Fable 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
جایی میتونم داستانشو پیدا کنم ؟عجب بازی این بازی :dاین بازی DLC هم داره ؟از کجا میتونم بخرم ؟
سلام!
دو تا DLC با نامهای Knothole Island و See the Future برای بازی عرضه شدند که هر دو این DLC ها به همراه بازی اصلی بر روی یک دیسک تحت عنوان Fable II - Game Of The Year Edition توی بازار موجود هست.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سلام!
دو تا DLC با نامهای Knothole Island و See the Future برای بازی عرضه شدند که هر دو این DLC ها به همراه بازی اصلی بر روی یک دیسک تحت عنوان Fable II - Game Of The Year Edition توی بازار موجود هست.
سلام خوب من خودشو گرفتم الان حالا فقط DLC هاشو میخوام یعنی DLC های تنهاش نیست ؟خودشو که با یه بدبختی تو مشهد پیدا کردم هیچکی نداشت :(

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان تو رو خدا نزنین من تازه شروع کردم این بازیو(دیروز تازهFF13 تموم شد :))الان تقربا اوایلشم اما نمیدونم چه طوری ار این ماسکا هست که رو صورت بچه ها میکشن رو صورتم ظاهر شده چه کنم که بره ؟

آخرین ویرایش:

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان خواهشا یکی ج بده
نمیشه این نقشه دایره شکلیرو بزرگتر کرد که ادم قشنگ ببین چی کجاست ؟
الان مثلا زده male taylor تخفیف زده خوب چه طوری پیداش کنم ؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان میدونم تاپیک قدیمی هستش ولی من چند تا سوال داشتم راجب به این بازی چون من تازه دارم میرم .

وقتی که کاراکتر چاق میشه چه شکلی باید لاغرش کرد من هر چی میگردم چیزی برای لاغر کردن پیدا نمیکنم خیلی بد شکل میشه ؟
باید از چه جایی وسایل لوکس بره خونمون بخریم باز من شهر ها رو گشتم کسی وسیله خونه نمیفروشه ؟

اگر یکی جواب این سوال ها رو بده ممنون میشم مخصوصا لاغر کردن که خیلی واجب هستش ممنون .

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
سلام دوستان میدونم تاپیک قدیمی هستش ولی من چند تا سوال داشتم راجب به این بازی چون من تازه دارم میرم .

وقتی که کاراکتر چاق میشه چه شکلی باید لاغرش کرد من هر چی میگردم چیزی برای لاغر کردن پیدا نمیکنم خیلی بد شکل میشه ؟
باید از چه جایی وسایل لوکس بره خونمون بخریم باز من شهر ها رو گشتم کسی وسیله خونه نمیفروشه ؟

اگر یکی جواب این سوال ها رو بده ممنون میشم مخصوصا لاغر کردن که خیلی واجب هستش ممنون .
دوست عزیز شما باید چند تا کاهو ( کلم ) بخورید !
تو bowerstone market بعد پل قبل میدون دسته راست ( دست فروش کلم هم داره اونجا ) .

• Like
Reactions: Mohammad®eza

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1209892:
دوست عزیز شما باید چند تا کاهو ( کلم ) بخورید !
تو bowerstone market بعد پل قبل میدون دسته راست ( دست فروش کلم هم داره اونجا ) .

ممنون دوست عزیز کلی حال دادی ، چون چاغ میشه بازی به آدم نمیچسبه
بعدش این اسباب لوکس خونه رو از کجا باید بخریم ؟ که با وسایل قدیمی جایگزینش کنیم پول خونه بره بالا ؟

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
ممنون دوست عزیز کلی حال دادی ، چون چاغ میشه بازی به آدم نمیچسبه
بعدش این اسباب لوکس خونه رو از کجا باید بخریم ؟ که با وسایل قدیمی جایگزینش کنیم پول خونه بره بالا ؟
خواهش رفیق !
همون آدرس بالا که بهت دادم بعدپل اولین مغازه دست راست ( قبل میدون )
اسمش World of chairs هست . وقتی چیزی خریدی برو دمه کاغذ چسبیده به خونت enter redecorat mod رو انتخاب کن برو تو و با وسیله دلخواه swap کن.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان کسي ميتونه به من بگه اين Trophies هايي که در طول بازي گرفتيم رو چه جوري تو خونه قرار بديم هر جاي خونه ميرم و حتي Redecorat رو هم که ميزنم نميشه اينها رو زد به ديوار تا پول خونه بره بالا اگر کسي جواب سوال من رو ميدونه بگه ممنون ميشم چون واقعا 2 ، 3 روزه سر کار گذاشته منو اين حرکت اگر ميشه کامل توضيح بديد با تشکر .

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان کسي ميتونه به من بگه اين Trophies هايي که در طول بازي گرفتيم رو چه جوري تو خونه قرار بديم هر جاي خونه ميرم و حتي Redecorat رو هم که ميزنم نميشه اينها رو زد به ديوار تا پول خونه بره بالا اگر کسي جواب سوال من رو ميدونه بگه ممنون ميشم چون واقعا 2 ، 3 روزه سر کار گذاشته منو اين حرکت اگر ميشه کامل توضيح بديد با تشکر .

دوستان عزیز کسی نمیدونه این Trophies ها رو چه جوری تو خونمون قرار بدیم ؟ Redecorat رو هم که ميزنم نميشه اينها رو زد به ديوار تا پول خونه بره بالا

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
درود
بازی را شروع کردم
در یک کلام عالی هست
عجب شخصیت های فانتزی داره بازی :d
به نظرم بهترین موزیک های هستند که تو یک بازی شنیدم
من تقریبا 1 ساعتی رفتم جلو
چند تا سوال
بازی چند ساعت گیم پلی داره ؟
داستان کامل باز ی را جای هست بشه کامل دید

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
درود
بازی را شروع کردم
در یک کلام عالی هست
چند تا سوال

اگه مستقیم فقط ماموریت های داستانی رو بری 10 ساعته میتونی تمومش کنی ولی اگه بخوای همه جا رو بگردی بنظرم 60 ساعت هم طول بکشه .
ولی بنظرم Fable 1 از همه بهتر بود اگه بازی نکردی حتما بازیش کن .
داستان 3 تا بازی هم تو ویکیش هست

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
درود
بازی را شروع کردم
در یک کلام عالی هست
چند تا سوال

اقا خدا قوت!
تاپیک ماله 3 سال پیشه :D
داستان بازی از اول که بازی رو دنبال کنی کاملا مشخصه نیاز نیست داستان شماره یک رو بدونی چی بود و...
خوش بگذره ..بیکار شدم همین نسخه یه بار دیگه از اول منم بازی می کنم این بار می خوام شخصیت بدی بشم خوب بودیم که هر چی بلا بود نازل شد :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
خوب بازی را تمام کردیم در یک کلام شاهکار دنیای گیم و به نظرم جز 3 بازی برتر ایکس باکس بود
از همه لحاظ عالی بود
در ضمن 3 تا تروفی اخر بازی را هم گرفتم با کلکی که به کنسول زدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر