FIFA 10 | Xbox360

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
با درود مجدد بر دوستان با تشکر از توجه دوستان به نوشتهای من . مخلص آقا نوید هم هستیم که ما رو شناختی من darioush hakha گیمر تگم بود خدارحمتش کنه . دوستان مطمئنا اون دوستانی که شما میگید بازیشون خوبه و این دوستانی که من میگم هم بازیشون خوبه من در مورد اینا که باهاشون بازی کردم صحبت کردم . در ضمن معیارهای زیادی برا اینکه کسی تو فیفا بازیش خوب باشه هست ولی فکر کنم با ارزشترینش رنک بندی خود بازی بر اساس بازیهای رنک هست کخ شما بعد از هر بازی آنلاین که تو رنک شرکت میکردید میتونستید برید رنک جهانیتون رو و کلا تعداد بازیهاتون رو ببینید و آمار وکلا خیلی چیزای دیگه و ایندوستانی که گفتم رنکهای دوتاشون ینی مهدی و آرش هر دو قبل از بن ویو زیر هزار بود و احمد هم که میگم بازیش واقعا خوبه ومن خودم ازش خیلی بازی یاد گرفتم و خیلی با نتایج سنگینم ازش می باختم . خودمم هیچ ادعایی ندارم دوستمون درخواست راهمنمایی کردم من دو -سه نکته کلیدی به نظرم اومد گفتم البتهخیلی چیزام هست که من هنوز باید یاد بگیرم . همین استاد بنده navidi میدونه من اول چقد بازیم بد بود ولی با حدود بالای 5000 بازی تو رنک اینقد تجربه گسب کردم فکر کنم بازیم بهتر شده . درهر صورت به امید روزی که ماهم مثله همه دنیا با آزادی بتونیم آنلاین بازی کنیم و هیچ مشکلی نباشه چون واقعا این بچه های ایرانی با استعدادن . بدرود .

به به داش امير ... همچين اومدي توي تاپيك ما گفتيم چه خبره :biggrin1:
منم يادم هست شما هميشه چپيده بودي توي فيفا:biggrin1:
منم qp InfinitY db هستم يادت اومد:biggrin1:

کلا هر چند وقت یکبار از این بحث های قشنگ اینجا نشه ، اسمش "تاپیک فیفا" نمیشه:D
من بالاخره این نظریه رو یه روز اثبات میکنم:D

قشنگيش به همينه ديگه احمدرضا جان:biggrin1:

اشتباه نكنم Amir Hakha خودمونه ! :biggrin1:

تو رو من بگيرم خفت ميكنم ... پاشوم بيا بازي كنيم ديگه :biggrin1:

LOL احمد بازیش خوب هست؟ بی خیال بابا. من که بهترین افرادی رو که تو Live بین دوستای خودم دیدم و مطمئن هستم هیچکی رو دستشون تو بازی سنتر نیست مهدی و امیر و احمدرضا و حسام هستند. بقیه نفرات بازیشون تقریبا تو یک سطح هست. البته من خیلی وقت هست که Live نیومدم و بازی نکردم با این دوستان ولی مطمئن هستم بازیشون هنوز مثل سابق عالی هست. شما گیمرتگت رو بگو شاید آشنا در اومدی.

پ.ن: چقدر وقت بود تو بخش 360 پست نداده بودم:biggrin1:

برهان بيخيال اين احمد شو كه الان باز سر كلش پيدا ميشه :biggrin1:

راستي اين امير كدوم امير هست ميگي !؟ سان بوي رو منظورت هست !؟

من تا الان فقط با 3 نفر درست حسابي بازي كردم كه خيلي حال داده (مثلا توي 1 روز 7 8 دست پشت سر هم) كه ميدونم 100% اگر اين پست منو بخونن خودشون ميفهمن:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان بيخيال اين احمد شو كه الان باز سر كلش پيدا ميشه :biggrin1:

راستي اين امير كدوم امير هست ميگي !؟ سان بوي رو منظورت هست !؟

من تا الان فقط با 3 نفر درست حسابي بازي كردم كه خيلي حال داده (مثلا توي 1 روز 7 8 دست پشت سر هم) كه ميدونم 100% اگر اين پست منو بخونن خودشون ميفهمن:biggrin1:
نه منظورم تو بودی. اون امیر هم بازیش خوب هست ولی نه به اندازه شما 4 تا:biggrin1: اون موقع ها که من Live بودم هی بهت گفتم بیا باهم بازی کنیم ولی من رو تحویل نمی گرفتی و میگفتی وقت ندارم:biggrin1: فکر کنم داشتی با مهدی و حسام بازی می کردی:biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
نه منظورم تو بودی. اون امیر هم بازیش خوب هست ولی نه به اندازه شما 4 تا:biggrin1: اون موقع ها که من Live بودم هی بهت گفتم بیا باهم بازی کنیم ولی من رو تحویل نمی گرفتی و میگفتی وقت ندارم:biggrin1: فکر کنم داشتی با مهدی و حسام بازی می کردی:biggrin1:

بابا من كوچيكتم بازي من خوب نيست داداش.
خوب هنوزم دير نشده 360رو كپي خور كردي پاشو بيا لايو :biggrin1:... البته منم از بس فيفا بازي نكردم بازي داره يادم ميره :biggrin1:

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
بابا من كوچيكتم بازي من خوب نيست داداش.
خوب هنوزم دير نشده 360رو كپي خور كردي پاشو بيا لايو :biggrin1:... البته منم از بس فيفا بازي نكردم بازي داره يادم ميره :biggrin1:

درود مجدد. به به استاد امیر اینفینیتی خیلی مخلصیم داداش شماها دیگه پی اس تری داربد حال میکیند. امیر خداییش گیمر از تو جدی تر ندیدم خیلی جدی بازی می کردی انگار واقعیه بازی استاد گیرز بودیا دمت خداییش گرم . یکی از باحالترین بازیها که تو 09 بازی کردم باخودت بود که تا دقیقه 110 3-3 بود بعد یه کاشته از سی متری زدی خورد بدفاع توپ 10 متر رفت هوا دروازهبان نگاه کرد توپ رفت تو گل عجب بازی خفنی بودا یادش بخیر البته من اون موقع خیلی گلابی تر از الان بازی می کردم . مشتاق شنیدن صداتون هستیم . خوب شد شما یکم حرفای مارو تایید کرد. راستی این عکس پاتو هم که گذاشتی خیلی باحاله دمت گرم . در آخر خداییش این فیفا 10 واقعا شاهکار تو ساخت فوتبال بود اولش حالت بهم میخوره اعصابت میریزه بهم بعدش وقت فیزیک زیبای بازی رو میفهمی و چقد باید اصولی بازی کنی متوجه میشی چه هنری بخرج دادن . امیر جان آدرس ایمیل منو تو یاهو مسنجرت ادکن ممنون میشم . بای .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
کلا هر چند وقت یکبار از این بحث های قشنگ اینجا نشه ، اسمش "تاپیک فیفا" نمیشه:D
من بالاخره این نظریه رو یه روز اثبات میکنم:D

اره خب اسمش روشه دیگه "تاپیک فیفا" ! کلا یه همچین تاپیک هایی بر خلاف خیلی از تاپیک های دیگه اگه بحث های اینچنینی توش دیده نشه ادم به شک میفته ! :D
البته اون نظریه رو همین الان هم میشه اثبات کرد مشکلی نیست :D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اره خب اسمش روشه دیگه "تاپیک فیفا" ! کلا یه همچین تاپیک هایی بر خلاف خیلی از تاپیک های دیگه اگه بحث های اینچنینی توش دیده نشه ادم به شک میفته ! :D
البته اون نظریه رو همین الان هم میشه اثبات کرد مشکلی نیست :D

به به آقا مهدی گل !
شما کجا اینجا کجا ؟
بابا چرا لایو نمیای دیگه !؟
دلم تنگ شده باهات فوتبال بازی کنم ... یادش بخیر :biggrin1:

میگم شما 2تا هنوزم باهم کل کل می کنید:biggrin1: !! جریان اثبات چیه دیگه ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگي
بلاخره تونستم اين بازي را تهيه كنم بايد بگم عالي است هر كي اين بازي را تهيه نكرده به عنوان يك pes باز بايد بگم اين ميتونه گند pes را جبران كنه فقط اشكالي كه من ديدم طراحي بي جزييات و واقعا بد چمن كه براي اين بازي به اين زيبايي افت داره اميدوارم در شمار بعدي درست بشه بعدش يك مشكل ديگه ريز بودن نوشته ها تو تركيب و ....... كلا همه جا كه من چشمم درد گرفت راهي واسه حلش نيست؟؟

cazador

کاربر سایت
Jan 31, 2010
1
نام
MILAD
سلام دوستان :cheesygri اگه مشکلم حل شه اینجا بیشتر دیده میشم:cheesygri
من کپی خور کردم میتونم Live بازی کنم؟
ADSL با چه سرعتی میخواد؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یه سوال از فیفا بازهای حرفه ای فیفا دارم کسایی که فیفا 10 رو بازی کردن بگن اصلا میشه از طریق سانتر یا توپ های بلند به گل رسید! والا من از 20 تا سانتر شاید یکیش رو سر بازیکن بیاد که اونم یا همش میزنه به تیرک یا تو اوت . آیا راهی برای دقیق سانتر کردن و دقسق ضربه سر زدن هست ؟همش با پاس تو عمق میشه حمله کرد و موقعیت گل ساخت چکار باید کرد که بشه واقعی تر فوتبال بازی کرد به نظرم خیلی مصنوعی میشه بازی کرد؟؟؟؟؟
تو قسمت بیوگرافی بازیکنا قد و وزن بازیکن دقیقا کدوماست؟؟به نظرم اشتباه نوشته نظر شما چیه؟چون یه بازیکن بلند رو زده 163 با اینکه بلندتره یا کراچ تو تاتنهام 2 متر قد داره ولی خیلی پایین تر قدش رو زده البته اگه این رقم همون قد باشه یکی بگه چطوریه؟اشتباه از خود بازیه؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
تو اون قسمت فیفا که میتونی یک بازیکن رو انتخاب کنی بعد بازی کنی دقیقا اسم اون قسمت رو نمیدونم کسی تا حالا بازی کرده که منو راهنمایی کنه؟
چطور کاری کنیم بازیکن مصدوم نشه همش؟چون دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و هر جای بازی باشی بازی تموم میشه.
تو نیم فصل تیم های دیگه بهت پیشنهاد میدن؟
میشه بازیکن های کناریت رو عوض کنی؟من نتونستم این کارو بکنم.
چطوری میشه ضربات ایستگاهی و پنالتی ها رو هم خوت بزنی؟
تو کرنل ها کجا جا گیری کنی که گل بزنی؟
قرداد بازیکن کجا نوشته شده چند ساله هستش؟؟؟
یکی یه راهنمایی کامل بکنه فکر کنم خیلی سوالام زیاد شد اما ممنون میشم یکی از اساتید خلاصه به همش جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
کسی نیست به این سوالای من جواب بده؟؟؟؟
قبلا اساتید اینجا بودن و جواب سوالای مارو میدادن !
کجان این اساتید عزیز؟؟؟؟؟؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یاصلا میشه از طریق سانتر یا توپ های بلند به گل رسید

خوب من که از زاویه broadcast همیشه بازی میکنم گل خیلی راحت میشه از این راه زد (و هم خیلی میشه راحت گل خورد از راه سانترها)
من که 2,3 بار بیشتر با tele بازی نکردم ولی تو این زاویه نسبتا سختتره گل زدن مخصوصا تک به تک ها و سر زدن به توپ.
تو اون قسمت فیفا که میتونی یک بازیکن رو انتخاب کنی بعد بازی کنی دقیقا اسم اون قسمت رو نمیدونم کسی تا حالا بازی کرده که منو راهنمایی کنه؟
چطور کاری کنیم بازیکن مصدوم نشه همش؟چون دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و هر جای بازی باشی بازی تموم میشه.
میشه بازیکن های کناریت رو عوض کنی؟من نتونستم این کارو بکنم.
چطوری میشه ضربات ایستگاهی و پنالتی ها رو هم خوت بزنی؟
اگه منظورت be a pro هستش که تا بحال مصدوم نشدم.
هم تیمی هارو هم که نمیشه عوض کرد (مگه مربیه تیمه که تیمو عوض کنه)
ضربات رو هم نمیتونی مثل نسخه ps2 خودت انتخاب کنی.
فعلا همینا یادمه چون نمیتونم فعلا بازی کنم.:biggrin1:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
خوب من که از زاویه broadcast همیشه بازی میکنم گل خیلی راحت میشه از این راه زد (و هم خیلی میشه راحت گل خورد از راه سانترها)
من که 2,3 بار بیشتر با tele بازی نکردم ولی تو این زاویه نسبتا سختتره گل زدن مخصوصا تک به تک ها و سر زدن به توپ.

اگه منظورت be a pro هستش که تا بحال مصدوم نشدم.
هم تیمی هارو هم که نمیشه عوض کرد (مگه مربیه تیمه که تیمو عوض کنه)
ضربات رو هم نمیتونی مثل نسخه ps2 خودت انتخاب کنی.
فعلا همینا یادمه چون نمیتونم فعلا بازی کنم.:biggrin1:

کارت درسته مرسی از اینکه راهنماییی کردی .
ایشالا هر چه سریعتر بتونی بازی کنی دوست عزیز.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر