Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
اوناها که اصلا جاب نیستن بازی گیم پلیش از 70-80 درست حسابی میشه حتی بعضیا مثل rpr و smn کلا از 90 به بعد خوب میشن. drg خیلی حال میده ولی خوب از 80 به بالا
امیدوارم unreal برای ult های قدیمی بیارن واقعا دیگه حال نمیده ucob یا tea لول 70-80 بری وقتی کیت لول 100 داری :|
روگ برداشتم خیلی جذابتر شد.از سر شب تا الان هنوز پاشم.اینجور که تعریف کردی مشتاق شدم برای لول بالاتر :x

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
روگ برداشتم خیلی جذابتر شد.از سر شب تا الان هنوز پاشم.اینجور که تعریف کردی مشتاق شدم برای لول بالاتر :x
اره اگه از روگ توی اون لول خوشت اومده پس حتما از بالاتراش هم خوشت میاد بعدا میبینی لول زیر 70 بهت رولت میخوره حالت بد میشه. من main ام بین melee ها همین نینجاست apm بالاست حال میده ولی خوب حتما xivalexander بگیر راحت بتونی double weave کنی :D

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
اوناها که اصلا جاب نیستن بازی گیم پلیش از 70-80 درست حسابی میشه حتی بعضیا مثل rpr و smn کلا از 90 به بعد خوب میشن. drg خیلی حال میده ولی خوب از 80 به بالا
امیدوارم unreal برای ult های قدیمی بیارن واقعا دیگه حال نمیده ucob یا tea لول 70-80 بری وقتی کیت لول 100 داری :|

من نمیدونستم همچین پلیر هاردکوری بین ما هست اینجا 🤝

با روگ یا همون Theif میتونی از لول 30 بری نینجا و بله این جاب و مانک خیلی جاب های پر اکشنی هستندلذا جذاب هستند برای خیلی ها.
احتمالا Viper هم همین طور باید باشه وحتی شاید بهتر چون جابی هست که در سال 2024 دیزاین شده.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

گیم تایم چقدر گرون شده....... الان شده دو میلیون و سیصد چهارصد ..........
از وقتی این قیمت رو دیدم کلا مغزم ار کار افتاده
😑😑😑

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
دوستان برای این که برم اکسپنشن بعدی باید به ترتیب مین سناریوهارو همرو برم؟نمیشه با دانجن لول 50 بشم برم اکسپنشن بعدی؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,420
نام
مــاکــان
دوستان برای این که برم اکسپنشن بعدی باید به ترتیب مین سناریوهارو همرو برم؟نمیشه با دانجن لول 50 بشم برم اکسپنشن بعدی؟
نه باید داستان رو تموم کنی یا اسکیپ بخری.
میانبر نداره.
=======
چرا اینقدر عجله داری؟
در هر صورت باید RR رو بازی کنی تا شخصیتها و... بشناسی.
چون همینها اکسپنشنهای بعد برمیگردن.
========
اگه داستان برات جذاب نیست به نظرم وقتت رو با 14 تلف نکن.

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
اگه واقعا از msq خوشت نمیاد راحت اسکیپ چون اونقدر کانتنت هست که کل msq به 5 درصد پلی تایمت هم نمیرسه اگه خواستی بعدا تجربشون کنی استوری هر چیزی رو میتونی ng+ روی همون کرکتر بری

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
شما چرا به من پیام نمیدی در تلگرام که سوالاتت رو اونجا بپرسی و من همه چیز رو توضیح بدم ؟
قبلا آی دی رو به شما داده بودم.

• Love
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
آقایون سامورایی رو آنلاک کردم . چقدر خوبه.البته روگ هم خوب بود.داستان هم این اواخر لول 50 خیلی بهتر شده و باس فایت ها هم بهتر شده.

• Like
Reactions: Inoeex

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
دوستان میتونید Benchmark رو از اینجا دانلود کنید و ببینید سیستمتون چقدر جواب میده برای اکسپنشن.

FINAL FANTASY XIV: Dawntrail Official Benchmark

من متاسفانه باید برگردم روی 1080 بازی کنم، بیشترش رو جواب نمیده.
تازه اون رو هم با بالاترین گرافیک نمیتونم.

واقعا به میزان محسوس گرافیک رو بردن بالا.

مشکل بزرگ من با ارتقای مدل کاراکترهاست .... الان کاراکتر من لبخند ملیحی داره که قبلا نداشت و این واقعا روی اعصابم هست 😐

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
دوستان میتونید Benchmark رو از اینجا دانلود کنید و ببینید سیستمتون چقدر جواب میده برای اکسپنشن.

FINAL FANTASY XIV: Dawntrail Official Benchmark

من متاسفانه باید برگردم روی 1080 بازی کنم، بیشترش رو جواب نمیده.
تازه اون رو هم با بالاترین گرافیک نمیتونم.

واقعا به میزان محسوس گرافیک رو بردن بالا.

مشکل بزرگ من با ارتقای مدل کاراکترهاست .... الان کاراکتر من لبخند ملیحی داره که قبلا نداشت و این واقعا روی اعصابم هست 😐
خوشحالم گرافیک داره میره بالاتر.البته خداییش الانم تو heavensward خوب شده.با این جوری که دارم جدیدا دیالوگ هارو اروم میخونم فکر کنم تا کل بازی رو تموم کنم حتی از ریلیز اکسپنشن گذشته😬
کاش اون مطلبی که از اکسپنشن میخواستی توضیح بدی میزاشتی ولی حق میدم طرفدارهاش کمن.

آخرین ویرایش:

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
خوشحالم گرافیک داره میره بالاتر.البته خداییش الانم تو heavensward خوب شده.با این جوری که دارم جدیدا دیالوگ هارو اروم میخونم فکر کنم تا کل بازی رو تموم کنم حتی از ریلیز اکسپنشن گذشته😬
کاش اون مطلبی که از اکسپنشن میخواستی توضیح بدی میزاشتی ولی حق میدم طرفدارهاش کمن.
راستش بعد از اینکه دیدم شما علاقمند شدی خودم هم بهش فکر کردم .
باید تاپیک رو کلا به روز کنم.

• Love
Reactions: Rohshen

AmiraliJx

کاربر سایت
Aug 2, 2023
28
Benchmark باهال بود, کلی اسکرین شات از کارکترم گرفتم. گرافیک محیط بازی خیلی بهتر شده, به خصوص که بلاخره یه anti-aliasing بهتر تو بازی گذاشتن چون fxaa داغانه.
27 اردیبهشت برای job action live letter. ببینیم چی داری میپزی یوشیدا. 👏

آخرین ویرایش:

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
Benchmark باهال بود, کلی اسکرین شات از کارکترم گرفتم. گرافیک محیط بازی خیلی بهتر شده, به خصوص که بلاخره یه anti-aliasing بهتر تو بازی گذاشتن چون fxaa داغانه.
27 اردیبهشت برای job action live letter. ببینیم چی داری میپزی یوشیدا. 👏

شما راحت میتونستی اسکرین شات بگیری ؟ من چیزی که دقت کردم این بود که یک سری صحنه های خاص رو میشد شات گرفت.
لطفا اسکرین شات ها رو اینجا بذار.

راستی score سیستم شما چقدر شد؟

در مورد به روز کردن تاپیک، منظور من این بود که اولین پست رو برم کلا به روز کنم و بازی رو کامل معرفی کنم چون اون پست و معرفی برای 10-12 سال قبل هست.
اما در مورد خبرهای مربوط به بازی، متاسفانه من مدتی فعالیتی فکر کنم نخواهم داشت چون بازی رو ( برای اولین بار ) پیش خرید نکردم و قصد ندارم تا زمستان سمتش برم.
در واقع فرصتش رو ندارم.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
خوشحالم که تاپیک بروز کردنو ادامه میدی, Rohshen یهو اومد اینجا جون گرفت. 😄
خوش اومدی Rohshen!
قربانت آقا♥️ والا منم با کمک شماها علاقه مند شدم🙏😎ولی خوشحالم که تا الان بازیش نکرده بودم چون یه دویست ساعتی کانتنت دارم🤪 خداییش ARR رو اگه تفویت میکردن پلیر ها بیشتر میشدن چون خیلیا همون ARR ول میکنن ولی به مرور کلا خیلی عالی شد.راستی کلاس مینتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر