FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان برنامه اي هست که دسته PS2 رو دسته 360 تشخيص بده که بتونيم آنالوگ راست رو بهش تفهيم کنيم؟ :d
اين Xpadder براي همين بود؟
--------------------------------------------------------
راستي يه برنامه توپ که لگ آفلاين بازي رو کاملا بخوابونيد:
https://rapidshare.com/files/3739024473/D3DOverrider.rar
بعد از اکسترکت، فايل exe رو اجرا کنيد و fifa12.exe رو به ليست سمت چپ اضافه کنيد (با علامت مثبت پايين صفحه)
حالا تنظيمات سمت راست رو به اين ترتيب درست کنيد:
Application Detection Level --> High
Force tripple buffering & Force VSync --> On

حالا بزاريد برنامه باز بمونه و بازي رو اجرا کنيد.
روي ATI که حسابي ميترکونه، NVidia هم خيلي خيلي بهتر ميشه

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
یک و دو چطور میشه کرد؟
با کیبورد و بادسته توی پنالتی زدن دروازه بان چطور شیرجه میزنه؟

_
بستگی به تنظیماتتون داره دوست عزیز، معمولا دکمه ی Q این وظیفه رو بر عهده داره برای یک دو کردن، این دکمرو میگری و پاس میدی، بعد با پاس تو عمق جوابشو میدی ...
با کیبورد : دکمه های سمت چپت هستن، این عددا، از اونا باید استفاده کنی برای شیرجه زدن ...
با دسته : آنالوگ سمت راست، اگه مشکل داری باهاش، مشکلتم اینجا حل میشه :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48907&p=1646915&viewfull=1#post1646915

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام . ببخشید میدونم جاش اینجا نیست ... اما میخوام ببینم تو این انجمن تاپیک در مورد بازی Fifa Manager 12 نداریم ؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دوستان برنامه اي هست که دسته PS2 رو دسته 360 تشخيص بده که بتونيم آنالوگ راست رو بهش تفهيم کنيم؟ :d

دسته X360 و PS3 رو میشه با یه برنامه متصل کرد...ولی دسته PS2 رو امتحانش نکردم. آموزش برنامه هم اینجا هست.
دسته PS3 یو اگه متصل کنی خودش اتوماتیک تنظیم میشه عینهو خود PS3 :D

آخرین ویرایش:

thinker

کاربر سایت
Nov 1, 2011
28
نام
Uchiha Madara
سلام.....دسته ی ps2 رو وصل میکنم آنالوگ راست کار نمیکنه....دیگه نمیشه اینطوریم دریبل زد.......کمممممممممممممممممممممکک کنین چکارش کنم آنالگ راست کار کنه؟

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
سلام دسته فابریک کامپیوتر دارم تو بازی واسه دریپل و کارای دیگه خیلی خوب کار میکنه ولی تو پنالتی کار نمیکنه تنظیمات تو مشکلات فیفا 12 رو انجام دادم اما نشد چیکار کنم
:wallbash:

:wallbash:

ebi 09

کاربر سایت
Jun 3, 2011
30
دوستان یه سوال فنی :D تو career mode تو قسمت player manager شما هم میتونید بازیکن داشته باشید یعنی از Virtual pro ـتون استفاده کنید و هم واسه تیم ترکیب بچینید ولی مشکل اینجاست که من بعد از گذشت یک فصل باشگاه فقط با من به عنوان manager تمدید میکنه در حالی که من فصل پیش هم به عنوان مربی و هم به عنوان بازیکن عالی بودم و همه جام ها رو گرفتم . خواستم بدونم معیارشون برای تمدید با virtual pro چیه .

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,675
نام
iMAN
دوستان ببخشید یه سوال احمقانه داشتم...:d
من همش pes باز بودم اینفه ذفتم فیفا خریدم کلی هم حال کردم اما نمیدونم چه جوری لیگ بزنم ( اتوماتیک ) مثلا جام قهرمانام یا لیگ انگلیس رو انخاب کنم با یه تیم برم و اینا و.. !!! یکی بیاد ما رو راهنمایی کنه ...!!! الان این Be a Pro تو لیگ انگلیس هستم ...!!! PES محبوبیتش واسه سادگیشه...!!! ولی این فیفا ـه خیلی حال میده ...!!!

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
دوستان ببخشید یه سوال احمقانه داشتم...:d
من همش pes باز بودم اینفه ذفتم فیفا خریدم کلی هم حال کردم اما نمیدونم چه جوری لیگ بزنم ( اتوماتیک ) مثلا جام قهرمانام یا لیگ انگلیس رو انخاب کنم با یه تیم برم و اینا و.. !!! یکی بیاد ما رو راهنمایی کنه ...!!! الان این Be a Pro تو لیگ انگلیس هستم ...!!! PES محبوبیتش واسه سادگیشه...!!! ولی این فیفا ـه خیلی حال میده ...!!!

سلام دوست عزیز :D
برای لیگ زدن به نظرم بهترین راهش اینه که بری توی Career Mood و از اونجا یه نوع رو انتخاب کنی ...!!!( همون مسترلیگ پی ای اس ـه...!!!!:D:D) یا تورنومنت، که اون خیلی حال نمیده، لیگ سادست ... !!!:D همون کریر مود حالش خیلی بیشتره ... !!!:D

mohsen.golshan

کاربر سایت
Oct 19, 2008
23
نام
محسن
برای لیگ زدن به نظرم بهترین راهش اینه که بری توی Career Mood و از اونجا یه نوع رو انتخاب کنی ...!!!( همون مسترلیگ پی ای اس ـه...!!!!:D:D) یا تورنومنت، که اون خیلی حال نمیده، لیگ سادست ... !!!:D همون کریر مود حالش خیلی بیشتره ... !!!:D[/QUOTE]

دو نفره میشه career mood زد؟b-)

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
نمی‌دونم اینجا چند نفر با من هم عقیده‌ هستند.
به عنوان کسی که نزدیک به 10 سال FIFA بازی کردم نسخه 12 رو اصلاً خوشم نیومد. نمی‌دونم اینی که من دارم اینجوریه یا کلاً همینه. حرکت بازیکن‌ها مثل آدم‌های فلج میمونه. دقت پاس‌ها با کیبورد افتضاحه حتی با فعال بودن حالت کمکی. بالانس تیم‌ها رو حالت سخت‌ترین حالت اصلاً خوب نیست. EA هم که رسماً 2 ساله کیبورد رو آدم حساب نمی‌کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر