FIFA 10 | Xbox360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگي
من الان در بخش be a poro هستم با بازيكني كه ساختم به ليگ المان رفتم بعد اونجا خيلي عالي بازي كردم(در پست فوروارد) و 17 گل هم تو نيم فصل اول زدم و در هر بازي هم reating بين 8. تا 9 بوده اما سوال اينجاست چرا اصلا تيم ملي در كار نيست نه من دعوت ميشم نه اصلا تيم مليم كه ايران بازي داره؟ يك نفر به ما توضيح ميده چجوري بايد به تيم ملي دعوت شيم اصلا جريانش چيه؟؟؟؟:blushing:

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
تو اون قسمت فیفا که میتونی یک بازیکن رو انتخاب کنی بعد بازی کنی دقیقا اسم اون قسمت رو نمیدونم کسی تا حالا بازی کرده که منو راهنمایی کنه؟
چطور کاری کنیم بازیکن مصدوم نشه همش؟چون دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و هر جای بازی باشی بازی تموم میشه.
تو نیم فصل تیم های دیگه بهت پیشنهاد میدن؟
میشه بازیکن های کناریت رو عوض کنی؟من نتونستم این کارو بکنم.
چطوری میشه ضربات ایستگاهی و پنالتی ها رو هم خوت بزنی؟
تو کرنل ها کجا جا گیری کنی که گل بزنی؟
قرداد بازیکن کجا نوشته شده چند ساله هستش؟؟؟
یکی یه راهنمایی کامل بکنه فکر کنم خیلی سوالام زیاد شد اما ممنون میشم یکی از اساتید خلاصه به همش جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

مصدوم شدن دست شما نیست.
در پایان هر فصل از چند باشگاه پیشنهاد میاد برات.
برای تعویض بازیکنها و یا تغییر تاکتیک تیم و همینطور زدن ضربات ایستگاهی و پنالتی باید کاپیتان تیم بشی و این به عملکرد و پیشرفتت بستگی داره، ولی اگه مثلآ از اول با Totti شروع کنی چون کاپیتان هست این قابلیت ها رو داره.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من بیشتر صفحات رو خوندم ولی چیزی پیدا نکردم میشه نحوه دریپل زدن و حرکات خاص و کلا در مورد حرکتها در بازی راهنمایی کنید

من هم مشكل شما را داشتم شما برو فيلم هاي ea را ببين اونجا خودش همه دريبل ها را ميگه برو تو بخش skil

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اما سوال % فقط برای تیمهایی که تو بتFر كار نيست نه من دعوت ميشم نه اصلا تيم مليم كه ايران بازي داره؟:blushing:
من زیاد تو فیفا 10 Be A Pro بازی نکردم ولی تیم ملی فقط برای تیمهایی که تو بازی وجود دارند. مثل اسپانیا, ایتالیا, آفریقای جنوبی, کره و ... .

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
سلام دوستان.چرا این دروازه بان ها اینقدر مسخره هستن؟ کسی راهی نداره که اینا انقدر احمقانه عمل نکنن؟ میدونم قبلا هم ممکنه کسایی اینو پرسیده باشن ولی جدیدا که نپرسیدن!!:cheesygriفیفا 10 3 تا ضعف داره!!! 1.همین دروازه بانها.2 پاسکاری!!! اینا چشم بسته هم به هم میتونن پاس بدن! تو دنیای واقعی اینجوری نمیشه پاس مخصوصا 1 ضرب بدون خطا داد. داد.3.آسونی!! نسبت به نسخه های قبل آسون تر شده.امروز با بارسا به رئال تو legendery هفت تا گل زدم!!! ابراهیموویچ از گوریل انگوری هم قوی تره!(اینم یه چیز غیر طبیعی دیگه) هر که بهش بخوره پرت میشه!!!!!!!بدون شک بهترین بازیکن فیفا هستش.باور ندارین برش دارید باهاش دریپل کنید.فقط از روبرو میتونن توپتو بگیرن.از بغل کسی زورش نمیرسه!! خدا کنه واسه world cup این ایرادارو دیگه فیفا نداشته باشه. توروخدا نیایید بگید خالی میبندمو 7 تا امکان نداره(تو صفحات قبل دیدم این انگو به یکی دیگه زده بودن!)فنبوی هستی و این چیزا.فنبوی همین فیفا هسنم.از 97 هم دارم بازیش میکنم.ولی باید پذیرفت که این ضعف هارو داره.هر چند مهم نیست.چون بهترین فوتبال موجود هنوز همینه.راستی.برو بچ.کسی احمد رو میشناسه؟ من خیلی وقته live نیومدم.هنوز on میشه؟ رفت انگلیس یا نه؟!

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
آره از ضعف های فیفا همین خروج های دروازه بانه که البته من شنیدم که تو پچ هایی که گذاشتن اونو برطرف کردن ولی در مورد آسونی پاس کاری هم شما می تونی از تو ستینگ AIMرو تو پاسکاری غیرفعال کنید اون موقع عین فوتبال واقعی میشه.
در مورد زلاتان هم کاملا حق باشماست من تو این بازی لقب زلاتانک:biggrin1:رو بهش دادم چون اینجا واقعا مثل تانکه وتوپو از دست نمیده....

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
سلام خدمت دوستان من یک pes باز حرفه ای بودم ولی متاسفانه بعد از 7 سال مجبور شدم به دلیل ضعف های زیاد ان را کنار بگذارم
من یک راهنمایی از دوستان می خوام و اونم این که این لایو سیزن چیه و طریقه استفاده ان را اگر میشه بگید
باتشکر

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام بچه های امروز بعد 6 ماه بازی کردن فیفا 10 با دوستم الان دیگه یک ایراد از بازی پیدا کردم خداییش خیلی لازم هست حلش کنن اونم داوری هست اصلا کارت نمیده حتما باید تکل مستقیم روی پا بری تا کارت بده حالا کارت تو سرش بخوره خطا هم نمیگیره چپ و راست آبانتاژ میده خداییش اگر راهی هست بشه این داور را یکم سخت گیر تر کرد بگید این رفیق ما هم سو ء استفاده میکنه هی خطا میکنه داور هم که عین ماس

ولی جدا از این یک سوال زمانی که میخواهیم دو نفره بازی کنیم اگر درجه سختی را تغییر دهیم چه تغییری ایجاد میشه آیا روی داوری هم تاثیر داره فقط اگر داره سخت گیر ترین حالت و واقعی ترینش را بگید اعصاب برامون نمیونده هی همون اول بازی خفن ترین بازیکنان زخمی میشن میرن بیرون هیچی هم کارت نمیگیرن

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
در مورد داوری رو نمی دونم وبه گمونم هم نشه تغییری توش داد ولی درجه ی سختی رو دروازه بانها تاثیر داره که طبیعتا اگه روی لجندری باشه یا آماتور حرکات دروازه بان کاملا تغییر می کنه.

مصدوم شدن دست شما نیست.

اما در مورد مصدومیت ها میشه از ستینگ بازی اون روی حالت آف بذارید تا دیگه مصدوم نشید

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
سلام دوستان.چرا این دروازه بان ها اینقدر مسخره هستن؟ کسی راهی نداره که اینا انقدر احمقانه عمل نکنن؟ میدونم قبلا هم ممکنه کسایی اینو پرسیده باشن ولی جدیدا که نپرسیدن!!:cheesygriفیفا 10 3 تا ضعف داره!!! 1.همین دروازه بانها.2 پاسکاری!!! اینا چشم بسته هم به هم میتونن پاس بدن! تو دنیای واقعی اینجوری نمیشه پاس مخصوصا 1 ضرب بدون خطا داد. داد.3.آسونی!! نسبت به نسخه های قبل آسون تر شده.امروز با بارسا به رئال تو legendery هفت تا گل زدم!!! ابراهیموویچ از گوریل انگوری هم قوی تره!(اینم یه چیز غیر طبیعی دیگه) هر که بهش بخوره پرت میشه!!!!!!!بدون شک بهترین بازیکن فیفا هستش.باور ندارین برش دارید باهاش دریپل کنید.فقط از روبرو میتونن توپتو بگیرن.از بغل کسی زورش نمیرسه!! خدا کنه واسه world cup این ایرادارو دیگه فیفا نداشته باشه. توروخدا نیایید بگید خالی میبندمو 7 تا امکان نداره(تو صفحات قبل دیدم این انگو به یکی دیگه زده بودن!)فنبوی هستی و این چیزا.فنبوی همین فیفا هسنم.از 97 هم دارم بازیش میکنم.ولی باید پذیرفت که این ضعف هارو داره.هر چند مهم نیست.چون بهترین فوتبال موجود هنوز همینه.راستی.برو بچ.کسی احمد رو میشناسه؟ من خیلی وقته live نیومدم.هنوز on میشه؟ رفت انگلیس یا نه؟!
سلام آقا مهدی به به . من داریوش هخا هستم . یادت باهم بازی میکردیم رفته بودی سربازی . آره خداییش حرفت درسته من خودم اول فکر کردم نیمشه به این لجندری 7-8 زد خودمم منکرش میشدم ولی بعد دیدم میشه باید بگم اشتباه کردم ولی در مورد پاسکاری زیاد باهات موافق نیستم بقیه حرفات مورد تاییده کاملا چون استاد ما هستی . در ضمن با دوستمم یازی کردی 09 اگه یادت باشه . احمد بن شده فکر نکنم دیگه بیاد لایو ولی ای میلش رو من دارم نمیدونم انگلیس واقعا رفت یا نه ولی بعد از اینکه گفت میرم دوباره اومده بود تو لایو خداییش بازیشم خیلی خوب ود به ما که خیلی چیز یاد داد . ولی خودمم تو 09 و 10 تونستم رنک زیر 5000 رو بزنم . مخصوصا تو 10 که همش تو رنک بودم تا بن شدم . فعلان بای . اگه ایمیل احمد رو خواستی پی ام بزن .

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام دوستان
حالا که تاپیک اومده بالا منم سوالم رو بپرسم
وقتی توپی توسط بازیکن حریف بر اثر شوت بلاک شده یا... به سمت دروازه بتن می ره راهی هست که بشه به وسیله ی اون دروازه بان رو جوری کنترل کرد که توپ را با پاش نگه داره و هر وقت که کنترل کننده خواست با دست توپ رو جمع کنه؟
ممنون

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
سلام کسی لیست حرکات بعد از گل بازیکنا رو داره؟ که مثلا چه دکمه ای بزنیم تا طرف پشتک بزنه؟ به عنوان مثال LT+چرخوندن 360 درجه آنالوگ سمت راست=پشتک زدن. ممنون میشم کسی کمک کنه

nemesis2

کاربر سایت
Oct 6, 2007
7
نام
محمد شبانی
سلام
قسمت لایو سیزن برای کسایی هست که به صورت لایو بازی میکنن.
البته اینو باید بدونیم که لایو برای دستگاه های ما خطرناکه چون امکان شناسایی از مایکروسافت داره و بعد توقیف شدن کنسول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر