Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

AmiraliJx

کاربر سایت
Aug 2, 2023
28
شما راحت میتونستی اسکرین شات بگیری ؟ من چیزی که دقت کردم این بود که یک سری صحنه های خاص رو میشد شات گرفت.
لطفا اسکرین شات ها رو اینجا بذار.

راستی score سیستم شما چقدر شد؟

در مورد به روز کردن تاپیک، منظور من این بود که اولین پست رو برم کلا به روز کنم و بازی رو کامل معرفی کنم چون اون پست و معرفی برای 10-12 سال قبل هست.
اما در مورد خبرهای مربوط به بازی، متاسفانه من مدتی فعالیتی فکر کنم نخواهم داشت چون بازی رو ( برای اولین بار ) پیش خرید نکردم و قصد ندارم تا زمستان سمتش برم.
در واقع فرصتش رو ندارم.
یه سری صحنه هارو خودش اسکرین شات میگیره ولی توهم میتونی با همون windows+prtsc اسکرین شات بگیری.
نمره 19648 شد (1080 max) چون همین 4 ماه پیش این سیستم رو زدم (3060ti با 13600k), اگه با سیستمه قدیمیم بودم که اصلا نمیتونستم اجراش کنم. 🙃
Screenshot (202).png ffxiv_04142024_125610_043.png

• Love
  • Like
Reactions: Inoeex and Rohshen

AmiraliJx

کاربر سایت
Aug 2, 2023
28
قربانت آقا♥️ والا منم با کمک شماها علاقه مند شدم🙏😎ولی خوشحالم که تا الان بازیش نکرده بودم چون یه دویست ساعتی کانتنت دارم🤪 خداییش ARR رو اگه تفویت میکردن پلیر ها بیشتر میشدن چون خیلیا همون ARR ول میکنن ولی به مرور کلا خیلی عالی شد.راستی کلاس مینتون چیه؟
ARR واقعا سمه 😂 خوبه تازه چندسال پیش با 5.3 یه سری از کویست های بی خودشو برداشتن, ولی بازم باید بیشتر بردارن.بماند اگه عجله نداشته باشی و با داستانش پیش بری, ارزشش رو داره چون همه جزئیات داستان رو میدونی برای HW به بعد که داستان بازی جالب میشه.
الان مین خاصی ندارم تا DT بیاد که بیشتر کلاسا تغییر میکنن, ولی درکل بیشتر dark knight و machinist و gunbreaker بازی میکنم, از بیشتر melee هاهم خوشم میاد برای viper هم هایپم, شاید اون مینم بشه تو DT. 🤷‍♂️
تو چی سروری بازی میکنی؟ اگه تو سرور آمریکایی بیا با هم بازی کنیم.

• Sad
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
ARR واقعا سمه 😂 خوبه تازه چندسال پیش با 5.3 یه سری از کویست های بی خودشو برداشتن, ولی بازم باید بیشتر بردارن.بماند اگه عجله نداشته باشی و با داستانش پیش بری, ارزشش رو داره چون همه جزئیات داستان رو میدونی برای HW به بعد که داستان بازی جالب میشه.
الان مین خاصی ندارم تا DT بیاد که بیشتر کلاسا تغییر میکنن, ولی درکل بیشتر dark knight و machinist و gunbreaker بازی میکنم, از بیشتر melee هاهم خوشم میاد برای viper هم هایپم, شاید اون مینم بشه تو DT. 🤷‍♂️
تو چی سروری بازی میکنی؟ اگه تو سرور آمریکایی بیا با هم بازی کنیم.
من راستیتش همیشه اروپا بازی میکنم چون از زمان قدیم wow اینطور بود که اروپا پینگش بهتره برای ایرانیا الان رو نمیدونم .متاسفانه نمیتونیم...منم عشق melee هستم و رفتم تو کار سامورایی ولی جلوتر خیلی دوست دارم ریپر رو تست کنم و اگه خوب باشه ریپر آپ میکنم.منم برای viper هایپم.احساس میکنم همون چیزیه که واقعا میخوام😬.اند گیم کنجکاوم بقیه معمولا چی انجام میدن؟من به عنوان پلیر واو به رید و دانجن فارم کردن عادت کردم :D

AmiraliJx

کاربر سایت
Aug 2, 2023
28
من راستیتش همیشه اروپا بازی میکنم چون از زمان قدیم wow اینطور بود که اروپا پینگش بهتره برای ایرانیا الان رو نمیدونم .متاسفانه نمیتونیم...منم عشق melee هستم و رفتم تو کار سامورایی ولی جلوتر خیلی دوست دارم ریپر رو تست کنم و اگه خوب باشه ریپر آپ میکنم.منم برای viper هایپم.احساس میکنم همون چیزیه که واقعا میخوام😬.اند گیم کنجکاوم بقیه معمولا چی انجام میدن؟من به عنوان پلیر واو به رید و دانجن فارم کردن عادت کردم :D
تو اند گیم اینقدر محتواهای مختلف هست که نگم برات, ریدینگ فقط یکمشه. وقتی کل داستان اصلی رو تا اخرین پچ تموم کنی تازه بازی رو شروع کردی. 🙂

• Love

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
تو اند گیم اینقدر محتواهای مختلف هست که نگم برات, ریدینگ فقط یکمشه. وقتی کل داستان اصلی رو تا اخرین پچ تموم کنی تازه بازی رو شروع کردی. 🙂
من هم از روز اول به ایشون همین رو میگفتم.
این دوستانی که از WoW میان ذهنیت همون بازی رو دارن که اندگیم فقط Raid و Dungeon هست و بدتر از اون فارم کردن ... خوشبختانه این دوستمون دیگه نگرانی نداره که اندگیم چطور هست و کاملا غرق در داستان شده از اواخر ARR 😎

شات هایی که گذاشتی خیلی گرافیک بالایی دارن اما اسکور کم هست به نظرم، راحت و روان ران میشد ؟

• Like
Reactions: tirdad666

AmiraliJx

کاربر سایت
Aug 2, 2023
28
من هم از روز اول به ایشون همین رو میگفتم.
این دوستانی که از WoW میان ذهنیت همون بازی رو دارن که اندگیم فقط Raid و Dungeon هست و بدتر از اون فارم کردن ... خوشبختانه این دوستمون دیگه نگرانی نداره که اندگیم چطور هست و کاملا غرق در داستان شده از اواخر ARR 😎

شات هایی که گذاشتی خیلی گرافیک بالایی دارن اما اسکور کم هست به نظرم، راحت و روان ران میشد ؟
منظورت اون اسکور 4415؟ اونکه وست تسته, اخر تست شد 19648. avg فریم ریت رو 133 بود. اسکور از 15000 به بالا دیگه بالاترین ردست. ffxiv_04142024_130849_360.png

• Wow
Reactions: Inoeex

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
سلام دوستان... ووو چخبره ffxiv یکسالی میشه نتونستم برم... شما با همین قیمتا بازی میکنین یا راه های دیگه ای هست...؟ اخه اصلا ماهی 600 او خوردی خیلی زیاده...

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
منظورت اون اسکور 4415؟ اونکه وست تسته, اخر تست شد 19648. avg فریم ریت رو 133 بود. اسکور از 15000 به بالا دیگه بالاترین ردست.

درست میگی اصلا حواسم نبود 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
اون جوری که کارکتر شما پریده ی روی هوا .... معلومه که روی دستش نیست !
برای من همه کف زدن فقط : ))

سلام دوستان... ووو چخبره ffxiv یکسالی میشه نتونستم برم... شما با همین قیمتا بازی میکنین یا راه های دیگه ای هست...؟ اخه اصلا ماهی 600 او خوردی خیلی زیاده...

ماهی 600 خورده ای کجا میشه ؟ ریجن های غیر اروپایی ؟
من آخرین باری که گیم کارت چک کردم دو میلیون و نیم بود ...

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43

سلام، من از توی استیم بازی میکنم که ماهی 12 دلار (Entry) با خرید 6 تا TF2 Key (دونه ای 109 هزار تومن معادل 2 دلار) و فروششون تو مارکت استیم میشه یک ماه تمدید کرد.
سوالم اینه که اینجا جور دیگه ای بازی میکنن یا همگی میدن همین قیمتو؟

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43

دوست عزیز شما هنوز بازی میکنی؟ تو همون 60 روزی که تونستم بازی کنم واقعا عاشق بازی شدم... کلا MMORPG بازی میکردم قبلش ولی خب هیچکدومشون به این نرسیده بودن و ازونموقع هیچ MMORPG دیگه ای نتونستم بازی کنم واقعا؛ شما فکر کنم بتونی اکانتتو به استیم لینک کنی و با استیم ولت همونجور که بالا گفتم ساب بگیری ( البته فک کنم، اول خودتون مطمئن شین ) اخه ساب بازی مگه 15 دلار Standard و 12 Entry نیست؟ خب اخه 15 یورو هم شما حساب کنی نمیشه 2.5 میلیون... امیدوارم این راه ارزون تر برات جواب بده و بتونی دوباره بازی کنی ما که با همون 600 اشم نمیتونیم..😅 که دعا کنی ماهم بتونیم

• Like

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
دوست عزیز شما هنوز بازی میکنی؟ تو همون 60 روزی که تونستم بازی کنم واقعا عاشق بازی شدم... کلا MMORPG بازی میکردم قبلش ولی خب هیچکدومشون به این نرسیده بودن و ازونموقع هیچ MMORPG دیگه ای نتونستم بازی کنم واقعا؛ شما فکر کنم بتونی اکانتتو به استیم لینک کنی و با استیم ولت همونجور که بالا گفتم ساب بگیری ( البته فک کنم، اول خودتون مطمئن شین ) اخه ساب بازی مگه 15 دلار Standard و 12 Entry نیست؟ خب اخه 15 یورو هم شما حساب کنی نمیشه 2.5 میلیون... امیدوارم این راه ارزون تر برات جواب بده و بتونی دوباره بازی کنی ما که با همون 600 اشم نمیتونیم..😅 که دعا کنی ماهم بتونیم
منم از استیم گرفتم فکر کنم ۸۰۰ در اومد.این سایتا که میفروشن خیلی میکشن روش.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,421
نام
مــاکــان
...........
داستان hevansward چقدر خوب بود.واقعا خوشحالم قبلا بازیش نکردم و الان کلی کانتنت دارم.
تازه شروع شده :>
=========
نظرت در مورد ماموریتهای Hildibrand چطور بود؟
من بازی که میکردم این احمق یه جوری من رو میخندوند که تا حالا تو هیچ بازیی اینطور نخندیده بودم.
البته باید طبع شوخی و خندت هم اکی باشه ولی خب برای تو چطور بود؟

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
تازه شروع شده :>
=========
نظرت در مورد ماموریتهای Hildibrand چطور بود؟
من بازی که میکردم این احمق یه جوری من رو میخندوند که تا حالا تو هیچ بازیی اینطور نخندیده بودم.
البته باید طبع شوخی و خندت هم اکی باشه ولی خب برای تو چطور بود؟
ماکان جان من فقط msq اصلی رو رفتم اینی که اشاره کردی انگار ساید کوسته.یعنی ساید کوست هاشو برم ارزش داره؟ نظرت در مورد stormblood چیه؟یه چندجا خوندم داستانش قوی نیست و یه سریا میگن خوبه.نگران شدم😬
یه موضوع رو مخ برام پیش اومده.الان که بازی رو خریدم با اکسپنشن end walker میخواد ۲۴ گیگ دیگه دانلود کنه ولی اولش قطع میشه.با وی پی ان هم تست کردم.خدایی این چه وضعه لانچره.بلیزارد حروم لق.. لا اقل یه لانچر داره قطع بشه خودش ادامشو میره ولی این سرویسم کرده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر