Crysis 2, Xbox360 Thread

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
من یه مشکل با بازی دارم میخواستم ببینم شما هم این مشکل دارید
از گرافیک بازی خیلی تعریف شده بود اما وقتی من میخوام بازی انجام بدم صفحه یه جورایی برفکیه ایا برایه شما هم اینطوریه؟ چکار بازید بکنم که درست بشه یه جور رو اعصاب رفته میشه کمکم کنید ممنون

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه من دیگه دارم به چیز میرم یکی کمک کنه توی بازی چطور میشه نارنجک انداخت این قضیه سه تا کلید چیه کمککککککککک:((

• Like
Reactions: .:Soheil:.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام به همه من دیگه دارم به چیز میرم یکی کمک کنه توی بازی چطور میشه نارنجک انداخت این قضیه سه تا کلید چیه کمککککککککک:((
دو بار Y رو بزن نارنجک رو که گرفت تو دستش با RT پرتاب میکنه.
قضیه ی سه تا کلید هم همین الان به گوشم خورده!!:D بیشتر توضیح بده.

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
دو بار Y رو بزن نارنجک رو که گرفت تو دستش با RT پرتاب میکنه.
قضیه ی سه تا کلید هم همین الان به گوشم خورده!!:D بیشتر توضیح بده.

از توی یکی از صفحه های همین تاپیک خوندم یادم نیست گدوم صفحه بود حالا بیخیال ممنون از کمکت :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دو بار Y رو بزن نارنجک رو که گرفت تو دستش با RT پرتاب میکنه
باورتون میشه منی که این بازیو تموم کردم تا الان نمیدونستم چجوری نارنجک می ندازه :d
داستان بازی : کاملا مزخرف
تنوع دشمنان : 5-6 نوع دشمن تکراری
تنوع محیط : تکراری
گرافیک : تو حالت عادی عالیه . نسبت به تعریفهاش مزخرفه !
تنوع سلاح : خوبه
ایراد بزرگ : پر از ایراد هست ، ولی بزرگترینش اینه که کاراکترتون لاله ! بعد از Dead Space ایراد میگرفتن .
نکته مثبت : شوتینگ جالبیه . از 10 میشه گفت تا 7 تا سرگرمتون میکنه .
کلا واسه 1-2 ساعت خوبه ، بعدش دیگه فقط دوست دارین زودتر تموم بشه از این زجر خلاص بشین .
اینارو واسه کسایی نوشتن که فن این بازی نیستن (مثه خودم) که وقت و پولشون رو هدر نکنن .
شما هم زیادی مشکل داری با این بازی داش;)

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
باورتون میشه منی که این بازیو تموم کردم تا الان نمیدونستم چجوری نارنجک می ندازه :d

شما هم زیادی مشکل داری با این بازی داش;)

بازم خوبه شما نمی دونستی چطور نارنجک میندازه من که تا پایان بازی نمیدونستم تو بازی نارنجک وجود داره:))

• Like
Reactions: Siavash_MH

parsayan

کاربر سایت
Jun 20, 2010
11
نام
payam
با سلام
وقتي داشتم بازي crysis 2 رو انجام ميدادم وسطاي بازي هنگ ميكنه و تصوير همون جا كه هست ميمونه و فقط بايد كنسول رو خاموش كني.
تا حالا به لايو وصل نشدم .از صحبتهاي بچه ها مشكوك شدم كه ايا من هم فلگ شدم با اينكه تا حالا لايو وصل نشدم؟و يا فقط ديسك بازي مشگل داره و هر دفعه به اين قسمت ميرسم همين اتفاق برام مي افته.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
وقتي داشتم بازي crysis 2 رو انجام ميدادم وسطاي بازي هنگ ميكنه و تصوير همون جا كه هست ميمونه و فقط بايد كنسول رو خاموش كني.
تا حالا به لايو وصل نشدم .از صحبتهاي بچه ها مشكوك شدم كه ايا من هم فلگ شدم با اينكه تا حالا لايو وصل نشدم؟و يا فقط ديسك بازي مشگل داره و هر دفعه به اين قسمت ميرسم همين اتفاق برام مي افته.
مشکل از دیسکته.
Crysis 2 قفل AP2.5 نداره که آفلاین فلگ بلشی.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
واقعآ Crysis حالا چه نسخه ی اولش و چه نسخه ی دومش بدون این موجودات مزخرف و تکراری چطور "عنوانی" میشد؟!

به نظر من اگه شوتری میشد که صرفآ موجوداتش انسانها بودن خیلی بهتر از این دوگانگی بود که تو هر بازی دیده میشه.

اما واقعآ شرکتی مثل Crytek (به شخصه ارادت خاصی به این شرکت دارم) که تو زمینه ی برنامه نویسی و کلآ گرافیکی چنین مهارتی داره چرا رو داستان و یا گیم پلی بازی تمرکزش رو زیاد نمیکنه ! حالا گیم پلی بازی قابل قبول هستش اما از نظر داستان من احساس خلاء میکنم,اونایی هم که میگن نمیشه رو داستان این سبک بازیها زیاد کار کرد و مانور داد باید بگم اشتباه میکنن,چون میشه !

به عنوان یک فن متعصب کرایسیس اون مطالبی که بالا گفتم رو حس کردم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بزرگترین ضعف این بازی : داستان پردازی ضعیف و کلیشه ای - روایت ضعیف داستان - نبودن شخصیت پردازی - افت فریم وحشتناک بود

در بقیه فاکتور ها خیلی غوله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر