FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
نه بابا خیلی نامردیه :d من تا حالا چند بار امتحان کردم اما لامصب دقیقه 80 به بعد استرس میگیرم میبازم :d
دوستان امروز کلا گل زدن یادم رفته بود توپ و میدون دستم هست اما نمیتونم گل بزنم دیروز دیویژن 2 بودم 5 تا برد پشت سر هم آوردم فقط 3 امتیاز میخواستم که برم 1 امروز که شروع کردم اما 2 بار فریز شدم و یک بار هم دیس کانکت شدم و استرس گرفت 2 تا بازی بعدیمم باختم :d
آره یکم سخته اما وقتی کارتون این بشه دیگه دستتون میاد که چطور دفاع کنید . کلا به نظر من حال Fifa به به همین دفاع کردنش هست . در کل فوتبال نوین یعنی این . اول گل نخورید بعد گل هم زدید که خوب میشه . باید دفاع اتوبوسی قرار بدید و سفت و مستحکم دفاع کنید من اصلا قصدم گل زدن نیست تا توپ رو از حریف میگیرم میزنم زیر توپ و اون رو دفع میکنم و از خطر دور میکنم حالا اگر موقعیتش بود و ضد حمله ای انجام شد شاید گل هم زدم اما دفاع رو مستحکم انجام میدم و اصلا تیم رو میارم رو حالت فوق العاده دفاعی و اجازه گل زدن به حریف نمیدم البته اگر این مشکلات و باگ ها هم نبود لذت بخش تر میشد ولی انشالله در نسخه های بعدی دفاع لذت بخش تر میشه .

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
آره یکم سخته اما وقتی کارتون این بشه دیگه دستتون میاد که چطور دفاع کنید . کلا به نظر من حال Fifa به به همین دفاع کردنش هست . در کل فوتبال نوین یعنی این . اول گل نخورید بعد گل هم زدید که خوب میشه . باید دفاع اتوبوسی قرار بدید و سفت و مستحکم دفاع کنید من اصلا قصدم گل زدن نیست تا توپ رو از حریف میگیرم میزنم زیر توپ و اون رو دفع میکنم و از خطر دور میکنم حالا اگر موقعیتش بود و ضد حمله ای انجام شد شاید گل هم زدم اما دفاع رو مستحکم انجام میدم و اصلا تیم رو میارم رو حالت فوق العاده دفاعی و اجازه گل زدن به حریف نمیدم البته اگر این مشکلات و باگ ها هم نبود لذت بخش تر میشد ولی انشالله در نسخه های بعدی دفاع لذت بخش تر میشه .
حالا چرا اسمشو میزاری فوتبال نوین بهتر نبود میزاشتی فوتبال علی اصغری :d آخه بزن زیرش که نشد فوتبال نوین :| اگه بعد از گرفتن توپ به دروازه طرف ضدحمله بزنی بهتره توپ رو به آسونی نباید هدر داد .... من با یکی بازی میکردم که کلا رفته بود تو اتوبوس هر چی حمله کردم گل نشد ولی فقط بهم ضد حمله زد و براحتی منو برد ....
یکی دیگه هم بود شیوه بازیش خیلی خوب بود لامصب استراتژیش این بود که توپ رو به من نده و فقط پاس کاری میکرد مثل بارسلونای 4 سال پیش گرفتن توپ ازش خیلی سخت بود

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
حالا چرا اسمشو میزاری فوتبال نوین بهتر نبود میزاشتی فوتبال علی اصغری :d آخه بزن زیرش که نشد فوتبال نوین :| اگه بعد از گرفتن توپ به دروازه طرف ضدحمله بزنی بهتره توپ رو به آسونی نباید هدر داد .... من با یکی بازی میکردم که کلا رفته بود تو اتوبوس هر چی حمله کردم گل نشد ولی فقط بهم ضد حمله زد و براحتی منو برد ....
یکی دیگه هم بود شیوه بازیش خیلی خوب بود لامصب استراتژیش این بود که توپ رو به من نده و فقط پاس کاری میکرد مثل بارسلونای 4 سال پیش گرفتن توپ ازش خیلی سخت بود

آره یه چند بار اینکار رو کردم و دو نفر رو گزاشتم جلو تا از ضد حمله ها نتیجه بگیرم اما چیزی نصیبم نشد همه رو عقب میکشم و توپ رو تا لو میده حریف میزنم زیرش تا دور بشه جلو هم هیشکی ندارم توپ رو حریف جمع میکنه و تا میاره جلو دروازم منم دوباره آماده دفاع کردن میشم . در کل خیلی حال میده و چالش بر انگیز هستش . و بازی هم بره حریف جذاب تر میشه و باید راهی پیدا کنه برای گل زدن اما من کاملا مستحکم هستش دفاعم و نتیجه چندین سال بازی دفاعی در Fifa رو استفاده میکنم ازش .

GhasemCR7

کاربر سایت
Oct 1, 2014
5
دوستان گل کسی هست که ID ش اسم قاسم باشه حالا دقیقا آی دیش یادم نمیاد تو سیزن آمار خیلی خوبی داره و جز فرندامه میخوام اگه از دوستان اینجا هست افتخار بده دوستانه یه چند دستی با هم بازی کنیم ;;)

GhaasemCR7 با نت داغون تا رتبه 8 رسیدم

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان بازیو دیجیتالی خریدم از همون وقتی که اومد. تا الانم مشکلی نداشتم.امروز میخوام بازی کنم اررور CE-34224-5 میده. با بازی دیگه ای مشکلی ندارم اما اطلاعات هیچ بازی ای برام نشون داده نمیشه و استور و Whats New هم نمیاد بالا...
مشکل از کجاس؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان بازیو دیجیتالی خریدم از همون وقتی که اومد. تا الانم مشکلی نداشتم.امروز میخوام بازی کنم اررور CE-34224-5 میده. با بازی دیگه ای مشکلی ندارم اما اطلاعات هیچ بازی ای برام نشون داده نمیشه و استور و Whats New هم نمیاد بالا...
مشکل از کجاس؟
در کل دیجیتالی خریدن بازی ها همین مشکل رو هم داره . و به خاطر این هست که اکثرا خرید نسخه فیزیکی رو ترجیه میدن . و به احتمال زیاد این مشکل به خاطر این هستش که دیجیتالی گرفتین بازی رو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر