FIFA 10 | Xbox360

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
آقا یک سوال....
من تا حالا فیفا بازی نکردم..
می خوام ببینم تو فیفا چیزی مثل مستر لیگ توی PES هست؟

دوست عزیز در فیفا قسمتی به نام منیجر مود هست که از pes بسیار با جزئیات تر و واقعی تر هستش
در منیجر مود شما ابتدا با تیمتان شروع میکنید
در لیگ کشور خودتان قهرمان میشید
به جام باشگاههای اروپا میرید ..... خرید و فروش بازیکن
اسکات بازیکن(پرورش و استعدادیابی) پرورش و تقویت مربی دروازه بانها دفاعها وهافبکها و مهاجمین
رشد بازیکنان با توجه به بازی خوب یا بد ازشون
و خیلی موارد دیگه که خیلی طبیعی تر از pes هستش;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
آقا این بازیکن خریدن تو منیجر مود لِم خاصی داره!!؟:confused:
الان سه فصله دارم با چلسی بازی میکنم,هر سال هم تموم جامهارو بردم.ولی هر چی پیشنهاد میدم به بازیکنها هیچ کدوم نمیان.گاهی تا سه برابر قیمتشون پیشنهاد میدم.حقوقشون هم همین طور.ولی انگار نه انگار. این جوات نکونام هم محض رضای عُمَر نمیاد!:biggrin1:
از اساتید فیفا باز خواهش مندیم یه راهنمایی جامع کامل به ما بکنین!:smile:
ما كه اساتيد نيستيم اما با اجازه اساتيد :biggrin1:
بايد اينقدر حقوق و اون يكي چيزش رو بالا ببري همون كه مثلا براي هر گل 5 الي 15% بهش تعلق بگيره تا اون درصد علاقش براي اومدن به تيمت بره بالاي 50% ! خيلي سخت ميشه بازيكن گرفت ! بايد به شدت سر كيسه رو شُل كني :biggrin1:
سلام نوید جان.اختیار داری.شما از استاد هم یه کم اونور تری!:biggrin1:
بابا 50% بخوره تو سرش.Intrest in your club رو تا 80% میبرم.بیشتر نمیره.او یاروش :biggrin1:رو هم 15% میکنم.اینم بیشتر نمیشه. اون پول و حقوقشم دو سه برابر اون چیزی که هست میکنم.میگم این جوات نکونامم نمیاد دیگه چه برسه به بزرگتراش.البته از اون کوچیکترشم نمیاد.اصلا طلسم شده.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
آقا این بازیکن خریدن تو منیجر مود لِم خاصی داره!!؟:confused:
الان سه فصله دارم با چلسی بازی میکنم,هر سال هم تموم جامهارو بردم.ولی هر چی پیشنهاد میدم به بازیکنها هیچ کدوم نمیان.گاهی تا سه برابر قیمتشون پیشنهاد میدم.حقوقشون هم همین طور.ولی انگار نه انگار. این جوات نکونام هم محض رضای عُمَر نمیاد!:biggrin1:
از اساتید فیفا باز خواهش مندیم یه راهنمایی جامع کامل به ما بکنین!:smile:

ما كه اساتيد نيستيم اما با اجازه اساتيد :biggrin1:
بايد اينقدر حقوق و اون يكي چيزش رو بالا ببري همون كه مثلا براي هر گل 5 الي 15% بهش تعلق بگيره تا اون درصد علاقش براي اومدن به تيمت بره بالاي 50% ! خيلي سخت ميشه بازيكن گرفت ! بايد به شدت سر كيسه رو شُل كني :biggrin1:

سلام نوید جان.اختیار داری.شما از استاد هم یه کم اونور تری!:biggrin1:
بابا 50% بخوره تو سرش.Intrest in your club رو تا 80% میبرم.بیشتر نمیره.او یاروش :biggrin1:رو هم 15% میکنم.اینم بیشتر نمیشه. اون پول و حقوقشم دو سه برابر اون چیزی که هست میکنم.میگم این جوات نکونامم نمیاد دیگه چه برسه به بزرگتراش.البته از اون کوچیکترشم نمیاد.اصلا طلسم شده.:biggrin1:

اوه اوه ! من خودم lennon نزديك 70% رسوندم اومد فصل سوم بازيم بود ! نميدونم والا ! خيلي بد شده اين قضيه نقل و انتقالات !
اينجاس كه ديگه اساتيد واقعي بايد بيان كمك :biggrin1:

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بعد از تعطیلات نیم فصل و پایان فصل نقل و انتقالات قراره یه آپدیت بیاد و ترانسفر ها رو آپدیت کنه.
ultimate team هم به زودی به صورت DLC میاد ، خوشحال باشید:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بعد از تعطیلات نیم فصل و پایان فصل نقل و انتقالات قراره یه آپدیت بیاد و ترانسفر ها رو آپدیت کنه.
ultimate team هم به زودی به صورت DLC میاد ، خوشحال باشید:D
فقط ترانسفر؟رو قدرتا تاثیر نداره؟اینترش نیاز به یک آپدیت کلی داره!

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
به نظر من اگر تو آپدیتش فکری به حال رشد بازیکنا هم بکنن بد نیست
توفیفا 09 من بازیکنام تو یه فصل 3 الی 4 تا قدرتشون بیشتر میشد
اما اینجا یکی نهایتا دو تا میره بالا تو یه فصل
دوستانی که تو ترنسفر مشکل دارن negotiator رو تا 10 آپدیت کنید توی staff upgrade

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین

فکر نکنم آپدیتی تو کار باشه.این باید squad update باشه.

اتفاقا من از این رشد بازیکنا خیلی خوشم اومده.وقتی بهترین بازیکن بازی 90 ه بهتره تا آخر هم کسی نتونه به این راحتیا بهش برسه.من 09 رو دو سه فصل بازی کردم دلمو زد.چون کل تیمم داشتن ابر بازیکن میشدن.
البته این یک ایراد داره اونم در مورد بازیکنای خیلی جوونه.کسایی که معلوم نیست در آینده به چه حدی میرسن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
برای رشد بازیکنها و مصدومین وکارت زرد و قرمز و اینجور چیزا باید لایو سیزن رو بخرین از فیفا استور
برای هرلیگ قیمتش 4.99دلار یا یورو هست;)
درمورد ترانسفرهم بگم وقتی تو یه پست 2-3تابازیکن شاخ داشته باشید دیگه تو اون پست خیلی سخت میشه بازیکن خرید

آخرین ویرایش:

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
سلام
ببخشيد من اصلا فوتبال بازي نكردم.
به نظر شمابين pes 2009 وfifa10كدوميكي براي شروع بهتره .منظورم اينه كه تو كدوميكي آدم زودتر راه ميفته؟
ممنون ميشم پاسخ بدين.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام
ببخشيد من اصلا فوتبال بازي نكردم.
به نظر شمابين pes 2009 وfifa10كدوميكي براي شروع بهتره .منظورم اينه كه تو كدوميكي آدم زودتر راه ميفته؟
ممنون ميشم پاسخ بدين.
صد در صد فیفا. چون من خودم که اولین بار گرفتم خیلی سخت بود ولی به دو بازی نکشیده عادت کردم و الان جزو پدیده:biggrin1::biggrin1: های این بازی هستم.
یه نکته دیگه من جدیدا یه باگی رو تو بازی کشف کردم(مشاهده کردم) که تو اول بازی که میره تو آرنا بازیکنه نیست (غیب شده:biggrin1:) ولی توپ هست. وقتی هم تکون میدم توپ حرکت میکنه مثل اینکه یه روح داره بازی میکنه.:biggrin1: میخوام بدونم کسی همچین چیزی رو تا حالا دیده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر