Brütal Legend | X360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا اين منوي بازي منو كشته :biggrin1: خيلي لذت برديم ! بازي همه چيزش عاليه ! فقط گرافيكش عالي نيست كه اونم اصلا مهم نيست ! گيم پلي و موسيقي بازي فوق العاده كار شده ! كلا بازيه كامليه !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان اولین غول بازی رو چطوری باید کشت ؟؟؟ همونی که قیافش مثل جلاد ها میمونه و دستای بزرگی داره ؟؟؟

اگه منظورت اونجاس كه مواد مذاب هستش يه سري چيز از بالا سرش رد ميشه ! بايد اونارو بزني بيفته رو سرش ! با همون گيتارش بايد بزني !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان اولین غول بازی رو چطوری باید کشت ؟؟؟ همونی که قیافش مثل جلاد ها میمونه و دستای بزرگی داره ؟؟؟
باید با گیتار بهش حمله کنی...وقتی که دستاش رو به عنوان گارد گرفت از پشت با تبر بزنیش...

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
واقعا اين منوي بازي منو كشته :biggrin1: خيلي لذت برديم ! بازي همه چيزش عاليه ! فقط گرافيكش عالي نيست كه اونم اصلا مهم نيست ! گيم پلي و موسيقي بازي فوق العاده كار شده ! كلا بازيه كامليه !
به نظر من گرافیک بازی کاملا مناسب این نوع سبک هست و هیچ کم و کسری نداره. مخصوصا وقتی که بارون میاد خیلی باحال میشه;) با این چیز های پیداکردنیشم خیلی حال می کنم.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
می تونم بگم یکی از بهترین بازی های عمرم رو بازی کردم!!!
خودشم چون خودم فن موسیقی Heavy metal هستم خیلی بهم حال داد.
(منوشم که من رو کشت:laughing:)

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
من امشب ميشينم تازه بازي كنم ! كلا 5 Min بيشتر اين و بازي نكردم :d همش pes ميريم وقت بازي ديگه ني :d پس در كل بازي خوبست آره ؟

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
شک نداشته باش.

من امشب ميشينم تازه بازي كنم ! كلا 5 Min بيشتر اين و بازي نكردم :d همش pes ميريم وقت بازي ديگه ني :d پس در كل بازي خوبست آره ؟

سلام.
تو بازی کردن ذره ای شک نکن.
یکم بازیش کن PES رو هم ول می کنی!!!:love::eek:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بله رسیدم به Boss Battle اخر . خسته شدم گفت یه 3.4 ساعت دیگه بازی کنم اشتباهی جای که خوده بازی رو از hdd پاک کنم سیو رو پاک کردم و الان بسیاز ناراحتم هستم .(گفتم کمی فرزا بازی کنم که اون اتفاق برام اقتاد به تاپیک FM3 رجوع شود )

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
من همین امروز گرفتم. دو سه ساعت بازی کردم.
منوی بازی رسما خلاقانه ترین چیزیه دیدم. بی نظیر به معنای واقعی کلمه.:biggrin1:
بازی از همه لحاظ فوق العادست. دیالوگها و صداگزاری در بالاترین حد قرار داره. گیم پلی و داستان خلاقانه. همه چیش خلاقانست.:biggrin1:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
منم بازی رو گرفتم از معدود بازیهایی بود که باهاش حال کردم . من کلا زیاد عادت به بازیه کیلویی خریدن دارم و اصلا هم بازی نکنم ولی اینو حتما تمومش میکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر