Crysis 2, Xbox360 Thread

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان یه سوال داشتم :
من حدود 6 ساعت بازی کردم و 240 تا اچیو گرفتم .
میشه بگید چقدر دیگه تا آخر بازی مونده ؟
اینطوری که نمیشه!:D
رو چه درجه سختی داری میری؟
چند تا چپتر رفتی؟
حداقل بگو الان کجایی تا بشه گفت.
فرض بگیریم داری رو Veteran میری,میشه گفت 3-2 ساعت دیگه تموم میشه.بازم بستگی به مهارت خودت داره.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
اینطوری که نمیشه!:D
رو چه درجه سختی داری میری؟
چند تا چپتر رفتی؟
حداقل بگو الان کجایی تا بشه گفت.
فرض بگیریم داری رو Veteran میری,میشه گفت 3-2 ساعت دیگه تموم میشه.بازم بستگی به مهارت خودت داره.

ر و نرمال دارم میرم .
راستش الان اینجا رو هم رد کردم :
اونجا که وارد یک کاخ میشیم بعد اون مرده تصویرش میاد روی پرده و صحبت میکنه و بعد هم انفجار و اتش سوزی و ما باید فرار کنیم .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ر و نرمال دارم میرم .
راستش الان اینجا رو هم رد کردم :
اونجا که وارد یک کاخ میشیم بعد اون مرده تصویرش میاد روی پرده و صحبت میکنه و بعد هم انفجار و اتش سوزی و ما باید فرار کنیم .
ok.حداکثر یک ساعت دیگه تموم میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منم امروز بازیش کردم ولی با عجله نمیدونم چرا به دلم ننشست :d باحاله ؟
کلا همینه، شاهکار Crytek تا نیمه های دوم تقریبا به اکثر کنسول باز ها حال نمیده. تازه بازی رو داری تموم میکنی قشنگ میشه :d.

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
خوش بحال اونایی که باهاش حال کردن خدایی هیچی نفهمیدم دارم چی بازی میکنم تا الان نخ اسیسین کریدم وای تو عمرم قشنگتر از این بازی ندیدم کاشکی تموم نمیشود :d

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان سلام
من تازه بازی رو شروع کردم واقعا شاهکاره
یه سوال داشتم : این قابلیت تگ کردن که وقتی به یه بلندی میریم و میگه در دسترسه به چه دردی میخوره؟بعد از اینکه یکی رو علامت گذاری میکنیم یه چند ثانیه بعدش علامت گذاریه از بین میره ! اصلا به چه دردی میخوره و چه جوری میشه ازش استفاده کرد ؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من یک جا گیر کردم :

حدودا شش ساعت از بازی گذشته ، اونجا که داریم از روی یک پل رد میشیم و بعد پل میریزه و ما موفتیم پایین . بعد با همراهی دو نفر دیگه سوار ماشین میشیم و کمی جلو که میریم یه چیز شبیه هیولا از زیر زمین میاد بیرون .
بعد از این صحنه وارد یک ساختمان میشیم و میریم بالا . وقتی رسیدیم بالا چند نفر را میکشیم و بعد باید روی لبه جایی وایسیم . بعدش دیگه نمیدونم باید چی کار کرد ؟

کسی میدونه باید چی کار کرد ؟

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
بچه ها من یک جا گیر کردم :

حدودا شش ساعت از بازی گذشته ، اونجا که داریم از روی یک پل رد میشیم و بعد پل میریزه و ما موفتیم پایین . بعد با همراهی دو نفر دیگه سوار ماشین میشیم و کمی جلو که میریم یه چیز شبیه هیولا از زیر زمین میاد بیرون .
بعد از این صحنه وارد یک ساختمان میشیم و میریم بالا . وقتی رسیدیم بالا چند نفر را میکشیم و بعد باید روی لبه جایی وایسیم . بعدش دیگه نمیدونم باید چی کار کرد ؟

کسی میدونه باید چی کار کرد ؟

میری دم بالکن می ایستی دوربین Visor رو میاری و یه نگاه میندازی یهو یه چند تا هواپیما میان یه چند تا موشک میزنن میرن بعد سمت چپت یه راه باز میشه که نشونه اش اینه که دقیقا جلوی همون راهه یه ماشین گانه (نیش)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مخفی کاری بازی بسیار به دل میشینه :D با این که گسترده نیست :D اما معتادم کرده :D تقریبا بازی داره تموم میشه و من سعی می کنم اکثرا مخفی کاری برم جلو :D

با اون همه اسلحه و هیجان بازی بیای مخفی کاری بازی کنی خیلی ستمه
با بکش برو جلو منفجر کن نارنجک بنداز ارپیجی بزن=))
بزار از فیزیک-گرافیک و گیم پلی نرمش لذت ببری:d
بازی انقد خودش به اکشن توجه داشته که سیر شدم :D مخفی کاریش خیلی بهتره که :x محیطو به صورت خیلی تمیز تر حداقل میبینی :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VahiD_ST

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
مخفی کاری بازی بسیار به دل میشینه :D با این که گسترده نیست :D اما معتادم کرده :D تقریبا بازی داره تموم میشه و من سعی می کنم اکثرا مخفی کاری برم جلو :D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین

روی Veteran به بعد Run & Gun خالص جواب نمیده :d اصلا CRYSIS یعنی همین :d

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها بازی رو یه ساعتی رفتم جلو..اونجام که که زیر یه پل خراب شده اس یه دایناسور هم قد و قواره خودش ولی رباط حمله میکنه بعد میکشمش بعد یه خورده جلوتر لودینگ که میده دیگه هنگ میکنه دستگارو باید خاموش روشن کنم..ایراد بازیه یا دیسک؟؟باید برم یکی دیگه بخرم یعنی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر