Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من فردا شب میام لایو بازی میکنم اگه کسی پایه هست بیاد باهم special ops بزنیم من فردا شب ساعت 12 رو خطم .
gamertag: KORD KILLER
راستی special ops رکوردی هستش ومثل نازی زامبی میمونه وهرچند مرحله که تونستی میری .
منتظرم فردا شب ساعت 12.
>:)

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
ازکجا میشه قهمید چند درصد رایت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا الان تمام بازي هاي xgd 3 كه تو بازار هستن تقريبا 97 درصد رايت هستند،راهشو نميدونم واسه همين خيلي مشكلات داريم با اين بازيا، تو بازار هم به هر فروشنده كه ميگي اصلا نمي دونه تو داري چي ميگي

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
ایول داش علی اینهمه اطلاعات رو از کجا میاری؟
دوستان خواهشن گیمر تگهای خودشونو بزارن که امشبو تا صبح بترکونیم .من که از 12 شب تا 8 صبح هستم.
gamertag:KORD KILLER

بی صبرانه منتظرم.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
والا الان تمام بازي هاي xgd 3 كه تو بازار هستن تقريبا 97 درصد رايت هستند،راهشو نميدونم واسه همين خيلي مشكلات داريم با اين بازيا، تو بازار هم به هر فروشنده كه ميگي اصلا نمي دونه تو داري چي ميگي

ازکجا میشه قهمید چند درصد رایت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با برنامه CLON آخرین ورژن چک کنید! اگه LayerBreak: 2135020 بود یعنی 100درصد رایت شده و امن برای لایو! اما اگر LayerBreak غیر از اون عددی بود که نوشتم یعنی اینکه 97درصد رایت شده و امن نیست و بهتر که لایو بازی نکنید:d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
با برنامه CLON آخرین ورژن چک کنید! اگه LayerBreak: 2135020 بود یعنی 100درصد رایت شده و امن برای لایو! اما اگر LayerBreak غیر از اون عددی بود که نوشتم یعنی اینکه 97درصد رایت شده و امن نیست و بهتر که لایو بازی نکنید:d

بر فرض که 100 باشه دیگه ss و ... مهم نیست?یا اینا رو abgx تشخیص میده؟(حتی xgd3?)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
این عدد مخصوص تمام بازیا جدیده یا فقط این یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
از کجا با clon بفهمیم layerbreak چه عددیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر