Fable 2

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
باید اول اون کوچیک ها رو که مثل خودش هستند بزنی بعد با تفنگ خودشو بزن.

شما متوجه نشدي من كدام رو مگم باس هست يعني جونش زير نويس ميشه با اون هاي كه تو مرداب بودن فرق داره تا نزديكش ميش جيغ ميكشه و ازت دور ميشه و جونت كم ميشه بچه ها رو هم بكشي هيچ فايده نداره!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببخشید دوستان یه سوال:
اولای شهر باور استون یه در هست که قفله و توش سیلور کی هستش. اونو چطوری باز کنم؟
برو توی رودخانه. روبروی در یک نقطه توی آب هست که میتونی شیرجه بزنی توش. کلید A را نگه‌دار. میری توی همون اتاقه.

Hexen

کاربر سایت
Mar 6, 2009
10
نام
حامد
شما متوجه نشدي من كدام رو مگم باس هست يعني جونش زير نويس ميشه با اون هاي كه تو مرداب بودن فرق داره تا نزديكش ميش جيغ ميكشه و ازت دور ميشه و جونت كم ميشه بچه ها رو هم بكشي هيچ فايده نداره!
منظورتون Banshee ها هستن؟؟؟خوب اول باید جن هایی که به سمتتون میفرسته بکشید,بعد از اینکه اونا رو کشتید یه چند ثانیه وقت دارید تا Summon شدن بعدی جنها تا میتونین به Banshee ضربه بزنین,بذارین بهتر بگم,وقتی Banshee جن ها رو Summon کرده هیچ کاری نمیتونین بکنین,باید اول جن ها رو بکشید,بعد یه شیش هفت ثانیه تا Summon شدن بعدی جن ها وقت دارید,تو اون فاصله تا میتونین با اسلحه به صورت Banshee بزنین,(خود اسلحه auto Aim میشه) کلا دو بار باید اینکارو بکنید,

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
سلام بر همگی
من این بازی رو تازه خریدم زیاد آشنا نیستم وتعداد صفحات اینقدر زیاده که نمیدونم از کجا شروع کنم

من زور زدم وتونستم با یکی ازدواج کنم برای بچه آوردن چیکار باید کرد من هر کار کردم این زنه نکبت هیچ کار نمیکنه
یه سوال دیگه:
این خط نارنجی که برای ماموریت ها هست همون اول وقتی هیچ کار دیگه نمیکنی هست
منظورم اینه که مثلا وقتی میری سر کار اون ناپدید میشه ومن هرچی رویquestمیرم نمیتونم دوباره اون خط رو فعال کنم

ممنون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
سلام!
برای بچه دار شدن باید اول کتاب Come Hither را از کتاب فروشی Bowerstone بخرید تا یک Expression به نام Come Back To My Place در منو Expression ها آزاد شود. سپس این Expression را بر روی همسرتان اجرا کنید و در نزدیکی تخت خواب دکمه A را زده و گزینه Unprotected را انتخاب کنید. اون خط نارنجی هم وقتی هر Quest ـی را انتخاب می کنید قاعدتا باید فعال بشه و شما را به محل اون Quest راهنمایی کنه. چند بار امتحان کنید احتمالا درست میشه.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
از همگی سپاسگذارم
من الان پشت یک دروازه هستم که دونفر ایستادند ومیگن باید بری با مدداگ صحبت کنی ویه ماموریت میاد که میگهmore than 66...(بقیه اش یادم نیست)حالا نمیدونم چی کار کنم؟
خط نارنجی هم ناپدید شده ومن منظورش رو از این ماموریت نمیفهمم.

ممنون

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
بالاخره من هم این بازی رو تموم کردم
خیلی داستانش جالب بود
من هم کارت فداکاری رو آخر بازی انتخاب کردم گرچه دیگه بازی کردم برام معنی نداره(از روی هارد پاکش کردم)
تا باشه از این بازیها
مردیم از بس بازی اکشن بازی کردیم

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
بچه هااااااا كمكككككككك....من به يه مشكل مسخره برخوردم.....نميدونم برم بازي رو پسش بدم يا نه....همه زبان بازي كره اي هستش ولي وقتي ميره تو بازي انگليسي صحبت ميكنه ولي بازم زيرنويس ها كره ايه....رفتم كلي سيخش كردم ولي انگليسي نميشه...چه خاكي به سرم كنم....كمك باااااااا

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اولین اپیزود Fable II بصورت رایگان در XBOXLIVE قرار گرفت. این بازی کامل که 2 گیگ حجم داره رو دانلود کنید و دعای خیرتون پشت عمو بیلی باشه.

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
من دانلود بازی رو شروع کردم نسخه ی GOTY
چطور بازی ایه ؟
من 1ش رو بازی نکردم
Open World هستش ؟
مثل Fallout 3 ؟
ارزش بازی کردن رو داره ؟
در چه سبکی یه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند