FIFA 12| PS3

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
حالا کیا هستن؟
مشخصاتی چیزی ازشون داری؟
رتبه ات هم خیلی خوبه:d
یکیش اینه:
ahmad-majid-iran
اون یکیو یادم نیس.خودت برو ببین.این دو تا خیلی وقته جزو 10 تایه برترن.حتی یه زمانی دوم و سوم پشت سر هم بودن.من که میخوام اگر لیست دوستاشون پر نشده باشه ادشون کنم ببینم چند چندیم.البته لازمه ی بودن در اون 100 نفر برتر اینه که وقت زیاد داشته باشی و خیلی بازی کنی تا جات رو نگیرن.وگرنه من و شمام میتونیم برسیم.

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
دوستان یه سوال دارم, شما وقتی تو منوی بازی SIGN INمیزنید بالای تصویر سمت چپ یه لیست میاد EAFC پایینشم تعداد کاربرارو میزنه و.... یه علامت Firewall هم میزنه مال شما چه رنگیه , مال من قرمز
و یه چیز دیگه:

این ارور 8002AD36 اشکمو دراورده , به psn که وصل میشم فیفا رو که اجرا میکنم بعد از 5 دقیقه Sign out میشم , DNS رو هم 100 جور عوض کردم نشد که نشد:(( خواهشآ اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه , تو FIFA12 یه دونه باخت نداشتم اما بعد از این ERROR 8002AD36 باختام شده 17 تا, همش Sign out میشه , نتم پارس آنلاین 512

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان یه سوال دارم, شما وقتی تو منوی بازی SIGN INمیزنید بالای تصویر سمت چپ یه لیست میاد EAFC پایینشم تعداد کاربرارو میزنه و.... یه علامت Firewall هم میزنه مال شما چه رنگیه , مال من قرمز
و یه چیز دیگه:
این ارور 8002AD36 اشکمو دراورده , به psn که وصل میشم فیفا رو که اجرا میکنم بعد از 5 دقیقه Sign out میشم , DNS رو هم 100 جور عوض کردم نشد که نشد:(( خواهشآ اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه , تو FIFA12 یه دونه باخت نداشتم اما بعد از این ERROR 8002AD36 باختام شده 17 تا, همش Sign out میشه , نتم پارس آنلاین 512
دقیقاً منم همین مشکل را دارم تا وارد فیفا میشم ارور شبکه میگیره

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
اقا این ازوز چیه دیگه اه
There Was An Error Verifying Your Online Pass Please Try Agian
مگه این Reedem Code ها تموم میشه مدتشون؟؟؟

مدتشون که اره ولی نه الان که چندین سال بعدش فکر کنم .این ارور
There Was An Error Verifying Your Online Pass Please Try Agian
مشکل خود سرور های ea که بی خود چک می کنه گاهی اوقات و گاهی هم وقتی مشکلات کانکتینگ داشته باشید این اتفاق می افته .چندین بار امت حان کنید درست می شه یا راهش اینه وقتی این ارورداد بعدش چند تاگزینه می یاره شما اولین یا دومین گزنیه را بزنید وقتی رفت داخل صفحه خرید کد دکمه دایره بزنید و به منوی اصلی برگردید دیگه حل می شه .یعنی می تونید بازی کنید انلاین .
یا راهی دیگش اینه sign out بشید و دوباره کانکت بشید ممکن این ارور نده .مشکل جدی نیست و همین راه ها جواب می ده هر چند روی اعصاب هست!

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
HamidEldorado باخت ۴ بر صفر را به شما و خانواده مترم(hardbarca1994,alexacm1990) تسلیت میگوییم(از طرف جمعی از بچه ها)

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
ظاهرآ فقط من و شما تو این تاپیک هستیم , من از خیلیا پرسیدم آخرش همه گفتن ایراد از ISP ه باید بریم سراغ یه شرکت دیگه
جالب اینجاست هردوی ماهم پارس انلاین داریم
ولی تا هفته پیش این مشکل نبود الان یه هفته است که این مشکل هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
جالب اینجاست هردوی ماهم پارس انلاین داریم
ولی تا هفته پیش این مشکل نبود الان یه هفته است که این مشکل هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دقیقا اینجاش جالبه ,یه هفته س که نابود شده ,100بار بهشون زنگ زدم میگن مشکل از طرف ما نیست :)):)):))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر