Crysis 2, Xbox360 Thread

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دوستان،بنده به تازگی این بازی بو گرفتم و خیلی هم اهل بازی نبودم و انگلیسیم هم دست و پا شکسته هستش.
همون مرحله اول گیر کردم D:
اونجایی که یکی مرده رو زمین و یه در روبهرو هستش که قفله.هیچ رقمه باز نمیشه؛تفنگ هم تیر نداره.
چیکار باید کرد؟

همه کارای لازم برای پیشبرد داستان اون بالا برات مینویسه یا اون لباست با اون صدای باحالش برات خلاصه میگه این اوائل بازی
در ادامم راحت میتونی بازیو ادامه بدی چون بازی خطی تر شده ود در نتیجه راحتتر میتونی بازیو ادامه بدی
به زبانه قویم احتیاج نداره نگران نباش;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
برای رفع باگ های بازی پچی ندادن بیرون....تو بازی تیرها از دیوار رد میشن دیونم کردن)x
اون باگ نیست. یکی از قدرت های نانو سوئیت هست. فکر کنم اسمش Tracker بود. باید غیر فعالش کنی.برو تو قسمت آپگرید نانو سوئیت(فکر کنم با دکمه ی back باشه) و غیر فعالش کن.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
بچه ها یه چیز جالب کشف کردم:d
موقعی که بازی رو رفتید آخرش در حین این که منوی Credits داره واسه خودش میره 5 بار دکمه شوت رو بزنید و ببنید که چه اتفاقی میافته!من خودم ندیدم ولی شما زدید بیاید و بگید چی شد!البته لازم نیست که بازی رو تا آخر دوباره برید،نه،فقط برای یکبار هم که شده حداقل باید از قبل یکبار بازی رو تموم کرده باشید.
یادتون نره حتما بیاید و بگید چی میشه...

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
برای رفع باگ های بازی پچی ندادن بیرون....تو بازی تیرها از دیوار رد میشن دیونم کردن)x

آره نسخه های کنسولی باگ دارن و گرافیکشونم داغونه واقعاً. ولی گرافیک PC اونقدر توپه که با وجود بتلفیلد 3 بازم گیم اسپات اونو به عنوان بهترین گرافیک انتخاب کرده. من نسخه 360 رو خریدم همون اولین دقایقی که بازی تو بازار اومده بود و خیلی مشتاق بودم ولی تا مرحله اولو بازی کردم ضد حال خوردم و ترجیح دادم بی خیالش بشم و چند روزی تا روز عرضه رسمیش صبر کنم تا نسخه PC هم در بیاد. نسخه PC چون هم بازی اول شخصه و هم گرافیکش شاهکاره واقعا عالیه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آره نسخه های کنسولی باگ دارن و گرافیکشونم داغونه واقعاً. ولی گرافیک PC اونقدر توپه که با وجود بتلفیلد 3 بازم گیم اسپات اونو به عنوان بهترین گرافیک انتخاب کرده. من نسخه 360 رو خریدم همون اولین دقایقی که بازی تو بازار اومده بود و خیلی مشتاق بودم ولی تا مرحله اولو بازی کردم ضد حال خوردم و ترجیح دادم بی خیالش بشم و چند روزی تا روز عرضه رسمیش صبر کنم تا نسخه PC هم در بیاد. نسخه PC چون هم بازی اول شخصه و هم گرافیکش شاهکاره واقعا عالیه.
من خیلی با گرافیک ایکس باکسش حال کردم واقعا بی نظیر بود وقتی دیدم با این گرافیک محیط تخریپ پذیره ابجکت ها با لغت و ..جابهجا می شم واقعا تعجب کردم چون بازیش هم وسعت زیادی داشت.
می شه یک عکس مقایسه ای شما که هر دو نسخه رو داری بزاری .اگه با دوربین خودت هم بگیری بهتر از یک مرحله یک جا چون من فکر نمی کنم تفاوت انقدر باشه که به نسخه کنسول بشه گفت داغون!
اون باگ نیست. یکی از قدرت های نانو سوئیت هست. فکر کنم اسمش Tracker بود. باید غیر فعالش کنی.برو تو قسمت آپگرید نانو سوئیت(فکر کنم با دکمه ی back باشه) و غیر فعالش کن.

من این قابلیت رو اصلا تو بازی متوجهش نشدم جالب به نظر می یاد و همینطور کار امد من بیشترشو ما ماکسیموم ارمو رفتم تو دل دشمن :D
بدی بازیش این بود که تا اخر بازی حتی اگه تمام جونوارای توشو بکشی باز هم کریدیتت اونقدری نمی شه که بتونی همه رو اپگریت کنی

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب
بعد اینکه کرایسیس2 را چند وقت پیش رو دایرکس 11 و بالاترین تنظیمات بازی کردم !
امروز نسخه xbox360 را هم قرار دادم تو کنسول که یک تست بزنم :dو فکرم این بود که فقط در حد تست یا 5 دقیقه اول باشه
ولی امان از اینکه کف کردیم که چطور کنسول 5 سال پیش این باز یرا با این جززیات به خوبی هر چه تمام اجرا می کنه به نظرم واقعا عالی بود مخصوصا تجربه رویtv40اینج به نظرم به مراتب بهتر از تجربه روی مانیتور حتی با رزولیشن 1080 بود
البته همه این ها به کنار جمع کردن اچیومنت عای بی نظیر بازی هم دلیل بر ان شد که دوباره بازی را شروع کنم به رفت
تا اینجا که همه چیز عالی و فراتر از حد انتظار برای من بود

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
خوب
بعد اینکه کرایسیس2 را چند وقت پیش رو دایرکس 11 و بالاترین تنظیمات بازی کردم !
امروز نسخه xbox360 را هم قرار دادم تو کنسول که یک تست بزنم :dو فکرم این بود که فقط در حد تست یا 5 دقیقه اول باشه
ولی امان از اینکه کف کردیم که چطور کنسول 5 سال پیش این باز یرا با این جززیات به خوبی هر چه تمام اجرا می کنه به نظرم واقعا عالی بود مخصوصا تجربه رویtv40اینج به نظرم به مراتب بهتر از تجربه روی مانیتور حتی با رزولیشن 1080 بود
البته همه این ها به کنار جمع کردن اچیومنت عای بی نظیر بازی هم دلیل بر ان شد که دوباره بازی را شروع کنم به رفت
تا اینجا که همه چیز عالی و فراتر از حد انتظار برای من بود
حسین هر دو رو رفتم رو tv 46 سری 8 سامسونگ رفتم pc هم رو مانیتورم انصافا با این که خیلی واسه کنسول عالیه ولی اصلا تجربه جالبی در مقایل pc نبود.

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد

شما مطمئنی که میدونی ایکس باکس چیه؟!! =)) بعد ببخشید ، اینجایی که گفتی تو PC اول شخص هستش یعنی چی ؟! مگه تو Xbox جور دیگه ایه؟!! :))

آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
من اين بازي رو هم روي Xbox و هم روي pc تجربه كردم زياد باهم متفاوت نبودن البته نسخه pc با dx 11 بهتر بود
اما اين بازي روي x360 هم واقعاً چشم نواز بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر