FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
سلام من دسته شوک دار دارم همه چی تو بازی کار میکنه میشه دریپل زد فقط تو پنالتی نمیپره

چند بار این سوال رو پرسیدم میان میگن با شوک سمت رایت میپره خودم اینو میدونم اما

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

سلام من دسته شوک دار دارم همه چی تو بازی کار میکنه میشه دریپل زد فقط تو پنالتی نمیپره

چند بار این سوال رو پرسیدم میان میگن با شوک سمت رایت میپره خودم اینو میدونم اما

ALEXANDER

کاربر سایت
Sep 20, 2006
94
اینکه دیگه کاری نداره
یه خورده بگردی بد نیستا:d
برو تو settings بعد کنترلر رو بزن برو توش دکمه هارو جابجا کن

گشتم نبود :d
کدوم setting ؟
بیرون بازی که fifa config رو میزنم فقط عکس دو تا دسته لاجیتک نشون میده بدون هیچ گونه تنظیماتی
توی خود بازی هم امکان تغییرات دکمه نداره !!! میشه دقیقا بگی منظورتون کجاس ؟ مرسی

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
گشتم نبود :d
کدوم setting ؟
بیرون بازی که fifa config رو میزنم فقط عکس دو تا دسته لاجیتک نشون میده بدون هیچ گونه تنظیماتی
توی خود بازی هم امکان تغییرات دکمه نداره !!! میشه دقیقا بگی منظورتون کجاس ؟ مرسی

از بیرون نمیشه کاری کرد
شما برو توی بازی منوی اولیه
اینجوری برو
CUSTOMISE FIFA >> SETTINGS >> CONTROLS >>CONTROLLER

Hossein-0131

کاربر سایت
Aug 25, 2011
32
دوستان من یه پچ دانلود کردم! که اینا توشه!

u8zqw2288slsrzebvjfg.jpg

حالا چجوری باید اینا بریزم تو بازی؟!! و هم اینکه بین اینا غیر از real performance optimizair برنامه دیگه ای هست که واسه لگ باشه؟!!

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
سلام

یکی بگه چجوری میشه با دسته دریبل زد خواهشا همه ی دریبل ها را بگین !;)

یه حرفی میزنی ها !! :d
تا صبح باش بشینیم واست بنویسیم

واسه دریبل زدن LT رو نیگر دار بعد آنالوگ سمت راست رو تکون بده ! به همین راحتی
تو خود بازی هم تمام دریبل هارو نوشته

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
یه چند مورد دارم که همه رو با هم می گم. کسی راجع به هر کدوم خواست نظر بده تا صحبت کنیم.

کسی می دونه مصاحبه ها دقیقا چه تاثیری روی چه فاکتوری داره؟ اینکه از بازیکنی تعریف کنیم یا مربی حریف رو تحقیر کنیم و ... ؟

--------------------------------------------------------------
یه قسمت هایی از فیفا واقعا روی اعصاب آدمه. رسما شعور معورش تعطیله. مثلا، زانتی شده 40 سالش، می گه می خوام فوتبالو بذارم کنار، 100 بار بهش پیشنهاد دادم، قبول نکرد که حتی صحبت کنه. بعد که از باشگاه رفت، دیدم free agent شده، با دستمزد 4000 دلار! من بهش 20000 ها پیشنهاد دادم 3 ساله، دوباره خریدمش! مسخره ش چندجاس. یکی مگه قرار نبود فوتبالو ترک کنه؟ دو اینکه سال قبلش تو اینتر فکر کنم بالای 80000 تا می گرفت! سه اینکه گزارشگر بازی می گه این خرید جدید می تونه خیلی تو تیم موثر باشه!!!! روی اعصابه این حماقت هاش!

------------------------------------------------------------

کسی تاحالا از youth squad بازیکن به درد بخور درآورده؟ من حتی scout با هزینه ی 9.5 میلیون دلاری خریدم، اما بازیکن های دوزاری به آدم معرفی می کنه. خف ترین بازیکنم تو 15 سالگی 64-68 قدرتشه. بقیه همه تو 17 سالگی شونم زیر 50 هستن. چه می دونم والا.

کسی می دونه مثلا 60-64 که می نویسه برای این بازیکن های جوون دقیقا چیه؟ اکسترممه؟ مثلا نوشته به فرض strength 16-71 !!! یا سرعت 40-45. یه کم عجیبه و من درک نمی کنم.

----------------------------------------------------------------

مورد بعدی اینکه پیش میاد تکنیکی ترین بازیکن شما هم تو یه بازی تکنیکش افت کنه؟ یعنی نمی تونه با اون چرخشی که باید بچرخه و دریبل کنه، این کارو بکنه. انگار که تکنیکش مثلا 30 تا افت کرده باشه و چرخش رو تو دایره ی بزرگ تری بخواد طی کنه. یا کلا همه بازیکن ها شاس بزنن؟ دفاع ها جاخالی بدن، بازیکن ها پاس های معمولی رو نتونن بگیرن، خلاصه شنیدین می گن تیم از هم پاشید؟ یه وقت هایی خیلی بی مورد اینطوری میشه.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
مورد بعدی اینکه پیش میاد تکنیکی ترین بازیکن شما هم تو یه بازی تکنیکش افت کنه؟ یعنی نمی تونه با اون چرخشی که باید بچرخه و دریبل کنه، این کارو بکنه. انگار که تکنیکش مثلا 30 تا افت کرده باشه و چرخش رو تو دایره ی بزرگ تری بخواد طی کنه. یا کلا همه بازیکن ها شاس بزنن؟ دفاع ها جاخالی بدن، بازیکن ها پاس های معمولی رو نتونن بگیرن، خلاصه شنیدین می گن تیم از هم پاشید؟ یه وقت هایی خیلی بی مورد اینطوری میشه.

نمیدونم ولی فکر کنم تاثیر میذاره ولی نه مثل تو یدفعه
من وقتایی که پشت هم تولیگ یا منیجر مد میبرم بازیای بعدی به نظرم خیلی روون بازی میکنه تیم ( من چلسی رو بر میدارم) . خیلی توپ میشن وقت برد
مثلا دروگبا رو فرم باشه با شوت و هد زدن حریف بالای 5-6 تا میخوره ( تو legendery ) ولی تیمم بعضی اوقات که مساویو باخت میاره بازیکنا بد بازی میکنن و خیلی چیزای دیگه
مثلا تا دقیقه 30 5 گل از منچستر عقب بودم بعد 3 باخت قبلی
یا تو خونه ی خودم با ترکیب اصلی و انگیزه کامل جلوی تیم دسته 2 . 2 تا گل خوردم چند تا هم نخوردم :d

البته بازیه من قویه و اینجوری میشم مثلا 8-0 منچستر سیتیو تو همین منیجر مد تو خونش بردم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام بر همگی !
آقا ما میخوایم Gameface ـیمون رو بسازیم :D بازی مون هم اوریج نی که بتونیم وصل شیم سرورهای EA . کسی راهی داره ؟

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستاتن منم به یک مشکلی برخورد کردم ...
الان تو Manager Mode کلی پیشرفت کردم ، ولی آخر فصلی که الان هستم و وقتی Advance رو میزنم تو یک روز خاصی از Calender از بازی میپره بیرون ...

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ...

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر