Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
دوست عزیز بابا والا به لا فلگ میکنه.
2 روز دندون رو جگر بزار تا چهارشنبه.
تو روی چه حسابی میگی تا چهارشنبه فلگ میشی . فکر میکنی از چهار شنبه به بعد ماکروسافت بی خیال میشه و فقط تا چهار شنبه دنبال کپی بازا می گرده .

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خيالتون رو راحت كنم ، هر وقت با بازي كپي و دستگاه كپي خور برين احتمال بن شدن هست ، ولي اگه زود تر از عرضه بري 100% بن شدي ، شانس بياري فلگ مي شي كه خيلي هم فرقي نداره :d
دوست عزیز اگر هم دست برنداره ولی احتمال بن شدنت یا فلگ شدنت خیلی پایین میاد.دوباره میگم پایینو یه نگاهی بنداز.

لینک
نياز به توضيح ميبينم :
بعضي كشور ها و منطقه ها بازي اورجينال زود تر عرضه مي شه ، منظورشون اين بوده : اي كساني كه MW3 رو اورجينال خريديد ،تا انتشار رسمي آنلاين نزنيد و از خشم مايكروسافت بهراسيد .

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
تو روی چه حسابی میگی تا چهارشنبه فلگ میشی . فکر میکنی از چهار شنبه به بعد ماکروسافت بی خیال میشه و فقط تا چهار شنبه دنبال کپی بازا می گرده .

دوست عزیز اگر هم دست برنداره ولی احتمال بن شدنت یا فلگ شدنت خیلی پایین میاد.دوباره میگم پایینو یه نگاهی بنداز.

لینک

---------- نوشته در 11:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اکانتم تموم شده از کجا گیم کارت لایو بخرم .این 3 تا سایتو رفتم ولی هیچ کدوم 3 ماهه ندارن.
www.irangamestore.com

http://www.game-ir.com/

www.gamecredits.ir

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
دوستان من دیسک رو با abgx360 چک کردم این ارور رو میده.اگه بگین چیه ما هم یاد بگیریم ممنون.
laybreak for this dvd was reported as 2086912(expected 1913760)
if this is a burnt it probably wont boخt on your console!
از بیخ خرابه دیگه درسته؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوستان من دیسک رو با abgx360 چک کردم این ارور رو میده.اگه بگین چیه ما هم یاد بگیریم ممنون.
laybreak for this dvd was reported as 2086912(expected 1913760)
if this is a burnt it probably wont boخt on your console!
از بیخ خرابه دیگه درسته؟
کلا ABGX360 بازی های XGD3 رو نمیخونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر