Crysis 3 | Xbox 360

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ولی خب کرایسیس 3 هم به نظرم یکم بد موقعی اومد همین 2012 میومد بهتر بود چون سال بعد یواش یواش سروکله بازیهای نسل بعد پیدا میشه و همه بازیهای 2013 کم و بیش تحت الشعاع اخبار و حواشی نسل بعد قرار میگیرن دقتم کنید تمام بازی های بزرگ سال بعد تو نیم سال اول 2013 عرضه میشن یعنی به صورت خیلی فشرده بازی داریم

این کرایتک که من می بینم با همین بازی نسل بعد رو از لحاظ هایپ گرافیکی تحت الشعاع قرار داد :D نسل بعد هیچ تأثیری رو این نمیزاره هیچ تازه میگن رو اون دستگاه ها هم منتشرش می کنیم مطمئن باش :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واسه نسخه PCـیش که هیچ نگرانی ندارم:D دموی Samarithan رو که میخوره یه قُلُپ آبم روش:D واسه نسخه کنسولی این نسل نگرانم:D احتمال اینکه Crysis3 عنوان لانچ کنسولای مایکروسافت و سونی هم باشه، هست:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این کرایتک که من می بینم با همین بازی نسل بعد رو از لحاظ هایپ گرافیکی تحت الشعاع قرار داد :D نسل بعد هیچ تأثیری رو این نمیزاره هیچ تازه میگن رو اون دستگاه ها هم منتشرش می کنیم مطمئن باش :D

واسه نسخه PCـیش که هیچ نگرانی ندارم دموی Samarithan رو که میخوره یه قُلُپ آبم روش واسه نسخه کنسولی این نسل نگرانم احتمال اینکه Crysis3 عنوان لانچ کنسولای مایکروسافت و سونی هم باشه، هست

لول :D وقتی سروکله Doom4 پیدا شد قیافهاتون دیدن داره :D شاید به نزدیکی و شاید برای لانچ تایتل :D

دموی Samarithan رو که میخوره یه قُلُپ آبم روش

لول :D تو اونطوری فکر کن ولی همین الانش با دموی ue4 خیلی بیشتر حال کردم و نسل بعد را احساس کردم . همون قسمت کوهستانیش به هرچی میخوره . این گرافیک کرایسیس 3 هم فوق العاده بود برای این نسل زیادیه ولی برای نسل بعد باید پیشرفت کنه ;;)

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
اصلا بحث گرافیک به کنار
سری کرایسیس یه چیزی داره که منو بدجور جذب میکنه >:d<
گیم پلیش استایل خاص خودشو داره . عین هیچ FPS دیگه ای نیست . به من که بدجور چسبید شماره های قبلش :x

GOD FINALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!s

بلاخره یکی تو این سایت فهمید من چی میگم :) ما هی میگیم Crysis با FPS های دیگه فرق داره باز یه عده میان با COD و HALO مقایسه میکنن
تریلر که گیم اسپات گذاشته بود هم واقعا شاهکار بود دقیقا مثل این نسل تو نسل بعد هم کرایتک یه بازی میسازه که PC رو از کنسول ها جلوتر میندازه ماد جدید Crysis1 با DX11 هم فوقالعادست یه چیزیی در حد همین Crysis 3
واقعا این بازی هیچوقت قدیمی نمیشه .....

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
لول :D وقتی سروکله Doom4 پیدا شد قیافهاتون دیدن داره :D شاید به نزدیکی و شاید برای لانچ تایتل :D
لول :D تو اونطوری فکر کن ولی همین الانش با دموی ue4 خیلی بیشتر حال کردم و نسل بعد را احساس کردم . همون قسمت کوهستانیش به هرچی میخوره . این گرافیک کرایسیس 3 هم فوق العاده بود برای این نسل زیادیه ولی برای نسل بعد باید پیشرفت کنه ;;)
باز این کم آورد واسه من از Doom مایه گذاشت:D من خودم واسه Doom تعظیم میکنم، نمیخواد بزاریش جلوی من:D برو رو همون UEـت مانور بده:D

معلومه که فکر میکنم:D شما لطفا اون تک دمو رو با تک دموی CE 3.0 (همون غورباقه هه:D ) مقایسه کن، نه Crysis3. هر چند همین Crysis3ـی که ما دیدیم، به شدت وحشتناکه:D
پ.ن: نمیدونم با چیه اون قسمت کوهستانی اینقدر حال کردی! منو که اصلا تحت تاثیر قرار نداد:-/ :D

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
واسه نسخه PCـیش که هیچ نگرانی ندارم:D دموی Samarithan رو که میخوره یه قُلُپ آبم روش:D واسه نسخه کنسولی این نسل نگرانم:D احتمال اینکه Crysis3 عنوان لانچ کنسولای مایکروسافت و سونی هم باشه، هست:D

تقریبا صفر میدونم احتمال اینکه برای لانچ نسل بعد باشه رو ...

تا الان تا دلت بخواد صحبت کردن از روند ساختش رو کنسولها و اینقدر چقدر براشون اهمییت داره کیفیتش رو کنسولها ( فعلی ) بالا باشه .... حالا بحث " شبیه سازی dx11 رو کنسول " که میگفتن هم بماند ...

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
از کلماتی مثل :Holy sh...t یا OMGو GOD tell meو .... در هنگام دیدن این تصویر استفاده کنید :D

crysis-3-new-image-2.jpg

بهترین گرافیک تاریخ!!!!!!!! 500 تا 360 رو باید باهم لینک کنی تا بتونن اینو پردازش کنن =))

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
معلومه که فکر میکنم:D شما لطفا اون تک دمو رو با تک دموی CE 3.0 (همون غورباقه هه:D ) مقایسه کن، نه Crysis3. هر چند همین Crysis3ـی که ما دیدیم، به شدت وحشتناکه:D
پ.ن: نمیدونم با چیه اون قسمت کوهستانی اینقدر حال کردی! منو که اصلا تحت تاثیر قرار نداد:-/ :D
همون قدر که تو با نمایش ue4 تحت تثیر قرار نگرفتی ! که میتونم بگم لول :D منم از نمایش کرای انجنین تحت تاثیر قرار نگرفتم :D اگه نسل بعد بخوایم حساب کنیم . من نمایش ue4 را به تنها چیزی که تشبیه میدم CG هست که همه سایتها اینطوری تشریحش کردند حالا مشکل خودت چیه نمیدونم :D اون محیط کوهستانی را هم میتونم بگم لول ! چشمات را بده دکتر شاید کمبود تحت تاثییر دارند :D من اصلا منکر این نیستم که کرا انجین خوفه ولی بازم دقت کنی نمیشه بگی این گرافیک برای نسل بعدی کافیه یکم دقت کنی مجبور نمیشم عکس بزارم :D مثلا به همین عکسی که دوستمون بالا گذاشت به اون دورها به ساختمون ها و درختها و نوع نورپردازی چمن ها از دور یا همین شاخ و برگی کنار عکس هستند سمته چپت دقت کن فکر میکنی واقعا خیلی رئال هستند که بگی نسل بعد ؟! :D بازم میگم برای این نسل خیلی عالیه ولی نسل بعد عددی حساب نمیشه :D

ولی خب از بابتی بگم خیالت راحت باشه نسل بعد دیگه روی انجین ها زیاد نمیشه مانور داد ! هر سازنده ای برای خودش یه انجین غول میسازه تقریبا همه بازسازها اون علم کافی را برای ایجاد افکت دارند نسل بعد رقابت اصلی تو جنبه های هنری و بصری نهفتست :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تقریبا صفر میدونم احتمال اینکه برای لانچ نسل بعد باشه رو ...

تا الان تا دلت بخواد صحبت کردن از روند ساختش رو کنسولها و اینقدر چقدر براشون اهمییت داره کیفیتش رو کنسولها ( فعلی ) بالا باشه .... حالا بحث " شبیه سازی dx11 رو کنسول " که میگفتن هم بماند ...
والا من دلیل قانع کننده ای تو پستت نمیبینم که نشون بده احتمال اینکه واسه لانچ کنسولای نسل بعد هم باشه، نزدیک صفره.:D

بهترین گرافیک تاریخ!!!!!!!! 500 تا 360 رو باید باهم لینک کنی تا بتونن اینو پردازش کنن =))
عزیز جانه بچت این بچه بازی ها را ببر تو تاپیک PC. اینجور حرفا جاش تو تاپیک 360 نیست.
Gartall@
چالبه من تحت تاثیر UE قرار نمیگیرم میشه لول، بعد تو تحت تاثیر اون دمو غورباقه هه قرار نگرفتی، کاملا OKـه:D
اگه دقت کنی من گفتم دموی Samarithan رو قورت میده، نه تک دمو جدیدترش:D اون اولیه انصافا چیز خاصی به جز اتمسفر، نداشت.:D دومی ولی خوب بود.
موضوع اینه این عکسایی که میبینی، همه توی بازی دارن پیاده میشن که میگی Real نیست! بزار یه بازی با UE4 ساخته بشه تا ببینیم چقدر Realـه:D وگرنه به Real باشه، چند تا عکس از تک دموهای اولیه CE3.0 که از جزیره و ایناست (فکر کنم خودت یادت بیاد کدوما رو میگم) میزارم تا ببینی Real هست یا نه:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چالبه من تحت تاثیر UE قرار نمیگیرم میشه لول، بعد تو تحت تاثیر اون دمو غورباقه هه قرار نگرفتی، کاملا OKـه:D
اگه دقت کنی من گفتم دموی Samarithan رو قورت میده، نه تک دمو جدیدترش:D اون اولیه انصافا چیز خاصی به جز اتمسفر، نداشت.:D دومی ولی خوب بود.
موضوع اینه این عکسایی که میبینی، همه توی بازی دارن پیاده میشن که میگی Real نیست! بزار یه بازی با UE4 ساخته بشه تا ببینیم چقدر Realـه:D وگرنه به Real باشه، چند تا عکس از تک دموهای اولیه CE3.0 که از جزیره و ایناست (فکر کنم خودت یادت بیاد کدوما رو میگم) میزارم تا ببینی Real هست یا نه:D
تو هم میتونی بگی لول :D مگه جلوت را گرفتم ؟:D خب اون تریلر اولیه خودشون هم گفتن UE3.9 بود :D ولی خب من بیشتر تحث تاثیر قرار گرفتم چون مثل CG های بسیار پیشرفته بود . اون محیط کوهستانی را لطف کن نمونش را از تک دموهای کرای انجین 3 بکش بیرون نه با عکس و مادهایی که هی فرتی فرتی میدن بیرون :D اون محیط کوهستانی طبیعی با طبیعی ترین افکتهای برفی هست که تا حالا دیدم .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تو هم میتونی بگی لول :D مگه جلوت را گرفتم ؟:D خب اون تریلر اولیه خودشون هم گفتن UE3.9 بود :D ولی خب من بیشتر تحث تاثیر قرار گرفتم چون مثل CG های بسیار پیشرفته بود . اون محیط کوهستانی را لطف کن نمونش را از تک دموهای کرای انجین 3 بکش بیرون نه با عکس و مادهایی که هی فرتی فرتی میدن بیرون :D اون محیط کوهستانی طبیعی با طبیعی ترین افکتهای برفی هست که تا حالا دیدم .
من مثل تو نیستم هی لول لول کنم:D
خو مرد حسابی من از سر قبر کی افکت برف از CE 3.0 بیارم؟:D CE تو محیطای جنگلی و استوایی مانور داد، UE تو محیط کوهستانی:D هر کدوم یه محیط رو خوب Real نشون دادن. مشکل اینه تو میگی CE 3.0 طبیعی نیست، بعد از بازی Crysis 3 مثال میاری:D در حالی که خودت بهتر میدونی فرق تک دمو و بازی اصلی چیه:D همین حرکات که خودت رو به ندونستن میزنی، اعصاب آدم رو خورد میکنه:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من مثل تو نیستم هی لول لول کنم:D
خو مرد حسابی من از سر قبر کی افکت برف از CE 3.0 بیارم؟:D CE تو محیطای جنگلی و استوایی مانور داد، UE تو محیط کوهستانی:D هر کدوم یه محیط رو خوب Real نشون دادن. مشکل اینه تو میگی CE 3.0 طبیعی نیست، بعد از بازی Crysis 3 مثال میاری:D در حالی که خودت بهتر میدونی فرق تک دمو و بازی اصلی چیه:D همین حرکات که خودت رو به ندونستن میزنی، اعصاب آدم رو خورد میکنه:D
پسته تو لازم به لول نداره چون خودش لوله :D

مشکل همینجاست ! که همین شما ها نمیتونید درک کنید هر انجین برای یه پاره از بازی ها با محیط های مختلف بهتره ! محیطهای جنگلی خوره کرای انجین هست :D دقت هم کنی همیه تو بازهاش از محیطهای سبز و درختی زیاد داره . حرفه من اینه این گرافیک برای نسل بعد کافی نیست ! و کله حرفه این بود که کرایسیس 3 بد موقعی اومد که ممکنه سال بعد تحت الشعاع نمایش بازیهای نسل بعد قرار بگیره همین 2012 e3 این اتفاق افتاد سر نمایش watch dogs و star wars تمام توجه ها رفت طرفشون حالا دیگه 2013 بماند که کنسولهای نسل بعد هم میخواد معرفی بشه و.........:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
پسته تو لازم به لول نداره چون خودش لوله :D

مشکل همینجاست ! که همین شما ها نمیتونید درک کنید هر انجین برای یه پاره از بازی ها با محیط های مختلف بهتره ! محیطهای جنگلی خوره کرای انجین هست :D دقت هم کنی همیه تو بازهاش از محیطهای سبز و درختی زیاد داره . حرفه من اینه این گرافیک برای نسل بعد کافی نیست ! و کله حرفه این بود که کرایسیس 3 بد موقعی اومد که ممکنه سال بعد تحت الشعاع نمایش بازیهای نسل بعد قرار بگیره همین 2012 e3 این اتفاق افتاد سر نمایش watch dogs و star wars تمام توجه ها رفت طرفشون حالا دیگه 2013 بماند که کنسولهای نسل بعد هم میخواد معرفی بشه و.........:D
حالا خوبه من خودم همینو گفتما! میگه درک نمیکنید!:D
Crysis3 نسخه PCـیش فکر میکنم در حد عناوین لانچ کنسولی باشه ولی خُب در مورد تحت الشعاع قرار گرفتن، راست میگی:D البته فکر نمیکنم چیزی در حد تک دموی UE4 رو تا یکی دو سال اول نسل ببینیم ولی خُب نمایشهاشون مسلما تحت الشعاع قرار میده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر