Fable 2

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
واقعا باگ های بازی دیوانه کننده هست.:-"
من در عرض 5 دقیقه 2 بار بچه دار شدم!(البته تو بازی!:biggrin1::biggrin1:)
:laughing::laughing::laughing::laughing: ... :laughing:
خیلی خوب اومدی ... :laughing:
آره واقعا تو زمینه خانواده مشکلات زیادی ... :sick: اصلا راه رفتن کارکتر هم خنکه ... چه برسه به چیزهای دیگش . :sick:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
:laughing::laughing::laughing::laughing: ... :laughing:
خیلی خوب اومدی ... :laughing:
آره واقعا تو زمینه خانواده مشکلات زیادی ... :sick: اصلا راه رفتن کارکتر هم خنکه ... چه برسه به چیزهای دیگش . :sick:
میشه چیزهای خنک دیگه ی این بازی رو لیست کنید؟
حتماً راه رفتن مرغ های بازی هم خنکه!

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
كمك در Fable2

سلام من الان رسيدم به اين شهر كه خيلي سرسبزه و دوتا كار مدل شدن براي مجسمه و شكستن چوب با تبر داره !
مشكلم اينه كه خط زردي كه هميشه راهنماييم ميكرد غيب شده و الان نميدونم بايد چيكار كنم :confused:كممممممممممممممممممممممممممممممك

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام من الان رسيدم به اين شهر كه خيلي سرسبزه و دوتا كار مدل شدن براي مجسمه و شكستن چوب با تبر داره !
مشكلم اينه كه خط زردي كه هميشه راهنماييم ميكرد غيب شده و الان نميدونم بايد چيكار كنم :confused:كممممممممممممممممممممممممممممممك

دوست عزیز باید استارت بزنید و به قسمت quest برید تمام ماموریت ها اونجا هستن می تونید هر کدوم رو به دلخواه انتخاب کنید.. در ضمن باید مشهوریت خود را با انجام دادن ماموریت ها زیاد کنید.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
دوست عزیز باید استارت بزنید و به قسمت quest برید تمام ماموریت ها اونجا هستن می تونید هر کدوم رو به دلخواه انتخاب کنید.. در ضمن باید مشهوریت خود را با انجام دادن ماموریت ها زیاد کنید.
تمام ما موريت ها رو انجام دادم حتي تو هيزم شكني همه ستاره هارو گرفتم ديگه ماموريتي نيست كه انجام بدم يعني بايد به شهري ديگر بروم؟
اسم شهري كه الان توش هستم oakfieldهستش
ميزان شهرت رو كجا مينويسه؟
چجوري بايد مشهور بشم؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
قسمت شمالی oakfield یه عمارتی هست شبیه به عبادتگاه که راهبه ها توش هستند. برو اونجا تا خط داستانی ادامه پیدا کنه.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
salam doostan man too fable ii be ie marhale rresidam ke mige boro ganj haie capitan dread ro peida ko n man 9 tash ro peida kardam

mishe 10 ta ganj ro baram farsi benvisid??
توی دهمی اکثرا مشکل دارند.
وسط جزیره یه منطقه ای هست که آبشار‌ها به پایین سرازیر شدند. قبل از اینکه از اونجا بپری پایین، درست به اطرافت نگاه کن. یه صندوقچه روی یکی از ستون‌های سنگی، کنار آبشار هست. بپر روی اون ستون.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
درود.

من 4 میلیون پول دارم + کلیه خونه هایی که تا به حال دیدم و خلاصه همه چیز اعم از کاخ 1 میلیونی ، خونه قدیمی و یکی دوتا ساختمان بزرگ دیگه !

ولی من اچیومنت 2.5 را نگرفتم ...

لطفا ساختمان هایی که فکر می کنید من نگرفتم + Region اشون را بگید تا من 100 GS این اچیومنت را بگیرم ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
سلام!
برای گرفتن اچیومنت باید تقریبا تمامی خانه ها و مغازه های داخل بازی را بخرید، بزگترین خانه ها به جز اون قصر اینها هستند:
Cemetery Mansion که بعد از انجام ماموریت Love Hurts آزاد می شود.
Father Gile's Farm که بعد از انجام ماموریت Blind Date آزاد می شود.
Reaver's House که بعد از اتمام بازی آزاد می شود.

شما الان چقدر دارایی دارید؟!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
توی بازی یه درهای برگی به نام demon door وجود داره که باز نمیشن. و تو کل بازی چند تا از این درها وجود داره. میشه اونا رو باز کرد؟! یا همینطوری الکیه؟
تو بازی معجونی چیزی وجود نداره که کاراکترمون رو جوون کنه؟
بهترین تفنگ و بهترین شمشیر و با ارزش ترین گنجی که تو بازی هست کجای نقشه هستش؟ اگه میشه اینو یکی کامل راهنمایی کنه. البته به کمک مهدی جان اون تفنگ زیر خونه کشاورز و اون شمشیر که 120 تا به نظرم دمیج داره رو پیدا کردم. میخواستم بدونم از اونا بهترم هست تو بازی یا نه؟!
اولای بازی که یه صندوقی هستش که میگه برو به سایت fable تا یاد بگری که چطوری بازش کنی. اون صندوق ها چیه؟! چطوری میشه بازشون کرد؟
ممنون.:love:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
سلام!
توی بازی یه درهای برگی به نام demon door وجود داره که باز نمیشن. و تو کل بازی چند تا از این درها وجود داره. میشه اونا رو باز کرد؟! یا همینطوری الکیه؟
در مجموع 9 عدد Demon Door در بازی وجود داره که برای باز کردن هر کدام باید کاری که از شما می خواهد را انجام بدید تا باز بشه. در داخل هر کدام هم مقادیری گنج و اسلحه و ... به عنوان جایزه وجود دارد.

تو بازی معجونی چیزی وجود نداره که کاراکترمون رو جوون کنه؟
همچین چیزی وجود نداره.

بهترین تفنگ و بهترین شمشیر و با ارزش ترین گنجی که تو بازی هست کجای نقشه هستش؟ اگه میشه اینو یکی کامل راهنمایی کنه. البته به کمک مهدی جان اون تفنگ زیر خونه کشاورز و اون شمشیر که 120 تا به نظرم دمیج داره رو پیدا کردم. میخواستم بدونم از اونا بهترم هست تو بازی یا نه؟!
فکر نکنم اسلحه با Damage بیشتر از 120 وجود داشته باشه. البته بعد از پیدا کردن تمام Gargoyle ها یک کمان میده که فکر کنم همون هم 120 تا Damage داشته باشه.

اولای بازی که یه صندوقی هستش که میگه برو به سایت fable تا یاد بگری که چطوری بازش کنی. اون صندوق ها چیه؟! چطوری میشه بازشون کرد؟
قبل از عرضه Fable II یک بازی آرکید عرضه شد به نام Fable II Pub Games که مجموعه ای از تعدادی مینی گیم بود و شما می توانستید پولهایی که تو اون بازی به دست می آوردید در بازی اصلی استفاده کنید. اون صندوق هم مربوط به همین امر می شود.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
سلام!
برای گرفتن اچیومنت باید تقریبا تمامی خانه ها و مغازه های داخل بازی را بخرید، بزگترین خانه ها به جز اون قصر اینها هستند:
Cemetery Mansion که بعد از انجام ماموریت Love Hurts آزاد می شود.
Father Gile's Farm که بعد از انجام ماموریت Blind Date آزاد می شود.
Reaver's House که بعد از اتمام بازی آزاد می شود.

شما الان چقدر دارایی دارید؟!

من حدود 4 mi پول دارم. مشکل مالی ندارم ولی فکر کنم 4 5 تا Quest برام باقی مونده تا بازی به طور کامل تمام بشه.

لطفا Region خونه ها رو هم بگید تا من چک کنم. مرسی.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
سلام شما ميدونيد اين باسه كه تو bloodstoneهستش و شبيه روحه اسمشم bansheeهست رو چجوري بايد كشت هرچي با شمشير و تفنگ ميزنم بهش جونش كم نميشه تازه جونمو ميگيره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر