FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
تو این تاپیک یعنی 1 نفر دریبل بلد نیست 2 مدلشو بگه ؟ این همه ادعاتونم میشه .
LT روبگیر یه تکی آنالوگ راستو بده مایل بالا (که یه بدن میاد) بعد یدونه سریع بده مایل پایین یا هر طرفی که میخوای بازیکن اون سمت دریبل بزنه .
یا LT رو بگیر X رو بزن بعد A برای توی سر توپ زدن وسطش یه جهت 90 درجه از مسیر حرکتت بده .

بهتره تصویری ببینی خودت پره یوتوب از این ویدیوها .

• Like
Reactions: Hamidreza

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin

من که بلد نیستم زیاد ولی یکی دو حرکت رو خودم با تمرین یاد گرفتم

واسه Overhead زدن ، LT رو نگه دار و آنالوگ سمت راست رو یک بار رو به پشت بازیکن و دو باره به سمت جلوی بازیکن فشار بده .
واسه دریبل زیدانی هم LT رو نگه دار و آنالوگ سمت راست رو به صورت 360 درجه به هر طرفی که میخوای دریبل کنه بچرخون.

خیلی کارا میشه باهاش کرد ولی حتما به یه راهنمای جامع نیاز داره . اگه کسی کامل بلده لطفا به ما هم یاد بده

از کجا فهمیدید از دسته ی 360 استفاده میکنم ؟
yahoo_4.gif

این دریبل زیدانیه و اون بدن ه جواب میده گاهی اوقات . ممنون از هیچی بهتر بود.

نمیدونم ، آخه همه از دسته ی 360 استفاده میکنن یا امولیتورش که دکمه ها مثه دسته ی 360 تنظیم میشه :d
اگه چیز جدید و بدرد بخوری پیدا کردی ما رو هم یاری بکن حمیدرضا جان.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hamidreza

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
از کجا فهمیدید از دسته ی 360 استفاده میکنم ؟ :d

این دریبل زیدانیه و اون بدن ه جواب میده گاهی اوقات . ممنون از هیچی بهتر بود.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
من که بلد نیستم زیاد ولی یکی دو حرکت رو خودم با تمرین یاد گرفتم

واسه Overhead زدن ، LT رو نگه دار و آنالوگ سمت راست رو یک بار رو به پشت بازیکن و دو باره به سمت جلوی بازیکن فشار بده .
واسه دریبل زیدانی هم LT رو نگه دار و آنالوگ سمت راست رو به صورت 360 درجه به هر طرفی که میخوای دریبل کنه بچرخون.

خیلی کارا میشه باهاش کرد ولی حتما به یه راهنمای جامع نیاز داره . اگه کسی کامل بلده لطفا به ما هم یاد بده

مگه دوست عزیز شما توی قسمت Controls بازی، دریبل ها رو نخوندین؟
توی قسمت Customize FIFA => Controls => Button Help => Skill Moves بطور کامل و مفصل گفته که چی کار کنین،کاملا توضیح داده شده، حرکات یک ستاره داره تا 5 ستاره!:D البته میدونستم خبر داشتین، محض یادآوری گفتم:D:D

بازم سوالی بود در خدمتیم:D

pinturicchio

کاربر سایت
Aug 29, 2011
60
سلام.
داشتم با کامپیوتر بازی میکردم و ازش جلو بودم دقایق آخر که یه کرنر بهش دادم دروازه بانش رو هم آورد جلو واسه حمله,چطوری میشه اینکار رو کرد؟؟
توی فیفا 10 هم توی ایستگاهی rb یا lb بود رو نگه میداشتیم شوت رو با قدرت و صاف به هر طرفی که خواستی میزد و دوازه بان سخت میتونست بگیره,اینجا از این خبرا نیست؟؟؟

LT رو هم نگه دارین بعدش پشت سر هم RT رو بزنین بازیکن رو پا میزنه و یه جا اگه بازیکنتون آزاده بزنین بعد میان طرفتون یه جهت بزنین یه جا 4 تا بازیکنم جا میزاره البته اگه لای اونا گیر نکنین.
LT رو هم نگه دارین و آنالوگ سمت راست رو به داخل فشار بدین توپ رو میزاره لای پاش با توپ میپره,باحاله.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام.
داشتم با کامپیوتر بازی میکردم و ازش جلو بودم دقایق آخر که یه کرنر بهش دادم دروازه بانش رو هم آورد جلو واسه حمله,چطوری میشه اینکار رو کرد؟؟
توی فیفا 10 هم توی ایستگاهی rb یا lb بود رو نگه میداشتیم شوت رو با قدرت و صاف به هر طرفی که خواستی میزد و دوازه بان سخت میتونست بگیره,اینجا از این خبرا نیست؟؟؟

LT رو هم نگه دارین بعدش پشت سر هم RT رو بزنین بازیکن رو پا میزنه و یه جا اگه بازیکنتون آزاده بزنین بعد میان طرفتون یه جهت بزنین یه جا 4 تا بازیکنم جا میزاره البته اگه لای اونا گیر نکنین.
LT رو هم نگه دارین و آنالوگ سمت راست رو به داخل فشار بدین توپ رو میزاره لای پاش با توپ میپره,باحاله.
سلام، اتفاقا سوال منم بود، به احتمال زیاد اینجوریه که شما یه گل که عقب بودی، حالت تیمیت رو روی آلترا اتکینگ که بذاری، دروازه بانتم میاد جلو ...
اینجام اینجوریه، اینا چیزای بیسیک بازیه، معمولا، تغییرش نمیدن(تو یه معمولا صرفه جویی شد:D) ممگه امتحان کردی نشد؟ مثلا رونالدویی بخوای بزنی باید همین طوری بزنی ...

pinturicchio

کاربر سایت
Aug 29, 2011
60
سلام، اتفاقا سوال منم بود، به احتمال زیاد اینجوریه که شما یه گل که عقب بودی، حالت تیمیت رو روی آلترا اتکینگ که بذاری، دروازه بانتم میاد جلو ...
اینجام اینجوریه، اینا چیزای بیسیک بازیه، معمولا، تغییرش نمیدن(تو یه معمولا صرفه جویی شد:D) ممگه امتحان کردی نشد؟ مثلا رونالدویی بخوای بزنی باید همین طوری بزنی ...
سلام.
درسته,همون lb هست,دقت نکرده بودم,چون همش قدرت شوت رو با lb مثل معمولی پر میکردم و همش زمینی میزد و فکر کردم کاربردش فقط از زیر دیوار دفاعی رد کردن هست,ولی برای هوایی رفتن باید از نصف هم یه درجه بیشتر پر میکردم قدرتش رو.
ممنون.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام.
درسته,همون lb هست,دقت نکرده بودم,چون همش قدرت شوت رو با lb مثل معمولی پر میکردم و همش زمینی میزد و فکر کردم کاربردش فقط از زیر دیوار دفاعی رد کردن هست,ولی برای هوایی رفتن باید از نصف هم یه درجه بیشتر پر میکردم قدرتش رو.
ممنون.
چاکریم:D
آقا کسی مشکل ما رو میدونه؟
سلام دوستان، من یه مشکلی که پیدا کردم اینه که وقتی تو بازی قسمت کریر مود میرم، توی اسکوآد و تیم منیجمنت، نمیتونم ترکیبمو درست بچینم، یعنی یه ترکیب دیفالت داغون پیدا کرده و وقتیم میام افراد قبلی رو بذارم میبینم همه کاراکتر های خالی هستن که نه اسمی دارن نه مشخصاتی، فقط مثلا پست جی کی هستن با اورال 99 ... ! من بخاطر شوک دست راست، مجبور شدم یسری از تنظیمات فیفا 11 رو هم برای دکمه ها و هر جایی که مربوط به اونهاست کپی کنم، مشکلم حل شد، اما این مشکلمم توی فیفا یازده داشتم، اما باهاش کنار اومده بودم تا اینکه ...
راه حلی هست؟
ممنونم ...
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48907&p=1705532&viewfull=1#post1705532

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
من با کی بورد بازی میکنم ، وقتی که مایل حرکت میکنم ، یعنی مثلا دکمه جلو و بالا رو باهم میگرم ، دیگه نمیشه پاس داد یا شوت کرد فقط با یه دکمه رو گرفت و شوت زد
این مشکل رو هم شماها دارید؟ چی کار کنم؟
این مشکل رو با دسته ندارم

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
من دسته شوک دار دارم تو بازی شوک سمت راست و همه چی کار میکنه اما تو پنالتی چطور بپرم
تو بخش مشکلات fifa 12 هم تنظیمات رو درست کردم و فایل رو ویرایش کردم

mohsen.golshan

کاربر سایت
Oct 19, 2008
23
نام
محسن
تو پنالتی چجوری بپرم با دسته و این بازی اصلا مسابقات بین المللی با تیم های ملی داره اگه داره چه جوری

برای پریدن دروازبان باید دسته شوک دار داشته باشی و با آنالوگ سمت راستی بپری./ مسابقات بین المللی با تیم های ملی نداره فقط دوستانه میشه بازی کرد.

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی میدونه چطور باید این گزارشگر عربی رو به بازی اضافه کرد؟

http://s1.uploadbaz.com/files/9/xhjimfc675mzac/gGamez.net.Arabic.Comm-Black_Box_www.ExpressLeech.com.rar
داخلش فایل نصبی هست که موقع نصب خطا میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر