FIFA 12| PS3

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
سلام به همه، اقا لطفاً کمک کنید!!! من تا امروز دستگاهم کپی خور بود، صبح رفتم یک فیفا خریدم، دستگاه رو هم آپدیت کردم، بعد رفتم یک psn id درست کردم و خلاصه رفتم تو بازی، یک جا باید online pass رو وارد می کردم، این کار رو هم کردم، بعد رفتم تو یک صفحه که باید یک فایل صد کیلوبایتی رو با عنوان free online pass دانلود کنه، ولی وقتی من میزنم که دانلود کنه این ارور رو میده!!! an error occurred during the install operation (80029519)

ریجن اکانتت با ریجن بازیت یکیه؟
اگه نه سعی کن یه اکانتی بسازی که با ریجن بازیت یکی باشه بعدش کد رو تو اون بزن دانلود بشه بعدش به راحتی دوباره برو تو اکانت قبلیت بازی بکن.

Farzam.

کاربر سایت
Oct 11, 2011
27
نام
FarzaM
سلام به دوستان من میخوا یورو 2012 رو بخرم باید 22 ILS بپردازم این واحد پولی میشه چند دلار باید چه کارتی بگیرم پوند دلار یورو ...ضمنن رجن بازیم 2 هست لطفا راهنماییم کنید؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام به همه، اقا لطفاً کمک کنید!!! من تا امروز دستگاهم کپی خور بود، صبح رفتم یک فیفا خریدم، دستگاه رو هم آپدیت کردم، بعد رفتم یک psn id درست کردم و خلاصه رفتم تو بازی، یک جا باید online pass رو وارد می کردم، این کار رو هم کردم، بعد رفتم تو یک صفحه که باید یک فایل صد کیلوبایتی رو با عنوان free online pass دانلود کنه، ولی وقتی من میزنم که دانلود کنه این ارور رو میده!!! an error occurred during the install operation (80029519)

دوست عزیز من هم پارسال بعد از در آوردن دستگاه از کپی خور این مشکل رو داشتم

تنها راه حلت اینه که هارد دستگاه رو فرمت کنی چون وقتی هک میکنی یه سری فایل روی هارد و قسمتهای سیستمی نصب میشه که

فقط با فرمت کردن هارد و ریستوری دستگاه اون فایلها از بین میره

موفق باشی

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوست عزیز من هم پارسال بعد از در آوردن دستگاه از کپی خور این مشکل رو داشتم

تنها راه حلت اینه که هارد دستگاه رو فرمت کنی چون وقتی هک میکنی یه سری فایل روی هارد و قسمتهای سیستمی نصب میشه که

فقط با فرمت کردن هارد و ریستوری دستگاه اون فایلها از بین میره

موفق باشی

آقا با تشکر از همه ی دوستان برای راهنمایی!!! مشکلم حل شد، ولی احتیاجی به فرمت کردن نیست!!! فقط کافیه یک یوزر دیگه بسازی و یوزر قبلی رو پاک کنی!!! و بعد تو یوزر جدید psn id رو وارد کنی و خلاص!!! باز هم از همه ممنونم

miad_kratos

کاربر سایت
Nov 7, 2011
25
age ps3 bazi mikony r1 ghable shoot zadan negah dar bad ezan cut migireh dar hade team melii:))

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

manam add konin please :miad_kratos:d

Mr.Pooya

کاربر سایت
Dec 24, 2010
77
نام
Pooya Raki
سلام

من فکر می کنم بازی فیفا 12 من گرافیکش کم هست. من قبلا بازی کردم بیشتر بود راهی هست گرافیک بازی رو تا ته بالا برد ؟ مانیتورم هم LED هست که با کابل HD وصل هست. در ضمن بازی من فقط زبان انگلیسی و عربی را داره اما بازی های دیگه دیدم خیلی زبان دارند بازی و دستگاه هم اصل هست.

ممنون

miad_kratos

کاربر سایت
Nov 7, 2011
25
بازی کیفیت کلی 720 بالاترین کیفیت hd قبل از full hd کلان بیشتر از این نمیشه
نه فقط همین دو زبان رو داره ولی گزارشگر من شنیدم میشه زبونش رو عوض کرد:d
اگر ایرادی ممکن به روشنایی تصویرت باشه اون رو هم چک کن:d;)

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام

من فکر می کنم بازی فیفا 12 من گرافیکش کم هست. من قبلا بازی کردم بیشتر بود راهی هست گرافیک بازی رو تا ته بالا برد ؟ مانیتورم هم LED هست که با کابل HD وصل هست. در ضمن بازی من فقط زبان انگلیسی و عربی را داره اما بازی های دیگه دیدم خیلی زبان دارند بازی و دستگاه هم اصل هست.

ممنون
افزایش تنظیمات گرافیکی در نسخه کنسولی از جمله PS3 امکان پذیر نیست و تنها عاملی که می تونید تغییر بدید روشنایی تصویر هست.
نکته بعدی هم اینه که رزولوشون مانیتور چک کنید(LED بودن در این زمینه بی تاثیر هست ) آنچه مهم روزلوشن تصویر شماست که روی کیفیت تصاویر تاثیر داره که در صورت 720 نبودن، ( یا بهتر از این ) کیفیت تصاویر پایین می یاد( خروجی تصویر دریافتی خودتون در قسمت تنظیمات کنسول چک کنید مشخص می شه )
بسته به ریجن بازی شما هم زبان های بازی فرق داره که ریجن دو بازی در همون ابتدا انتخاب دو زبان عربی و انگلیسی براتون در نظر می گیره .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ديگه حالم داره از انلاين بازي بهم ميخوره همه يا رئال برميدارند يا منچستر سيتي !! ديگه حال بهم زن و تكراري شده !! كاش يه محدوديتي ميزاشتن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر