FIFA 10 | Xbox360

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام میگم آقا من الان دوسال هست این برام سوال هست چرا حالا که بکهام 2 سال هست که توی Ac Milan هست هنوز به این تیم وارد نشده حتی توی شماره 2010 اگر میشه بگید توی چه تیمی هست تا من این را بزارمش توی تیم خودم در ضمن کسی ترکیبی بلد هست که بشه باهاش مثلا جولوی تیمی مثل Inter Milan که به شدت دفاعی بازی میکنه با Milan جلوش وایسم چون من تنها راهی که میتونم جلوی ضد حمله هاش را بگیرم این هست که همش UltraDifensive برم و WorkRate دفاع را روی High Defensive بزارم بد بختی اینجاست اون کسی هم که باهاش بازی میکنم داره 4.4.2 بازی میکنه بهش میگم اینقدر ضد فوتبال بازی نکن میگه این دفاعی نیست آدم والا میمونه به نظرم کسایی که با دفاع سنگین بازی میکنن و چشم به دوتا نوک حمله سریع بستن بازیکن نیستن چون حیجان بازی را میارن پایین و حریف را هم مجبور میکنن همین طور بازی کنه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام میگم آقا من الان دوسال هست این برام سوال هست چرا حالا که بکهام 2 سال هست که توی Ac Milan هست هنوز به این تیم وارد نشده حتی توی شماره 2010 اگر میشه بگید توی چه تیمی هست تا من این را بزارمش توی تیم خودم در ضمن کسی ترکیبی بلد هست که بشه باهاش مثلا جولوی تیمی مثل Inter Milan که به شدت دفاعی بازی میکنه با Milan جلوش وایسم چون من تنها راهی که میتونم جلوی ضد حمله هاش را بگیرم این هست که همش UltraDifensive برم و WorkRate دفاع را روی High Defensive بزارم بد بختی اینجاست اون کسی هم که باهاش بازی میکنم داره 4.4.2 بازی میکنه بهش میگم اینقدر ضد فوتبال بازی نکن میگه این دفاعی نیست آدم والا میمونه به نظرم کسایی که با دفاع سنگین بازی میکنن و چشم به دوتا نوک حمله سریع بستن بازیکن نیستن چون حیجان بازی را میارن پایین و حریف را هم مجبور میکنن همین طور بازی کنه

دیوید بکهام چون فقط چند ماه به طور قرضی به میلان میره و تیم اصلی گالکسی آمریکا هست برا همین همیشه تو همون تیمه قبلیشه.میتونی هم اسمش رو سرچ کنی که پیداش کنی و تو تیم خودت بیاری اگرم باشگاهش رو میخوای توی گالکسی آمریکا هستش .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اقا تو منیجر مود هر چی بازیکن میخریم نمیاند و درخواست رو رد میکنند چه کنم ؟

کلا به شدت ترانسفر بازیکنا بد شده خیلی مسخره طراحی کردن .
همونطور که یکی از دوستان گفت باید توی negotiator رو تا 10 ببری بالا در قسمت staff upgrade .
البته هر بازیکنی هم نمیتونی بگیری باید چند از بازیکنایی رو که نمیخوای بفروشی تا لیستت خالی بشه.
بعدش به بازیکنای با تجربه اعتماد کن خرید اونا راحتر از ستاره های حال حاضر دنیاست.
من خودم با نیوکاسل این بازیکن هارو خریدم:
دفاع: ian hart - cha dori
هافبک: hakan yakin - gary speed
مهاجم: alexander zikler و hernan crespo که کرسپو بهترین بازیکنی بود که گرفتم.
اگر سالاری بازیکنارو بالای 80 ببری حله اما مشکل اینجاست که یه حد مشخصی میتونی برای کل بازیکنایی که میخوای بخری سالاری بدی وگرنه خرید کاری نداره مبلغ اصلی قرداد هم زیاد مهم نیست من خودم چندتا بازیکن رو فقط با بالا بردن سالاری خریدم.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ولی من که از اولین سری هایی که فیفا اومد همش رو بازی کردم اصلا با نسخه ایکس باکسش حال نکردم خیلی مسخره شده.
دریبل خیلی سخت شده دفاع ها که تا میخوای با گرفتن دگمه سرعت بری جولوی مهاجم حریف که نذاری حمله کنه دریبلت میزنن مثل آب خوردن.کنترل بازیکن ها توی سرعت خیلی سخته.سانترها که خیلی بد شده .
رئال هم که ورداری بخوای با یه تیم دسته دو هم بازی کنی تو حالت professional میبازی.من اصلا نمیدونم چرا اینطوریه.داورم همش خطا میگیره.
منیجر ود خیلی ضعیف ساخته شده مثلا تو انتخاب اسپانسر انتخابات محدوده و گزینه هاش دو تا شده یکی برای هر بازی و یکی کاپ که خیلی مسخره شده.توی ترانسفر کردن بازیکنای خودتم اصلا هیچ فلشی جولش نمیزنه که انو میخوای بفروشی یا نه اگر loan رو بزنی اصلا هیچی جولش نمیاد.
قیافه بازیکنام که خیلی بد ساختن و فقط یه تعدا کمی شبیه خودشونن.
یبار یا دو بار بیشتر صحنه آهسته گل رو نشون نمیده .من نسخه psp فیفا 10 بازی کردم از خیلی بهتره و طبیعی تر.
تازه شادی بعد از گل بازیکنا دیگه مختص خوشون نیست و شادی های مخصوص هر بازیکن حذف شده.
چرا این قدر افت کرده نسبت به نسخه های pc و psp ....؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
یکی از دلایل مهمی که منم امسال xbox خریدم نسخه افتضاح فیفا برای کامپیوتر بود من از 94 فیفا بازی میکردم اینقدر بد ندیده بودمش ولی نسخ xbox واقعا محشره فقط مشکل اینجاست خطای هند نداره و دروازبانها تو مولتی پلیر ضعیفند
جالبه این دوستمون میگه چون سخت شده بازی بده!!!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
help
من نمیدنم چرا جدیدا در حالت عادی یعنی توی منو که میرم بازیکنان را میخرم و یا میسازم یا تغییر بازیکنان در پستاشون را میدم بعد که میرم مثلا توی لیگ یا ماناجر مود و میام بیرون میبینم همه چیز به حالت اول برگشته .
میشه defult خودش

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
رئال هم که ورداری بخوای با یه تیم دسته دو هم بازی کنی تو حالت professional میبازی.من اصلا نمیدونم چرا اینطوریه.داورم همش خطا میگیره.
من رو PC بازی نکردم و نمیدونم چقدر باید سخت باشه کنترل بازی.. اما به نظرم بازی تازه روی درجه ی سختی Pro به بعد جذاب میشه و شما واقعاً از یه فوتبال شبیه سازی شده لذت میبری. (نسخه ی 360)
برای بردن حریف مثل فوتبال واقعی باید تاکتیک داشته باشید؛ همینطوری دیگه مثل قدیم ها نمیشه با سانتر و هد به گل رسید. :biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
دوستان من یک مشکل بسیار جالبی دارم.:biggrin1:اونم اینکه وقتی هارد کنسول وصل هست و میخوام دو نفره بازی میکنم وقتی تو بازی میره و تا بازی رو میخوایم شروع کنیم دستگاه قفل میکنه.ولی توی تک نفره همچین مشکلی ندارم.
اما وقتی هارد کنسول رو در میارم و میرم دونفره بازی کنم مشکلی ندارم:eek:
مشکل از کجا بید؟:biggrin1:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یکی از دلایل مهمی که منم امسال xbox خریدم نسخه افتضاح فیفا برای کامپیوتر بود من از 94 فیفا بازی میکردم اینقدر بد ندیده بودمش ولی نسخ xbox واقعا محشره فقط مشکل اینجاست خطای هند نداره و دروازبانها تو مولتی پلیر ضعیفند
جالبه این دوستمون میگه چون سخت شده بازی بده!!!

من کی گفتم به خاطر سختی بازی بازی بده؟؟؟!!!!!
من گفتم خیلی از قسمت ها مشکل داره که منیجر مود خیلی بد شده.
از هیجانش کم شده مثلا موقع نقل و انتقلات وقتی بازیکن بزرگی برای خرید هست تو تیتر روزنامه ها میزنه یا وقتی با تعداد گل بالا میبری اما تو نسخه x box اینطوری نیست.
من عاشق فیفا های شرکت EA هستم اما این یکی با همه فرق داره و یکم شبیه pes شده.
یکی به من بگه چهره بازیکنان رو خوب ساختن یا نه ؟منیجر مود بهتر شده یا نه ؟
نقل و انتقالات بهتر شده یا نه؟به نظرم منو ها و قسمت های مختلف منیجر مود بدتر از نسخه psp شده البته من نسخه pc رو ندیدم که دوستان میگن خیلی بده.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
از اساتیدی که فیفا 10 نسخه x box رو بلدن میخوا کمکی این بازی به من بکنن؟
چه طوری میتونم بهترین بازی رو بکنم؟چطوری تاکتیک تیمی درست کنم ؟چطوری حملات حریف رو کنترل کنم که همش گل نخورم؟
به جز پاس در عمق از چه روشهایی برای حمله استفده کنم ؟چطوری بهترین سانترها رو بکنم؟و چطور دریبل کنم و توپ رو از دست ندو؟بترین دریبل با چه دکمه هایی هستش؟؟؟
زیاد شد اما ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چطوری بازی کنم که از فیفا لذت بببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من کی گفتم به خاطر سختی بازی بازی بده؟؟؟!!!!!
من گفتم خیلی از قسمت ها مشکل داره که منیجر مود خیلی بد شده.
از هیجانش کم شده مثلا موقع نقل و انتقلات وقتی بازیکن بزرگی برای خرید هست تو تیتر روزنامه ها میزنه یا وقتی با تعداد گل بالا میبری اما تو نسخه x box اینطوری نیست.
من عاشق فیفا های شرکت EA هستم اما این یکی با همه فرق داره و یکم شبیه pes شده.
یکی به من بگه چهره بازیکنان رو خوب ساختن یا نه ؟منیجر مود بهتر شده یا نه ؟
نقل و انتقالات بهتر شده یا نه؟به نظرم منو ها و قسمت های مختلف منیجر مود بدتر از نسخه psp شده البته من نسخه pc رو ندیدم که دوستان میگن خیلی بده.

با منیجر مد موافقم (تو بعضی جاهاش بدتر شده نسبت به نسخه مثلا ps2) البته نسبت به فیفا 09 خیلی تو این بخش پیشرفت داشته. این مد تو 09 یه افتضاح بود.
با شبیه بودن به PES هم که 100% مخالفم.
چهره بازیکنا هم که خیلی عالی شده مثلا:
messi, puyol, dani alves, buffon, del piero, giovinco, nesta, robben, gomez, grosso و... .
اصلا منیجر مد باید خیلی روش کار بشه و امکانات اضاغه بشه تا کامل بشه. به نظرم اصلی ترین مشکلش کمبود امکانات هست. منو هاش هم که نسبت به منوی صفحه اول عالیه.

چطوری تاکتیک تیمی درست کنم ؟چطوری حملات حریف رو کنترل کنم که همش گل نخورم؟
به جز پاس در عمق از چه روشهایی برای حمله استفده کنم ؟و چطور دریبل کنم و توپ رو از دست ندو؟بترین دریبل با چه دکمه هایی هستش؟؟؟
تاکتیک رو که از قسمت Custom Tactics باید درست کرد که البته هر تاکتیکی تو هر تیمی جواب نمیده. مثلا برای تیمی مثل بارسا که بازیکنای سریعی داره باید نزدیکشون کنی و پاسکاری رو زیاد کنی. xavi هم که به عنوان playmaker تو وسط خیلی راحت میتونه پاس های دقیق بده.
گل نخوردن و توپ از دست ندادن که تقریبا تو اکثر بازیها سخته. البته دفاع کردن هم که به نظر من یکی از نقاط ضعف که حریف خیلی راحت میتونه از بازیکنای ما عبور کنه.
به غیر از lt+rs و خود rs روش دیگه ای به نظرم برای دریبل وجود نداره.

ولی در کل خیلی از دیگر نسخه ها عالیه. بازم مثل همیشه میگم هیچ بازی (فوتبال) به اندازه فیفا کامل نسیت. همین PES خیلی کمبود انیمیشن داره که برعکس فیفا سرشار از انیمیشن که خیلی هاشو هم اجرا نمیکنن یا هر چند بازی یکبار به طور اتفاقی اجرا میکنن.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
از دوست عزیز HadiVilla به خاطر راهنمایی که کردن ممنونم.
راستی چرا لیگ روسیه تو نسخه مثلا psp که خودم بازی کردم هست اما تو ایکس باکس نیست؟؟
موقع خرید بازیکن چرا گلچین تیم های جهان نیست مثل لیور پلاته آرژانتین؟من پیداش نکردم اما مثلا اسم ریکلمه رو سرچ میکنی پیدا میکنه!چطوریه این؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر