Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
یه زمانی ما داد میزدیم بیاین BO کسی نیم یومد ، باز همه جو گیر شدن ، 1 هفته این تاپیک رو بالا نگه میدارن بعد هم شیفت می کنن رو بازی بعدی .
ما با سرعت لاکپشتیمون غولی بودیم تو BO ! { با اون همه لگ که باعث میشد بی دلیل هوا بری !!! }

پ.ن : اینا ارز اندام و فخر فروشی نبود ها ، گلایه بود که اینجور تاپیک هارو بالا نگه دارید ، لااقل چندتا فن اصلی همیشه آماراشون رو بزارن .

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
دوستان عزیز من یه سوال دارم خیلی دوست دارم که بیام آنلاینشو تجربه
کنم! اما دوستانی میگن که این بازی امن نیست هنوز استیلز پچ نداره! ایا صحت داره! یا نه!؟ راستی حتی میگن یه نسخه هی غیر قانونی اومده که میگن لیک شده حالا فرضن لیک شده هم امن باشه چجوری هست این!؟ اصلا میشه بازی کرد یا نه!

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
154
سلا.من هر کاری میکنم نمیتونم مولتی بزنم.اونجایی که باید چند نفر پیدا کنه مثلا فقط 3 نفر پیدا میکنه دیگه واسلام.همونجا گیر میکنه.دوستان راه حلی هست؟

ddddddd

کاربر سایت
Jul 12, 2011
50
سلا.من هر کاری میکنم نمیتونم مولتی بزنم.اونجایی که باید چند نفر پیدا کنه مثلا فقط 3 نفر پیدا میکنه دیگه واسلام.همونجا گیر میکنه.دوستان راه حلی هست؟

برای من هم دقیقا همینطوره دوستان خواهشمندم جواب بدید

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
من دیشب یک سر رفتم بازی کردم بیشترش بچه های ایرانی بودن ماشاالله.
اما امروز صبح هرکاری کردم نرفت.

[

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
کسانی که نمی تونن لایو بازی کنن دلیلش اینکه دیسک شما 97درصد رایت شده !! اگر در دیسک های 100درصد رایت شده استفاده کنید مشکلی نداره!
دعا میکنم که فلگ نشده باشین;)
دیسک هاتون رو با برنامه CLONE CD چک کنید! اگر LayerBreak:2135020 بود یعنی 100درصد رایت شده اما اگر عددی غیر این دیدید دیسک شما تنها به درد بازی آفلاین خواهد خورد:d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
کسانی که نمی تونن لایو بازی کنن دلیلش اینکه دیسک شما 97درصد رایت شده !! اگر در دیسک های 100درصد رایت شده استفاده کنید مشکلی نداره!
دعا میکنم که فلگ نشده باشین;)
دیسک هاتون رو با برنامه CLONE CD چک کنید! اگر LayerBreak:2135020 بود یعنی 100درصد رایت شده اما اگر عددی غیر این دیدید دیسک شما تنها به درد بازی آفلاین خواهد خورد:d
بر فرض که لیربرک درست باشه بقیه فاکتور ها رو باید از کجا فهمید؟

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
کسانی که نمی تونن لایو بازی کنن دلیلش اینکه دیسک شما 97درصد رایت شده !! اگر در دیسک های 100درصد رایت شده استفاده کنید مشکلی نداره!دعا میکنم که فلگ نشده باشین;)دیسک هاتون رو با برنامه CLONE CD چک کنید! اگر LayerBreak:2135020 بود یعنی 100درصد رایت شده اما اگر عددی غیر این دیدید دیسک شما تنها به درد بازی آفلاین خواهد خورد:d
یعنی اگر دیسک۹۷٪ رایت شده باشه،اصلا نمیشه بازی رو آنلاین بازی کرد؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان

دوستان ماله منم همین مشکلو داره ! مشکل از کجاست؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان ماله منم همین مشکلو داره ! مشکل از کجاست؟
مشكل از اينترنت ايران و پينگ بالاشه ... كاريش هم نميشه كرد تا پينگتون پايين تر نياد با Matchmaking مشكل خواهيد داشت ، فعلا سعي كنيد به دوستانتون كه درحال بازي هستن join بشيد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر