Crysis 3 | Xbox 360

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا خوبه من خودم همینو گفتما! میگه درک نمیکنید!:D
Crysis3 نسخه PCـیش فکر میکنم در حد عناوین لانچ کنسولی باشه ولی خُب در مورد تحت الشعاع قرار گرفتن، راست میگی:D البته فکر نمیکنم چیزی در حد تک دموی UE4 رو تا یکی دو سال اول نسل ببینیم ولی خُب نمایشهاشون مسلما تحت الشعاع قرار میده:D
همون بازیه ryse خود کرایتک به احتمال بسیار زیاد لانچ تایتل هست :D این اولا ! و خیلی وقته داره روش کار میشه و مطمئن باش همون ryse خودش میزنه کرایسیس 3 را له میکنه :D دوما تو یه مجله گفته بودند که ممکنه doom4 هم لانچ تایتل بشه و به علاوه روی همین نسل هم بیاد که فروش را بکنه ! بعد خدا را چه دیدی شاید AW2 و خودت میدونی انجینشون رسما تو محیط جنگلی معرکست :D حالا بگذریم نورپردازیه سایه زنیش که نمونش نیست فقط یه تسلاشن بچسبونن روی AW2 رسما فک برانداز میشه :D
حتی بازیه FORZA 5 هم ممکنه لانچ تایتل باشه که فکر کنی داری واقعا ماشین میرونی :D اینا را میگم امادگی ذهنی داشته باشی بعد نگی نگفتم :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا کرایسیس تحت الشعاع قرار نمی گیره :D مگه کرایسیس 1 قرار گرفت ؟ :D اولین تریلر کرایسیس 1 همراه با ورود نسل جدید بود :D همه هم کف و خون قاطی کردن :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آقا کرایسیس تحت الشعاع قرار نمی گیره :D مگه کرایسیس 1 قرار گرفت ؟ :D اولین تریلر کرایسیس 1 همراه با ورود نسل جدید بود :D همه هم کف و خون قاطی کردن :D
آهان ! الان کرایسیس 1 اون تاثیری که گذاشت الان کرایسیس 3 در مقایسه با شماره 1 داره این کار میکنه ! تو دیگه حرف نزن خدایی رو مخ ادم راه میری :D خودتو را به دورو دیوار هم نزن نمونه مثالش را برات دو تا عنوان e32012 مثال زدم که چطوری کرایسیس 3 افتاد تو گوشه و کسی محلش نزاشت .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از کلماتی مثل :Holy sh...t یا OMGو GOD tell meو .... در هنگام دیدن این تصویر استفاده کنید :D

crysis-3-new-image-2.jpg

بهترین گرافیک تاریخ!!!!!!!! 500 تا 360 رو باید باهم لینک کنی تا بتونن اینو پردازش کنن =))
البته این عکسی که من میبینم به شدت از فقر رزولیشن و آنتی انالایزینگ رنج میبره
بنابراین با یک عدد 360 یا ps3 هم قابل اجراست
for real

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آهان ! الان کرایسیس 1 اون تاثیری که گذاشت الان کرایسیس 3 در مقایسه با شماره 1 داره این کار میکنه ! تو دیگه حرف نزن خدایی رو مخ ادم راه میری :D خودتو را به دورو دیوار هم نزن نمونه مثالش را برات دو تا عنوان e32012 مثال زدم که چطوری کرایسیس 3 افتاد تو گوشه و کسی محلش نزاشت .

بزار بیادش ، از فن بوی UE بیشتر از این انتظار نمیره :D
خب اونا ip ـه جدید اونم با یه گرافیک فک برانداز بودن ، بعدشم ما داریم در مورد وقتی که کرایسیس 3 عرضه شد صحبت می کنیم ، مطمئنم که همچین اتفاقی بعد عرضش نمیوفته .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
میدونم میگم اگر انچارتد 4 هم بیاد به قدر این مهم نیست دیگه
حالا فهمیدید قدرت ایکس باکس از پلی استیشن و پی سی بزرگ تره این تریلر وتصاویر که دیدم همه روی ایکس باکس بوده تازه سازنده از قبا گفته بود که روی کنسولی بیشتر کار میکنیم نتیجه هم که شد نسخه ایکس باکس از نسخه پلی استیشن 3 وپی سی بزرگ ترههههههههه اخی خدیا الان فهمیدم ایکس باکس رفیقم حرفی برای گفتن زیاد داره از انحصاری اینا بگزرید دیگه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بزار بیادش ، از فن بوی UE بیشتر از این انتظار نمیره :D
خب اونا ip ـه جدید اونم با یه گرافیک فک برانداز بودن ، بعدشم ما داریم در مورد وقتی که کرایسیس 3 عرضه شد صحبت می کنیم ، مطمئنم که همچین اتفاقی بعد عرضش نمیوفته .
آره من فنه ue هستم لول ! من خودم این تریلر را دیدم گفتم اگه شبیهش روی کنسول باشه بیرقیبه ! ولی شما یه چیزی را اونقدر بزرگش میکنید نمیشه جلوش را گرفت ! کله حرفه من اینه این گرافیک برای نسل بعد یه چیزه عادیه ! حتی بازیهای watch dogs و star wars یه بازیه نسل اولی حساب میشن باعث شد تمام بازیهای نمایش داده شده برن تو حاشیه ! حالا چه بمونه که ip های مهمه دیگه .

خود بازیه Ryse کرایتک یکی از اون عناوینی خواهد بود که قشنگ کرایسیس 3 جلوش لنگ میندازه :D حالا بماند که مثلا یدفعه دیدی gears4 با ue4 را یا غول بزرگ به نام doom4 هر لحظه ممکنه پیداش بشه :D یا همین hl3 که..........:D

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,925
البته این عکسی که من میبینم به شدت از فقر رزولیشن و آنتی انالایزینگ رنج میبره
بنابراین با یک عدد 360 یا ps3 هم قابل اجراست
for real

این کیفیتش پایین بود شما دیدی میگی aa ضعیفه

این لینک رو ببین هلویی بیش نیست کیفیتش :D

http://cdn.medialib.computerandvideogames.com/screens/screenshot_293587.jpg

این 360ه ایا :D

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
اینا چی میگن من خودم هم xbox هم ps3 داشتم اصلا به هیچ عنوان کنسول به pc نمیرسه برار
من خودم یه کارت radeon 6800 gdr5 دارم 1 سال پیش 800 تومن پول رفت پاش وقتی کراسیسو باهاش 1080 میرفتمم قابل مقایسه با هیچ کدوم از بازی هایی که برای ps3 با xbox امده بود نیس چی میگه هیس پنگه بازی در نیارین
1% شک کنی قدرت کنسول از pc بیشتره انگار به شعورت شک کردی شرمنده

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,006
نام
sami
اینا چی میگن من خودم هم xbox هم ps3 داشتم اصلا به هیچ عنوان کنسول به pc نمیرسه برار
من خودم یه کارت radeon 6800 gdr5 دارم 1 سال پیش 800 تومن پول رفت پاش وقتی کراسیسو باهاش 1080 میرفتمم قابل مقایسه با هیچ کدوم از بازی هایی که برای ps3 با xbox امده بود نیس چی میگه هیس پنگه بازی در نیارین
1% شک کنی قدرت کنسول از pc بیشتره انگار به شعورت شک کردی شرمنده
بر منکرش لعنت ولی مشکل اصلی pc قیمتشه.اگر مشکل مالی ندارید 100 درصد pc بگیرید.الان کارتایی واسه pc اومده که عمرا کنسولای نسل بعد عمرا به گرد پاشم نمیرسن

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
سر قضیه گرافیک کرایسیس 2 هم خیلی از دوستان میگفتن روی کنسول گرافیک پایین تر از دموهایی هست که
نشون دادن ولی خوب کرایتک به وعده اش عمل کرد و گرافیک خوبی رو ارایه داد.
حالا هم وعده یه گرافیک خوب رو داده که فکر میکنم عمل میکنه.
دوستانی که میگن کنسول توانایی پردازش همچین گرافیکی رو نداره اخه مگه تو داری رو کنسول بازی میسازی که اینو میگی؟:-w
اونی که بازیو میسازه باید اینو بگه و نظر هر سازنده ای هم متفاوت هست چون هر کسی یه جور ایده هاش رو روی سخت افزار پیاده میکنه.
تفاوت همینجاس که هر سازنده ای یه ابتکار عمل متفاوت از بقیه نشون میده!!:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر