FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ArshiaSisi

کاربر سایت
Nov 27, 2014
3
نام
ارشيا
این همه ایراد گرفته شد از بازی ولی این آپدیته آخر به شدت بازی رو متحول کرده...
واقعا باید تبریک گفت..
خیلی از مشکلات واقعا برطرف شده..

واقعا بهتر شده ، من خودم يك pes باز قديمى هستم امسال اومدم فيفا
تو ذوقم خورد ميخواستم بي خيال فيفا بشم كه آپديت اومد، البته ايراداتى هنوز داره ولى واقعا بازى خوبى شده الان

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
چند وقتیه آنلاین تقریبا بازی نکردم و فقط دارم در بخش Manager با آرسنال جلو میرم و تازه دارم زیبایی فیفا 15 و شاهکار لیگ برتر انگلیس درک می کنم . تا قبل از این توی منیجر بیشتر تیمهای ایتالیایی ور میداشتم اما از نظر شبیه سازی تیمها ، استادیوم ها ، تورنومنت ها و حتی گزارشگری بخواید حساب کنید الان پویاترین بخش فیفا لیگ برتر انگلیس هستش و در حین بازی کاملا احساس مربی گری در یک تیم بزرگ بهتون دست میده . خیلی ها هستن که آنلاین فقط میرن و این دسته از دوستان حتما یک سری به بخش منیجر بزنن و با یک تیم انگلیسی جلو برن ، اون کسایی هم که منیجر میرن اما تیم انگلیسی ور نمیدارن حتما ماجراجویی جدیدشون در لیگ انگلیس انجام بدن فقط میتونم بگم فوق العادس ... امیدوارم چنین جوی سال های آینده برای لیگ های آلمان ، ایتالیا و اسپانیا هم ببینیم

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
واقعا خیلی عجیبه اینجا هیچ کس با آپدیت جدید مشکلی نداره ، خود من خیلی حال کردم با این آپدیت و الان بازی عالی شده ولی نمیدونم چرا تو فروم EA همه دارن میگن بد شده یه تاپیک زدن داره 100 صفحه میشه اصن حالم گرفته شد! و چون تو اون فروم به حرف بازیکنا گوش میدن ممکنه دوباره آپدیت بدن برگردیم سر همون بازی آرکیدی!!!
EA Forums

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
واقعا نفرت انگیز ترین گیمر ها این گیمر های آرکد باز هستن !!! با با میخوای راحت بازی کنی خیله خب هیچ مشکلی نیست برو رو آسون ترین درجه بازی و همه رو دریبل بده و بزن تو گل یا اصلا یه کار دیگه هم میتونی بکنی البته تو بخش آفلاین : برو همه اسلایدر ها رو چه میدونم سرعت شوت رو بذار رو 100 و دقت شوت هم رو 0 و خلاصه کلا بازی رو بکن بدو بدوی زیگ زاگی و گل و شوت از 50 متری و گل !!

یعنی حال به هم زن ترین گیمر ها هستن میخوان درجه لجندری بازی کنن و بازی کلا استایلش و ریشش آرکد باشه !!! و خلاصه واقعا من نمیدونم تو مغز اینا چی میگذره :-/

الان تو فروم EA بین آرکد باز ها و عاشقات شبیه ساز دعوا شده و دارن به هم میتوپن !

واقعا من موندم آقا میخوای دریبل بزنی ، کاری نداره یه توپ پلاستیکی بردار برو تو کوچه یا حیاط خونه تو توهماتت فکر کن داری مت هوملس رو 50 بار پشت سر هم لایی میدی و مانوئل نویر رو هم داری با پشت پا گل میزنی البته قبل از این که یه 500 باری دریبلش دادی :|

کلاً الان هم FIFA 15 و هم PES 15 یه چیزی بین شبیه ساز و آرکید شدن؛ حس می کنم هر دو طرف قضیه (آرکید بازا و شبیه ساز بازا!) از این موضوع ناراحتن

wand3r

کاربر سایت
Oct 23, 2010
48
نام
علی
بچه ها من که پدرم درومد نمیشه اصلا بازی کرد.
من این مشکل با ساپورت ea در میون گذاشتم و اونم نتونست کمکم کنه و گفت یه پست با همین موضوع بذار کسانی که این مشکل دارن نظر بدن و رای بدن تا ea sport با دیدن این مشکل که تعداد زیادی اعلامش کردن به فکر دادن یه آپدیت برای حل این مشکل باشه.من این پست گذاشتم لطفا با نظراتتون و vote هاتون این پست بالا ببرین شاید فرجی شد.

Cant Jon to my opponent in seaon - Answer HQ

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
بچه ها من که پدرم درومد نمیشه اصلا بازی کرد.
من این مشکل با ساپورت ea در میون گذاشتم و اونم نتونست کمکم کنه و گفت یه پست با همین موضوع بذار کسانی که این مشکل دارن نظر بدن و رای بدن تا ea sport با دیدن این مشکل که تعداد زیادی اعلامش کردن به فکر دادن یه آپدیت برای حل این مشکل باشه.من این پست گذاشتم لطفا با نظراتتون و vote هاتون این پست بالا ببرین شاید فرجی شد.

Cant Jon to my opponent in seaon - Answer HQ
داش علی دمت گرم بابت این تاپیک.
از همه دوستان(چه فیفا باز و چه اونایی که بازی نمیکنن)خواهش میکنیم برن به این تاپیک و نظر بدن وبگن که اونا هم همین مشکل و دارن،اقا بالا غیرتن برید.دم همتون گرم.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بعد اپدیت خیلی بازی بهتر شده باگ وسط زمین حل شده... بازیکن ها توی دفاع و جایگیری بهتر عمل میکنن.سرعت بازیکنای بزرگ معقول تر شده.ایراد بزرگ بازی الان بیشتر از هر چیزی هئش مصنوعی دروازه بان هاش هست که خیلی اوسکولن.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
کاش بتونن وضع دروازه بان هارو بهتر کنن با آپدیت ها و بقیه مشکلات رو حل کنن تا لا اقل یک سال بیکار نباشیم و لا اقل یک بازی ورزشی بتونیم به خوبی ازش بهره ببریم چون Fifa ویژگی های خاص خودش رو داره به هر حال امیدوار هستیم همگی .

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
سلام
آقا من تازه از PES اومدم رو فیفا... چندتا سوال دارم،دیگه دارم کلافه میشم نمیتونم خوب بازی کنم بعد 1 ماه هنوز:
1-معمولا حرکت بازیکنا رو با کدو کلید ها انجام میدید با دکمه L یا کلید های جهت؟؟؟یعنی با کدوم روال تره؟چون خودم با دکمه های جهت عادت دارم ولی گویا همه با L بازی میکنن.
2-دفاع کردن رو من با سرعت و X انجام میدم که حسابی بد از کار در میاد.
3- استاپ کردن بازیکنا کلید خاصی داره؟؟
4-کلا اگه زیاد از دکمه سرعت استفاده کنیم اشتباه فک کنم؟!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
سلام
آقا من تازه از PES اومدم رو فیفا... چندتا سوال دارم،دیگه دارم کلافه میشم نمیتونم خوب بازی کنم بعد 1 ماه هنوز:
1-معمولا حرکت بازیکنا رو با کدو کلید ها انجام میدید با دکمه L یا کلید های جهت؟؟؟یعنی با کدوم روال تره؟چون خودم با دکمه های جهت عادت دارم ولی گویا همه با L بازی میکنن.
2-دفاع کردن رو من با سرعت و X انجام میدم که حسابی بد از کار در میاد.
3- استاپ کردن بازیکنا کلید خاصی داره؟؟
4-کلا اگه زیاد از دکمه سرعت استفاده کنیم اشتباه فک کنم؟!
1-اکثر بازیکن ها با L انجام میدن و اینکار حرفه ای ها هست و راحت تر است . شما هم یکم انجام بدید دستتون میاد . کار کردن با دکمه های جهت توی فیفا کلا معنا نداره چون سیستم ها عوض میشن با جهت ها .
2-دفاع کردن نوع های مختلف داره ولی من پیشنهاد میکنم شما برید توی پای بازیکن حریف و دایره رو بزنید بهتره .
3-نه خیر بستگی به توانایی بازیکن مورد استفاده داره و مقدار دقت پاس ارسال شده .
4-سرعت رو باید در جای مناسب و با بازیکن مناسب انجام بدید مثلا سرعت رو باید با بازیکن های سرعتی یا به اصطلاح یار های نفوذی انجام بدید و با یار های پاس دهنده و بازی ساز که وسط زمین هستن بیشتر توپ رو پخش کنید و با کناری ها بدوید جلو .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
3 روزه دارم تو سيزن بازى ميكنم جز 2 دست هيچ مشكل لگ هم نداشتم .
تو روزاى قبلى از هر 10 بار سرچ كردن 4 بارشو پيدا ميكرد بازى ميكردم .
اما از ديروز تا الان هر چى سرچ كردم پيدا كرده ، امروز 7 دست پشت سر هم پيدا كردم و جز 1 بازى همه ى بازيام بدون لگ بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر