FIFA 12| PS3

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
ديگه حالم داره از انلاين بازي بهم ميخوره همه يا رئال برميدارند يا منچستر سيتي !! ديگه حال بهم زن و تكراري شده !! كاش يه محدوديتي ميزاشتن!

من هم باهات موافقم!من خودم هم این دو تیم رو برمیدارم!چون اگر بخوام بارسا یا منچستر رو بردارم ۱۰ تا گل از یه مشت بچه عقده ای میخورم!واقعا پشیمونم از این که فیفا خریدم!این بازی همش باگ داره!مخصوصا رعال و میلان و من سیتی که بیچاره میکنن آدمو!آقا یه مش احمق فقط یاد گرفتن میندازن پشت دفاع!یا میرن گوشه سانت میکنن!یعنی هیچی حالیشون نیس از فوتبال!تویی این همه گوسفند باز هم صد رحمت به اونایی که پشت محوطه با کات توی پا گل میزنن!!یعنی قبل بازی آنلاین فیفا باید ۱لیوان یزدی(سایز بزرگ لیوان) جوشونده بخوری آروم بشی!!واقعا رده بندی سنی فیفا بیشتر از ۱۴سال نیست!همه بچه!این همه گیم پلن گیم پلن که میکردن کو!؟نکنه منظورشون همین تاکتیک دفاعی مسخره هست که جای این که تو توپ رو تو زمین بگردونی باید دنبال توپ انقدر مثل احمق ها بدویی تا آخر دفاعت باز بشه راحت گل بخوری!بعد جال اینجاس!دوستان اندیشمند و فاضل ما که ادعا دارن مهندس فیفا هستن هنوز نفهمیدن بازی کیک آف با آنلاین زمین تا آسمون فرق داره!تو بازی کیک آف باید مثل احمق ها ۹۰ دقیقه دنبال توپ بدویی تا بلکه رو اشتباه حریف توپ به دست بیاری!اونوقت اسم این نوع حمالی تو زمین رو گذاشتن تاکتیکال دفندینگ!اما داخل بازی آنلاین وقتی استراتژی رو پرس باشه کاملا راحت خود سیستم فوق هوشمند ((((= بازی میاد سمت بازیکن حریف بدون هیچ زحمتی توپ رو میگیره!!یعنی کاملا شرایط مسابقه آنلاین با معمولی فرق داره!تو یه بازی معمولی یه شوت از حریف اگر از فاصله ۱۸ متری یا هر فاصله ای و زاویه ای زده بشه ۹۰ درصد گله در حالی که اگر همون ضربه رو شما بعد از ۹۰ دقیقه دنبال توپ دویدن بزنید ۱۰ درصد احتمال گل شدن داره!((البته در بالاترین سطح یعنی لجندری)).من واقعا متاسفم برای اون کسانی که وقت و هزینه و شعور خودشون رو میگذارن و میرن فیفا میخرن!!من خودم اصلا دل خوشی از پی اس ندارم چون تا حالا فقط از ۵ نفر تو زندگیم باختم و هرکس با من بازی کرده باخته و احساس میکنم خیلی راحته!اما وقعا هرچی باشه هیچوقت نمیشه ۵تا توپ بندازن پشت دفاع هر ۵تا توپ گل بشه!هیچوقت نمیشه با شوت کاد دار از هر نقطه پشته محوطه به گل رسید!هیچوقت وقتی یه تیم گل میخوره باگ اونقدری به اوج نمیرسه و روحیه تیم انقدر کم نمیشه که یه پاس ۲متری هم سالم نرسه!پی اس خیلی مشکل داره!از همین مشکل لایسنس تیمها که خیلی پیش پا افتادس تامشکل گیم پلین که بارز ترینش همون شوت های از راهه دوره که ۹۰ درصد گل میشه!درسته پی اس خیلی به مسی و رونالدو متکیه!ولی فیفا دیگه اوج اتکا به این دو بازیکنه!مگه فقط دریبل کردن تو بازی مهمه؟!٬تو پی اس این دو فقط سرعت دارن و دریبل میکنن!اما تو فیفا عین کارلوس پویول و پیکه تنه میزنن راه میبندن تکل میکنن سانت میکنن هافبک دفاعی بازی میکنن!هافبک طراح بازی میکنن!فک کنم دروازه هم بزاری از کاسیاس و بوفون و جو هارت بهتر توپ بگیرن!به نظرم در شرایط فعلی فیفا ۱۱ از ۱۲ بسیار بهتره!بسیار

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من هم باهات موافقم!من خودم هم این دو تیم رو برمیدارم!چون اگر بخوام بارسا یا منچستر رو بردارم ۱۰ تا گل از یه مشت بچه عقده ای میخورم!واقعا پشیمونم از این که فیفا خریدم!این بازی همش باگ داره!مخصوصا رعال و میلان و من سیتی که بیچاره میکنن آدمو!آقا یه مش احمق فقط یاد گرفتن میندازن پشت دفاع!یا میرن گوشه سانت میکنن!یعنی هیچی حالیشون نیس از فوتبال!تویی این همه گوسفند باز هم صد رحمت به اونایی که پشت محوطه با کات توی پا گل میزنن!!یعنی قبل بازی آنلاین فیفا باید ۱لیوان یزدی(سایز بزرگ لیوان) جوشونده بخوری آروم بشی!!واقعا رده بندی سنی فیفا بیشتر از ۱۴سال نیست!همه بچه!این همه گیم پلن گیم پلن که میکردن کو!؟نکنه منظورشون همین تاکتیک دفاعی مسخره هست که جای این که تو توپ رو تو زمین بگردونی باید دنبال توپ انقدر مثل احمق ها بدویی تا آخر دفاعت باز بشه راحت گل بخوری!بعد جال اینجاس!دوستان اندیشمند و فاضل ما که ادعا دارن مهندس فیفا هستن هنوز نفهمیدن بازی کیک آف با آنلاین زمین تا آسمون فرق داره!تو بازی کیک آف باید مثل احمق ها ۹۰ دقیقه دنبال توپ بدویی تا بلکه رو اشتباه حریف توپ به دست بیاری!اونوقت اسم این نوع حمالی تو زمین رو گذاشتن تاکتیکال دفندینگ!اما داخل بازی آنلاین وقتی استراتژی رو پرس باشه کاملا راحت خود سیستم فوق هوشمند ((((= بازی میاد سمت بازیکن حریف بدون هیچ زحمتی توپ رو میگیره!!یعنی کاملا شرایط مسابقه آنلاین با معمولی فرق داره!تو یه بازی معمولی یه شوت از حریف اگر از فاصله ۱۸ متری یا هر فاصله ای و زاویه ای زده بشه ۹۰ درصد گله در حالی که اگر همون ضربه رو شما بعد از ۹۰ دقیقه دنبال توپ دویدن بزنید ۱۰ درصد احتمال گل شدن داره!((البته در بالاترین سطح یعنی لجندری)).من واقعا متاسفم برای اون کسانی که وقت و هزینه و شعور خودشون رو میگذارن و میرن فیفا میخرن!!من خودم اصلا دل خوشی از پی اس ندارم چون تا حالا فقط از ۵ نفر تو زندگیم باختم و هرکس با من بازی کرده باخته و احساس میکنم خیلی راحته!اما وقعا هرچی باشه هیچوقت نمیشه ۵تا توپ بندازن پشت دفاع هر ۵تا توپ گل بشه!هیچوقت نمیشه با شوت کاد دار از هر نقطه پشته محوطه به گل رسید!هیچوقت وقتی یه تیم گل میخوره باگ اونقدری به اوج نمیرسه و روحیه تیم انقدر کم نمیشه که یه پاس ۲متری هم سالم نرسه!پی اس خیلی مشکل داره!از همین مشکل لایسنس تیمها که خیلی پیش پا افتادس تامشکل گیم پلین که بارز ترینش همون شوت های از راهه دوره که ۹۰ درصد گل میشه!درسته پی اس خیلی به مسی و رونالدو متکیه!ولی فیفا دیگه اوج اتکا به این دو بازیکنه!مگه فقط دریبل کردن تو بازی مهمه؟!٬تو پی اس این دو فقط سرعت دارن و دریبل میکنن!اما تو فیفا عین کارلوس پویول و پیکه تنه میزنن راه میبندن تکل میکنن سانت میکنن هافبک دفاعی بازی میکنن!هافبک طراح بازی میکنن!فک کنم دروازه هم بزاری از کاسیاس و بوفون و جو هارت بهتر توپ بگیرن!به نظرم در شرایط فعلی فیفا ۱۱ از ۱۲ بسیار بهتره!بسیار

كاملا قبول دارم حرفاتون رو و خودمم بعنوان يه FIFA Fan اعلام ميكنم FIFA 11 خيلي بهتر و روون تر بود :( شايد باورتون نشه ولي اي دوستمون كاملا حق داره يعني من بازي رو فقط بخاطر اعصاب خورد كن بودن فروختم . ولي خب بشدت منتظر فيفا 13 هستم و بازم مثل هميشه ميخرمش .

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
البته من بگم قصد توهین به کسی نداشتم!فقط خیلی از شرایط بازی عصبانی بودم!به هر حال حلال کنید اگر بهتون برخورد :)

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستان کسی میتونه چند تا نکته بدرد بخور برای قسمت کریر مود بگه؟
الان یکی از بازیکنام 1 نمره از Over all ش کم شده چیکار کنم که به حالت اول برگرده؟
اتفاقا خیلیم بهش بازی میدم ولی...

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
دوستان کسی میتونه چند تا نکته بدرد بخور برای قسمت کریر مود بگه؟
الان یکی از بازیکنام 1 نمره از Over all ش کم شده چیکار کنم که به حالت اول برگرده؟
اتفاقا خیلیم بهش بازی میدم ولی...
معمولا بازیکنایی که سن بالایی دارن به مرور زمان قدرتشون میاد پایین ، معمولا از سن 32 به بالا شروع میشه . برای من که تا حالا بازیکن جوان اینطوری نشده .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,771
نام
کیارش
آقا من همون اول که بازی اومد خریدمش کدش هم فعال کردم قشنگ آنلاین بازی میکردم تا همین یه هفته پیش که یه سر به آنلاینش زدم گفت باید کد بزنی !! یعنی چی این حالا ؟!! باید کد بخرم باز ؟!!

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
آقا من همون اول که بازی اومد خریدمش کدش هم فعال کردم قشنگ آنلاین بازی میکردم تا همین یه هفته پیش که یه سر به آنلاینش زدم گفت باید کد بزنی !! یعنی چی این حالا ؟!! باید کد بخرم باز ؟!!

بعضی وقتا قاطی میکنه فقط کافیه دستگاه رو روشن و خاموش کنی درست میشه.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اون دوستمون راست میگه ...

من اوایل بارسا رو برمی داشتم همه اش با کار عمقی کار می کردم ( نه پاس پشت دفاع از وسط زمین ) بعد 30-20 بازی که با اختلاف 4 گل می بردم ، خوردم به پُست کسانی که منچسترسیتی و میلان برمی دارند ...
یعنی اینها بیچاره ام می کردند با اون بازی کردنشون !
منم لج می کردم رئال برمی داشتم و وحشتناک پرسینگ می کردم و روی ضدحمله گل می زدم.

دیگه حوصله ام سر رفت و بازی رو فروختم.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اون دوستمون راست میگه ...

من اوایل بارسا رو برمی داشتم همه اش با کار عمقی کار می کردم ( نه پاس پشت دفاع از وسط زمین ) بعد 30-20 بازی که با اختلاف 4 گل می بردم ، خوردم به پُست کسانی که منچسترسیتی و میلان برمی دارند ...
یعنی اینها بیچاره ام می کردند با اون بازی کردنشون !
منم لج می کردم رئال برمی داشتم و وحشتناک پرسینگ می کردم و روی ضدحمله گل می زدم.

دیگه حوصله ام سر رفت و بازی رو فروختم.

حامد دقيقا همين بلا سر من هم اومد كه حاضر شدم بازي رو بفروشم !!!!! يعني كلا اعصاب خرد كن شده !!! مثلا ديويژن 2 رو داشتم بدون حتي يك باخت تموم ميكردم كه بي پدر سرور بازي هنگ كرد و اومد از وسط بازي بيرون و يه باخت بحساب كرد !!! كلا خيلي انلاين FIFA 12 رو مخ و اعصاب بود !!!! اميدوارم تو نسخه 13 حلش كنن اين چنين مشكلاتي رو !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه 20 بارم امتحان کردم !
حتی کد قبلی رو هم زدم قبول نکرد .
بعضي وقتها كه اينجوري ميشه من كدشو ميزنم دوباره دانلود ميكنه بيخيال ميشه ولي يه بار 3 بار كد خواست هي دانلود ميكرد هي قبول نميكرد از بازي خارج شدم رفتم تو بازي درست شد

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
من میخوام از طریق pc آپدیت بازی رو دانلود کنم بعدشم بریزم روی پلی ولی بلد نیستم . کسی بلده یا اگه تاپیکی توی سایت هست میشه لینکشو بذاره تا ما هم استفاده کنیم ؟؟؟!!!

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام بچه ها
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
من یه FIFA 12 اورجینال دارم, برای اولین بار که اومدم آنلاین بازی کنم و اون Code ای که شبیه سریال نامبر هست تو اون برگه ای که تو کاور هست رو وارد کردم اما این کد رو از من قبول نکرد و پیغام میده که "یا کد اصلی رو وارد نمیکنید و یا این کد کوتاه هست و باید کارکتر هاش بیشتر باشه"
در کل مثل اینکه این کد رو قبول نمیکنه!
من FIFA های قبلی که داشتم راحت کد رو میزدم و قبول میکرد و من شروع میکردم به آنلاین بازی کردن اما این FIFA 12 داره اذیتم میکنه
مشکل از کجاس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر