FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,086
از دیروز که آپدیت اومده خیلی بهتر شده همون بار اول یا دوم حریف پیدا میکنه ولی یه مشکل دیگه پیدا کرده که هی وسطش میپره بیرون.کلا 4 دست امروز بازی کردم 2 بار از طرف من قطع شد 2بار از طریف مقابل

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
اقا ما هرچی تو سیزن و FUT سرچ میزنیم هیچی پیدا نمیکنه!!!
دریغ از یک دفعه!
بالا 200 بار سرچ کردم...
فقط پروکلاپ میاره
از هرکیم میپرسم بلد نیس!چیکار کنم؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
از دیروز که آپدیت اومده خیلی بهتر شده همون بار اول یا دوم حریف پیدا میکنه ولی یه مشکل دیگه پیدا کرده که هی وسطش میپره بیرون.کلا 4 دست امروز بازی کردم 2 بار از طرف من قطع شد 2بار از طریف مقابل

پس همونه باز كه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
بفروشید 14 بگیرید بیاید فوتبال واقعی بازی کنیم .. هم سود میکنید هم سروراش خلوته خلوته ! لگ مگ یوخدی .. :bighug:
منکه اون آپدیته واسه 15 رو دانلود هم نکردم و نمیکنم چون میدونم بیس بازی همونی هست که بود ..

یه بار بعد آپدیت 15 بزن ضرر نداره شاید نظرت کمی عوض شد مش عبدالله:)

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بفروشید 14 بگیرید بیاید فوتبال واقعی بازی کنیم .. هم سود میکنید هم سروراش خلوته خلوته ! لگ مگ یوخدی .. :bighug:
منکه اون آپدیته واسه 15 رو دانلود هم نکردم و نمیکنم چون میدونم بیس بازی همونی هست که بود ..

نقل و انتقالات توی 14 بروز هست الان؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان حتما آپدیت کنید خیلی از مشکلات برطرف شده فقط یکسری چیزا هست که هنوز مشکل داره که اونم طی آپدیت های آینده برطرف میشن البته برای بعضی از حرفه ای ها واقعا مشکل هست این سری چون ساختار تغییر کرده اما در نسخه های آینده امیدوارم به مشکل نخورن و بتونن از بازی لذت ببرن .

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
منم آپدیت کردم ، واقعا بهتر شده .
من قبلا بازی میکردم توپ میفتاد دست بازیکن حریف فقط از این و ر به اون ور میرفت اما الان پاسکاری بیشتر شده و بازی باحال تر.
سرعت پاس و شوت هم طبیعی تر شده .
عملکرد دفاع هم نسیت به قبل که انگا هویج کاشته بودی بهتر شده .
اما دروازبانا ، چیزی مشاهده نکردم که تغییر کرده باشن.
به هرحال از قبل بهتر شده .

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
اپديت كردم
چند دست FUT زدم خيلي بهتر شده نسبت به قبل .. تكروي هارو ميشه جلوشو گرفت
سرعت كمتر شده , پاسكاري ام بهتر شده
ولي باگ جديد فكر كنم شوت از راه دور شده ! با هركي بازي ميكنم فقط شوت ميزنن همشونم تير يا گل!
دركل اپديت خوبيه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
امروز بعد یه مدت بازی کردم بنظرم بعد از آپدیت کمی بهتر شده البته هنوز هم باگ های زیادی داره ولی کم کم دستت میاد و میشه جلوشو گرفت .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
امروز با دوستمون -----moh----- چند دست بازی کردیم، دهن ما رو سرویس کرد :D
به اندازه کل عمرم گل زاویه بسته خوردم :D خیلی هم خوب دفاع میکردن :D
فرقی هم نداشت با چه تیمی باشیم، با همه تیما هر بازی 3-4 تا زاویه بسته میخوردم :D

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
فرقی هم نداشت با چه تیمی باشیم، با همه تیما هر بازی 3-4 تا زاویه بسته میخوردم :D

آیدیش رو بگو:boxing:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref

ممد(امشو شوشه..) کارش درسته چه با باگ چه بی باگ :D
اما ای کاش باگ نزنه بازی حال بده :D
بعضی وقتا که تک به تک میشن دوست دارم سرمو بکوبم به دیوار ..... دروازه بان همینجور انگار اومده پارک جنگلی این قضیه هم یه بار دو بار نیس هر تک به تک میان از کنار بازیکن قدم زنان رد میشن جالب اینجاست مسیر حرکت توپم با چشاشون دنبال میکنن....
همیشه که تک به تک میشه یاد همسایمون میوفتم :D قدیما تو حیاط میخواست مرغشو بگیره دو دستشو باز میکرد خم میشد میدویید دنبال مرغ قشنگ این حرکت شبیه سازی کردن !!!

خداییش اگه عاشق فوتبال نبودم و میتونستم با بقیه بازیا حال کنم تا حالا 10بار فیفا رو فروخته بودم ! ای کاش دروازه بانا رو از حالت مرغی دربیارن فقط !.... همین

بازم میگم دوستانی که فیفا بازن ! ای دیمو ادد کنن بازی کنیم ! Dr__Septimo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر