Crysis 2, Xbox360 Thread

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حرفتون درسته کاملا افت فریم داره حالا شاید اتفاقی برای بعضی ها بیشتر یا برای بعضی ها کمتر............:">
بستگی به کرمی که تو بازی هم میریزی داره، مثلا من چندتا نارنجک انداختم بعد با RPG زدم قشنگ افت فریم محسوس قابل مشاهده بود.

کسی لیست تمام اهنگ های این بازیو نداره .
من الان درست نگرفتم، لیست آهنگ هارو میخوای یا لینک آهنگ هارو!؟
من که افت فریم وحشتناک و بزرگی ندیدم.
فقط چپتر های اولیه یکم اذیت کرد همین.بعدش برای من بازی خیلی روون شد.
اکثر بازی ها افت فریم دارند فقط چون رو این بازی خیلی خرج شده و توقع زیاد بوده یکم افت فریم ها بیشر تو چشمه. .ولی بنظر من به بازی صدمه بزرگی نزده .
افت فریم داره بازی قشنگ! به بزرگی و کوچیکی نیست.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
منظورم لینک اهنگا بود .=))اگه داری لطف کن لینک بده که بد جور تو کفشم. واقعا یکی از بهترین اهنگ هایی بوده که شنیدم.:x

افت فریم بغیر از یک صحنه بیشتر رو اعصاب من نرفت )x و نهایت لذت از این بازی بردم. هیچ چیزم از جذابیت گیم پلی و گرافیک عالیش کم نمیکنه.:>

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منظورم لینک اهنگا بود .=))اگه داری لطف کن لینک بده که بد جور تو کفشم. واقعا یکی از بهترین اهنگ هایی بوده که شنیدم.:x

افت فریم بغیر از یک صحنه بیشتر رو اعصاب من نرفت )x و نهایت لذت از این بازی بردم. هیچ چیزم از جذابیت گیم پلی و گرافیک عالیش کم نمیکنه.:>
من خودم از اینجا گرفتم :

http://filehook.com/4416n57uzwnm/Crysis.rar.html

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
دوستان رسیدم جایی که رو پشت بام ساختمون یه دره....باید برم توش ولی راه حلی نیست بازش کنم؟؟؟

یه هلیکوپتر هم تیر میزنه
اونجایی نیست که قبلش از بالای یه ساختمون پریدیم پایین روی یه سری شیشه ؟!
اگه اونجاست در رو باید بترکونی حالا با هر وسیله ای که داری...

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
کممممممممممممممممک ! نسخه ای که گرفتم گرافیکش خیلی داغونه ,تکسچر و افکت اتیش و دود افتضاح و ...(100 رحمت به نسل قبل !!):-/ دمو های gameplay و میبینم زمین تا اسمون گرافیکش با این فرق میکنه ! به طرز فجیعی بهم انداخته شده , این مشکلو کسی تا حالا داشته ؟:(

kandishmk

کاربر سایت
May 8, 2009
34
نام
کاندیش
خوب امروز بلخره خریدم این بازی رو نامرد به شدت گرون بیچارم کرد این ماه ولی ارزشش رو داشت تا اینجا که دو سه ساعتی بازی کردم هم گیم پلی هم داستان همه چی و البته گرافیک عالی بوده

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
خوب امروز بلخره خریدم این بازی رو نامرد به شدت گرون بیچارم کرد این ماه ولی ارزشش رو داشت تا اینجا که دو سه ساعتی بازی کردم هم گیم پلی هم داستان همه چی و البته گرافیک عالی بوده
مگه از 60 یورو بیشتر بود ؟؟ نکنه اونجا هم مثله ایرانه ؟!(انداختن منظورمه ):d

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
کممممممممممممممممک ! نسخه ای که گرفتم گرافیکش خیلی داغونه ,تکسچر و افکت اتیش و دود افتضاح و ...(100 رحمت به نسل قبل !!):-/ دمو های gameplay و میبینم زمین تا اسمون گرافیکش با این فرق میکنه ! به طرز فجیعی بهم انداخته شده , این مشکلو کسی تا حالا داشته ؟:(
اگه نسخه ۳۶۰ رو گرفتی باید رو هارد اصلی instal کنی تا درست شه

kandishmk

کاربر سایت
May 8, 2009
34
نام
کاندیش
مگه از 60 یورو بیشتر بود ؟؟ نکنه اونجا هم مثله ایرانه ؟!(انداختن منظورمه ):d

والا یوروشو نمیدونم چنده ولی اینجا 500 کرون قیمت بازیه ولی من 600 کرون دادم واسه نسخه Limited Edition بعد 100 کرون دیگه هم واسه یه سال گارانتی بازی که کلا شد 700 کرون .واسه این گفتم گرون و 200 کرون بیشتر از انتظارم بود

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279

برای دفعه دیگه یه سری به mr. eBay بزن، خیلی ها بازی رو یک بازی میکنند و بعدش به نصف قیمت میفروشند. من خودم خیلی وقتها این کار رو میکنم. مخصوصا وقتی مثل من سه تا کنسول داری، بیچاره میشی همه رو از فروشگاه بخری.

kandishmk

کاربر سایت
May 8, 2009
34
نام
کاندیش
برای دفعه دیگه یه سری به mr. eBay بزن، خیلی ها بازی رو یک بازی میکنند و بعدش به نصف قیمت میفروشند. من خودم خیلی وقتها این کار رو میکنم. مخصوصا وقتی مثل من سه تا کنسول داری، بیچاره میشی همه رو از فروشگاه بخری.

والا منم یکی دو بار از Ebay بازی خریدم ولی این بار چون عجله داشتم این کارو نکردم چون بعضی وقتها حتی دو هفته طول میکشه برسه دستت . الانم چون این حدودا دو هفته تعطیلی رو داریم دیگه حیف بود بی بازی بمونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر