Crysis 3 | Xbox 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کرایسیس 2 رو اوایل یکم بازی کردم بعد گذاشتمش کنار دوباره پس از چندی مدت که بازیه جدیدی نداشتم رفتم طرفش و بازیش کردم . خیلی خوشم اومد نمی دونم چرا اما به نظرم قسمت دو یکی از ایراداتی که داشت هوش مصنوعی و دیگری زود تموم شدن انرژی بود اما انشاءالله تو این قسمت رفع شده باشه که اگر این طور باشه به علاوه ی این گرافیکی که دیدم میشه نور عَلَی نور . درضمن کاشکی گیم پلی بازی رو خراب نکنن چون بعضی از بازی ها رو من انجام دادم نسخه ی بعدش خراب کرده بودن گیم پلی بازی رو.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
هر چی تو تریلرا نشون دادن که برای PC بود ولی اگه بخواد مثل نسخه قبلش فقط رو گرافیک و یکم رو گیم پلی کار کنن ود ستی به این هوش مصنوعی جوک و داستان و شخصیت پردازی نکشن من که اصلا طرفشم نمیرم
انقدر هایپ کرده بودن پارسال که حالمون بهم خورد ولی امسال انگار بادشون خوابیده و خبری ازشون نیست

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
هر چی تو تریلرا نشون دادن که برای PC بود ولی اگه بخواد مثل نسخه قبلش فقط رو گرافیک و یکم رو گیم پلی کار کنن ود ستی به این هوش مصنوعی جوک و داستان و شخصیت پردازی نکشن من که اصلا طرفشم نمیرم
انقدر هایپ کرده بودن پارسال که حالمون بهم خورد ولی امسال انگار بادشون خوابیده و خبری ازشون نیست

نه این تریلرا همشون از نسخه ی 360 بازی بوده حتی تریلر e3.

تریلر جدید بازی که مربوط به مرحله ی کامل e3 هست اومده که اون مرحله رو به دو روش stealth و armor میره.که روی 360 هم اجرا میشه گرافیک بازی با اینکه روی کنسوله خیلی قشنگه.
اینم لینکش:http://www.youtube.com/watch?v=_2LX8bEmhDc&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fresults%3Fsearch_query%3Dcrysis%2B3%26oq%3Dcrysis%26gs_l%3Dyoutube.1.0.0l10.347.2401.0.4828.6.5.0.1.1.0.380.1197.2-3j1.4.0...0.0...1ac.6KV8XDFZk6Q&has_verified=1

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تریلر جدید از بازی :
Crysis 3 Single Player Footage Developer Walkthrough - GameSpot.com

با اینکه نسخه PC بود ولی گرافیکش ترسناک بود :D اگه بخواد نسخه کنسولی شبیه این باشه دیگه هیچی ! خودشون گفتن با تکنیک های اختصاصی خودشون مثل شبیه سازیه تسلاشن یا AA اختصاصی خودشون لبه ها را روی نسخه کنسولی از بین میبرن تا هرچقدر که شده نسخه کنسولی شبیه PC بالشه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
اگر بتونن نسخه ی کنسول رو حتی یه ذره به نسخه ی PC نزدیک کنن یک هیولای واقعی رو روی کنسول شاهد خواهیم بود :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
علف ها!! :| :| :|
علف ها دونه دونشون فیزیک داشتن و شبیه سازی شده بودن، بعد فرخ میگه نسخه کنسولی مثل اینه:lol: :D فقط همون علف ها رو یه کنسول جداگانه باید پردازش کنه، حالا دیگه نورپردازی و افکت های عجیب انفجارش و اینا بماند.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
علف ها دونه دونشون فیزیک داشتن و شبیه سازی شده بودن، بعد فرخ میگه نسخه کنسولی مثل اینه:lol: :D فقط همون علف ها رو یه کنسول جداگانه باید پردازش کنه، حالا دیگه نورپردازی و افکت های عجیب انفجارش و اینا بماند.
اگه به من از اینها بزاری :lol: اونوقت به خود کرایتک که میگه چی باید بزاری ؟:lol: ولی جدا یه تعداد مثل تو و........ادم تا بخواد یه چیزی را منظورش را بفهمونه پیر میشه :D چون فقط دارید از یه جنبه نگاه میکنید اونم منفی !
عزیزم دارم میگم تکنیکهای شبیه سازی شده ! خیلی فرق میکنه با خود تکنیک اصلیه بازی . مثلا ما تکنیک pom داریم که تکنیک تسلاشن را شبیه سازی میکنه ! الان کاری ندارم که اینا از چه تکنیکی میخوان استفاده کنند خود کرایتک گفته که ما از یه تکنیکهای خاص و اختصاصی خودمون استفاده میکنیم تا روی کنسول تکنیک تسلاشن را شبیه سازی کنیم با دروغ و راستش کاری ندارم ! یا گفتن یه نوع aa به وجود اوردن که یک دونه لبه هم دیده نشه .

حالا این جریان و علف و ....را کاری ندارم :D

ولی خب کرایسیس 3 هم به نظرم یکم بد موقعی اومد همین 2012 میومد بهتر بود چون سال بعد یواش یواش سروکله بازیهای نسل بعد پیدا میشه و همه بازیهای 2013 کم و بیش تحت الشعاع اخبار و حواشی نسل بعد قرار میگیرن دقتم کنید تمام بازی های بزرگ سال بعد تو نیم سال اول 2013 عرضه میشن یعنی به صورت خیلی فشرده بازی داریم :D

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اگه میشه یه لینک درست بدین این باید sign in شی حتما تا دانلود بشه کرد!!

HD

واقعا فصل , فصل هایپه هر کی هایپ نکنه عقب میفته

گرافیک کنسولیش میخواد با این رقابت کنه ؟ عجیبه حرفایی زده میشه که ...

جدیدا POM هم شده شبیه Tessellation !!!! اینم عجیبتر از حرفای Cevat

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
اصلا بحث گرافیک به کنار
سری کرایسیس یه چیزی داره که منو بدجور جذب میکنه >:d<
گیم پلیش استایل خاص خودشو داره . عین هیچ FPS دیگه ای نیست . به من که بدجور چسبید شماره های قبلش :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر