگه نتونستی بازی کنی ؟
اگر بتونم به استیم وصل بشم که عالی میشه! هیچ ایده ای ندارم که میشه یا نه
از اون طریق میشه حتی 1ماهه شارژ کرد که برای من خیلی مطلوبه.

گیم تایم های اروپا به پوند هست .........

یه موضوع رو مخ برام پیش اومده.الان که بازی رو خریدم با اکسپنشن end walker میخواد ۲۴ گیگ دیگه دانلود کنه ولی اولش قطع میشه.با وی پی ان هم تست کردم.خدایی این چه وضعه لانچره.بلیزارد حروم لق.. لا اقل یه لانچر داره قطع بشه خودش ادامشو میره ولی این سرویسم کرده.

نه برای من که این طور نیست. وسطش که قطع میشه دوباره ادامه اش رو میره.
نمیدونم برای شما چرا اون طوریه.

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43

اره برادر فک کنم میتونی ! از استیم دانلودش کن و اکانتتو بزن فک کنم لینک میشه ولی مواظب باش اگه به استیم لینکش کنی تا ابد به اون استیم لینکه و فقط از استیم میتونی بازی کنی البته فک کنم یدور تو استیم باید بخریش؟ نمیدونم حتما یه تحقیقی بکن میتونی ماهانه ۶۰۰ تا ۸۰۰ بازی کنی...
من سر هزینه هاش نمیتونم...، واقعا الان بخوام Endwalker و Downtrail رو بگیرم ۴ میلیون تومن فقط اکسپنشنا میشه و ماهانه ۶۰۰ ام که خود بازی... حیفه واقعا هرروز افسوس میخورم، ما تو ایران کلا تفریحمون یه گیمه همونم نمیتونیم... وایبو ارامشی که این گیم بهم داد هیچ MMO یا گیم آنلاین دیگه ای نداد

• Like
Reactions: Rohshen

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
ماکان جان من فقط msq اصلی رو رفتم اینی که اشاره کردی انگار ساید کوسته.یعنی ساید کوست هاشو برم ارزش داره؟ نظرت در مورد stormblood چیه؟یه چندجا خوندم داستانش قوی نیست و یه سریا میگن خوبه.نگران شدم😬
یه موضوع رو مخ برام پیش اومده.الان که بازی رو خریدم با اکسپنشن end walker میخواد ۲۴ گیگ دیگه دانلود کنه ولی اولش قطع میشه.با وی پی ان هم تست کردم.خدایی این چه وضعه لانچره.بلیزارد حروم لق.. لا اقل یه لانچر داره قطع بشه خودش ادامشو میره ولی این سرویسم کرده.
ببین برا اون باید یه وی پی ان ثابت با کانکشن قوی اشتفاده کنی یا فک کنم دی ان اس الکترو هم جواب بده ولی اره اون دانلود میکنه سر پچاش قاطی میکنه حتما یه وی پی ان ثابت باید داشته باشی برا قطع نشه، یا بالاسرش باشی هی بزنی ادامه بده

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43

لعنت بهش تازه از ARR اومده بودم بیرون و تازه میخواستم Heavensward رو برم... مثکه بازی خیلی قشنگ تر میشده و از دست دادیم

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
ماکان جان من فقط msq اصلی رو رفتم اینی که اشاره کردی انگار ساید کوسته.یعنی ساید کوست هاشو برم ارزش داره؟ نظرت در مورد stormblood چیه؟یه چندجا خوندم داستانش قوی نیست و یه سریا میگن خوبه.نگران شدم😬
استورم بلاد از لحاظ داستانی آره از Heavensward میشه گفت ضعیفتره ، نه اینکه بد باشه ولی Heavensward خیلی بهتر بود.
اما خب بعدیش شدوبرینگره که وحشتناک خوبه.

آره ساید کوئست هیلدیبراند جزو جذابترین هاست ، حتما برو.
یک سری سایدکوئستهای بازی واقعا عالین ، این شاید بهترینشون باشه.
لعنت بهش تازه از ARR اومده بودم بیرون و تازه میخواستم Heavensward رو برم... مثکه بازی خیلی قشنگ تر میشده و از دست دادیم
اصلا هیچ ایده‌ای نداری که چقدر بهتر میشه :x
امیدوارم شرایطش پیش بیاد که بتونی حتما بازی کنی.
==========
من بخوام پیشنهاد کنم یه اکانت جدید بساز و ترایال بازی کن.
اینطوری میتونی تا آخر Stormblood بازی کنی.
محدودیت زمانی و... هم نداره.
مطمئنا تا یکی دو سال دیگه امکانش هست که شدوبرینگر هم رایگان بشه ، اون رو میزاری بعدا میری سراغش.

آخرین ویرایش:

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
استورم بلاد از لحاظ داستانی آره از Heavensward میشه گفت ضعیفتره ، نه اینکه بد باشه ولی Heavensward خیلی بهتر بود.
اما خب بعدیش شدوبرینگره که وحشتناک خوبه.

آره ساید کوئست هیلدیبراند جزو جذابترین هاست ، حتما برو.
یک سری سایدکوئستهای بازی واقعا عالین ، این شاید بهترینشون باشه.

اصلا هیچ ایده‌ای نداری که چقدر بهتر میشه :x
امیدوارم شرایطش پیش بیاد که بتونی حتما بازی کنی.
==========
من بخوام پیشنهاد کنم یه اکانت جدید بساز و ترایال بازی کن.
اینطوری میتونی تا آخر Stormblood بازی کنی.
محدودیت زمانی و... هم نداره.
مطمئنا تا یکی دو سال دیگه امکانش هست که شدوبرینگر هم رایگان بشه ، اون رو میزاری بعدا میری سراغش.
خیلی ممنون♡
اخه راستش من فن MMORPG هستم و هم بخش RPG و هم بخش MMO برام مهمه
متاسفانه تو ترایال بخش MMO کاملا از شما گرفته میشه و اصلا نمیشه از گروپ کانتنتا و خیلی چیزای دیگه راحت استفاده کرد
حتی ترید هم نمیشه کرد اصلا کار مورد علاقه من ترید بود..xd
و خب واقعا یجوری میشه و اصلا میشه همون ار پی جی خالی... حس افلاین بودن میده

• Like
Reactions: m.d.makan

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,714
خیلی ممنون❤
اخه راستش من فن MMORPG هستم و هم بخش RPG و هم بخش MMO برام مهمه
متاسفانه تو ترایال بخش MMO کاملا از شما گرفته میشه و اصلا نمیشه از گروپ کانتنتا و خیلی چیزای دیگه راحت استفاده کرد
حتی ترید هم نمیشه کرو من عاشق ترید بودم😂😂😂
و خب واقعا یجوری میشه و اصلا میشه همون ار پی جی خالی... حس افلاین بودن میده
منم mmo بازم و اول که ماکان میگفت به چشم rpg نگاش کنم تو ذوقم خورد ولی hevansward رو بازی کنی میگی کاش mmo های دیگه هم اینطوری کمپین خوبی داشتن.مسیر طولانیه ولی در نهایت end game هم داره.
راستی با الکترو وضعیت دانلود بهتر شد.
@m.d.makan ماکان جان نظرتو نسبت به stormblood نگفتی.داستانش خوبه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
منم mmo بازم و اول که ماکان میگفت به چشم rpg نگاش کنم تو ذوقم خورد ولی hevansward رو بازی کنی میگی کاش mmo های دیگه هم اینطوری کمپین خوبی داشتن.مسیر طولانیه ولی در نهایت end game هم داره.
نظرم رو گفتم بالاتر.
اونطور که میگن بد نیست و لی هیونزوارد چون خیلی خوب بود این در اون حد نیست.
تو نت یه خورده پیازداغش رو زیاد میکنن.

• Like

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
اره ولی باور کن ترایال کلا حالتو میگیره ترجیح میدی پلی ندی

• Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241

شما هیچ ایده ای نداری که قشنگ یعنی چی : ))
من هم با ماکان موافقم یک اکانت ترایال درست کن و بازی رو
در مورد محتویات گروهی ... به این توجه داشته باش که محتویاتی که در نسخه ی ترایال هستند، محتویات قدیمی هستند و اون قدری هم بازی نمیشن که شما نگران باشی که تجربه ی انجامشون رو بصورت گروهی داری از دست میدی.

در مورد اینکه سرویسم رو ببرم روی استیم باید تحقیق کنم، اگر در این حد اختلاف قیمت داره که واقعا به صرفه هست !

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
شما هیچ ایده ای نداری که قشنگ یعنی چی : ))
من هم با ماکان موافقم یک اکانت ترایال درست کن و بازی رو
در مورد محتویات گروهی ... به این توجه داشته باش که محتویاتی که در نسخه ی ترایال هستند، محتویات قدیمی هستند و اون قدری هم بازی نمیشن که شما نگران باشی که تجربه ی انجامشون رو بصورت گروهی داری از دست میدی.

در مورد اینکه سرویسم رو ببرم روی استیم باید تحقیق کنم، اگر در این حد اختلاف قیمت داره که واقعا به صرفه هست !
ایده دارم میدونم واقعا یعنی چی و برا همینم هرروز دنبال یه راهیم که بتونم برم FFXIV...
شاید اینکارو کردم ولی میگم بازم واقعا وجهه ام ام او گیم از دست میره صرفا داری زور میزنی... و اون اکانت اصلیم اصلا یچیز دیگست..

• Like
Reactions: Inoeex

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
الان که اومدم لاگین کنم بلاخره ... دیدم که بازی کار نمیکنه .... پچ جدید رو دانلود کرد اما توی بازی نمیرفت.
یک سری تنظیمات رو توی settings باید تغییر میدادم طبق guide هایی که خوندم که آخریش نوشته بود بعد از این کار بازی باید تمام پچ ها رو از اول دانلود کنه.
با خودم گفتم " اوکیه. حالا 4-5 تا پچ Endwalker رو از اول میگیرم دیگه "

لانچر رو گذاشتم دانلود بشه و دیدم زده 9 گیگ رو باید دانلود کنه.
از دیدن این موضوع خوشحال شدم و با خودم گفتم امشب میتونم برم توی بازی و ایونت FF16 رو انجام بدم اما یه سوال بزرگ برام پیش اومده بود و اون هم اینکه چرا زمان تخمین زده شده برای اتمام دانلود انقدر عجیب بود.
زده بود 3 هزار و دویست دقیقه ..... یک بار دیگه حجم نیاز به دانلود رو چک کردم و تازه دوزاریم افتاد 😰😰😰
92 گیگ رو باید بگیرم !!!! داره از اولین پچ ARR میگیره !!! 😱😱😱

تازه توی Guide گفته بود اگر این روش کار نکرد بازی رو از اول نصب کنید .... یعنی اون موقع باز هم باید 92 گیگ رو بگیرم ! 😰😰😰

نمیدونم شاید بهتر این بود که بازی رو از اول نصب میکردم با این حساب !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
الان که اومدم لاگین کنم بلاخره ... دیدم که بازی کار نمیکنه .... پچ جدید رو دانلود کرد اما توی بازی نمیرفت.
یک سری تنظیمات رو توی settings باید تغییر میدادم طبق guide هایی که خوندم که آخریش نوشته بود بعد از این کار بازی باید تمام پچ ها رو از اول دانلود کنه.
با خودم گفتم " اوکیه. حالا 4-5 تا پچ Endwalker رو از اول میگیرم دیگه "

لانچر رو گذاشتم دانلود بشه و دیدم زده 9 گیگ رو باید دانلود کنه.
از دیدن این موضوع خوشحال شدم و با خودم گفتم امشب میتونم برم توی بازی و ایونت FF16 رو انجام بدم اما یه سوال بزرگ برام پیش اومده بود و اون هم اینکه چرا زمان تخمین زده شده برای اتمام دانلود انقدر عجیب بود.
زده بود 3 هزار و دویست دقیقه ..... یک بار دیگه حجم نیاز به دانلود رو چک کردم و تازه دوزاریم افتاد 😰😰😰
92 گیگ رو باید بگیرم !!!! داره از اولین پچ ARR میگیره !!! 😱😱😱

تازه توی Guide گفته بود اگر این روش کار نکرد بازی رو از اول نصب کنید .... یعنی اون موقع باز هم باید 92 گیگ رو بگیرم ! 😰😰😰

نمیدونم شاید بهتر این بود که بازی رو از اول نصب میکردم با این حساب !
پس از اول بگیر ، احتمالا چون انجین و .... آپدیت شده کل بازی رو از اول بگیریم بهتر باشه و منطقی تر.
دیگه فردا مشکلی هم پیش نمیاد.

• Sad
Reactions: tirdad666

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
پس از اول بگیر ، احتمالا چون انجین و .... آپدیت شده کل بازی رو از اول بگیریم بهتر باشه و منطقی تر.
دیگه فردا مشکلی هم پیش نمیاد.

ماکان جان دیر اومدی، نصفش رو تا این لحظه گرفته 😑
ولی نکته ی خوبی رو هم اشاره کردی باید در هر صورت احتمالا از اول دوباره گرفت به خاطر آپدیت انجین و گرافیک اما مساله اینجاست که هنوز انجین بازی آپدیت نشده.
ممکنه یک پچ قبل از 7.0 بدن و توی اون آپدیت کنن.

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
سلام دوستان... ووو چخبره ffxiv یکسالی میشه نتونستم برم... شما با همین قیمتا بازی میکنین یا راه های دیگه ای هست...؟ اخه اصلا ماهی 600 او خوردی خیلی زیاده...
ساب 14 توی استیم روسیه کمتر از ۳-۲ یورو در میاد :-"
اگه گیل در میاری هم میتونی باهاش ساب بخری کسایی هستن که بخرن و نرخشم بالا رفته چون نزدیک dt هستیم;))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر