PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,482
نام
Nimo
من این سری که بازی کردم military veteran بودم و اصلا arcane نگرفته بودم و کلا از سلاح های arcane استفاده نکردم تو Ng+ میخوام کلا روی arcane کار کنم یه سلاحی دارم اینه http://bloodborne.wiki.fextralife.com/A+Call+Beyond ولی arcane من 8 میباشد :d فقط میخوام بخاطر این برم رو arcane کار کنم. کسی استفاده نکرده ؟ :d

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
یه سرم تو این بازیه یه سرم تو pc.ببخشید هی سوال میپرسم اصلا مزه ی بازیش به همین سوالاست
:d
الان بنده کلold yharnam رو زیرو رو کردم حالا نمیدونم باید چیکار کنم؟در حقیقت قصدم هم اینکه اول مراحل اصلی بازی برم به اون سمت منو راهنمایی کنید.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

در واقع رفتن و زیر و رو کردن همون Old Yharnam جزء مراحل اصلی بازی نبود. ولی نباید فقط مرحله اصلی رفت همون بخش‌های فرعی بازی هم آیتم‌های خیلی خوبی داره که برای ادامه‌ی بازی واقعآً حیاتی هست چون در ادامه بازی سخت‌تر و سخت‌تر می‌شه. بگذریم...
شما الان باید برگردی به Cathedral Ward. بعد اونجا دوباره راه رو ادامه بدی تا برسی به یه سری پله. دم پله‌ها هم یه آدم تبر به‌دست غول‌پیکر هم ایستاده. شما اونو باید بکشی از پله‌ها بری بالا تا یه در خیلی بزرگ برسی. البته برای باز کردن در باید برگردی به Hunter Dream و تو بخش کلیدها یه کلیدی رو (اسمش یادم نیست) که قیمتش 10000 بلاد اکو هست رو بخرید تا بتونید در رو باز کنید. راه رو ادامه بدید تا به دومین باس‌فایت اصلی بازی برسید.

سلام

رفقا من الان سه تا کورد رو گرفتم مصرف کردم.پایان اصلی رو میبینم؟

بله

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
در واقع رفتن و زیر و رو کردن همون Old Yharnam جزء مراحل اصلی بازی نبود. ولی نباید فقط مرحله اصلی رفت همون بخش‌های فرعی بازی هم آیتم‌های خیلی خوبی داره که برای ادامه‌ی بازی واقعآً حیاتی هست چون در ادامه بازی سخت‌تر و سخت‌تر می‌شه. بگذریم...
شما الان باید برگردی به Cathedral Ward. بعد اونجا دوباره راه رو ادامه بدی تا برسی به یه سری پله. دم پله‌ها هم یه آدم تبر به‌دست غول‌پیکر هم ایستاده. شما اونو باید بکشی از پله‌ها بری بالا تا یه در خیلی بزرگ برسی. البته برای باز کردن در باید برگردی به Hunter Dream و تو بخش کلیدها یه کلیدی رو (اسمش یادم نیست) که قیمتش 10000 بلاد اکو هست رو بخرید تا بتونید در رو باز کنید. راه رو ادامه بدید تا به دومین باس‌فایت اصلی بازی برسید.

نيازى نيست كليد رو بخرى.برو به سمت هيلينگ چرچ بعد برو قسمت آباندد وركشاپ،از اونجا يه راست ميرسى پشت درى كه كليد ميخواد و از پشت مسير باز ميشه.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آقا من چطوری برم Chainhurt Castel؟
Cainhurst Summons رو توی Forbidden Woods باید پیدا کنی. اگه هنوز پیداش نکردی از یوتوب ببین
بعدش میری لامپ Hemmick Charnel Lane و اون باس آسون (زن جادوگر) رو میزنی. قبل باس یه محوطه بزرگ هست که چنتا از اون غول ها که ساطور گنده دستشون هست اونا رو بزن و وسط اون محوطه یه چیزی مثل حوض یا مجسمه هست ( دقیق یادم نیست ) و اگه بری سمتش یه کات سین شروع میشه. فقط باید باس رو کشته باشی تا کات سین رو نشون بده. توی کات سین یه کالسکه میبرتت اونجا :d

Cainhurst یکی از خفن ترین لوکیشین های بازیه. واقعاً حیرت انگیزه هم دشمناش هم اتمسفر هم طراحی همه چی عالیه

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
خب بچه ها من مارتير رو كشتم،تاجش رو گذاشتم رو سرم و رفتم و با ملكه حرف زدم ولى هيچى بهم نداد.كارم اينجا تموم شده ديگه؟
اين دعوت نامه رو بدم به آلفرد يا ندم؟
فك نمى كنم جاى ديگه مونده باشه كه برم،اين گراهام كجاس ؟قبل از ديدنش ٣تا كرد رو بخورم ديگه؟

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
یکی نیست به طور دقیق بگه اون 2 تا قبرستان اخری اصلی بازی چند تا بونفایر داره ؟؟؟

اولى از بالا ٦ تا،دومى ٨ تا،سومى ٦ تا،چهارمى ١٢تا. البته من همه چراغهارو روشن گردم و باسارو كشتم ولى هنوز سراغ گراهام مرفتم كه بازيو تموم كنم،نمى دونم اونجا چراغ داره يا نه.

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
خب بچه ها من مارتير رو كشتم،تاجش رو گذاشتم رو سرم و رفتم و با ملكه حرف زدم ولى هيچى بهم نداد.كارم اينجا تموم شده ديگه؟
اين دعوت نامه رو بدم به آلفرد يا ندم؟
فك نمى كنم جاى ديگه مونده باشه كه برم،اين گراهام كجاس ؟قبل از ديدنش ٣تا كرد رو بخورم ديگه؟

اگه دعوت‌نامه رو بدی می‌ره ملکه رو می‌کشه. البته می‌تونی از Altar of Despair با اون جنازه دوباره زندش کنی. در ضمن اشتباه نکنم باید یه چیزی هم بده بهت که تو Memory of Altar توی هانتر دریم بری عضو Covenantاش بشی. اگه بهت نداده حتماً برای حرف زدن باهاش خیلی رفتی جلوش. باید طوری باش حرف بزنی که پلیرت تعطیم کرده باشه که بعدش هم می‌تونی بهش Blood Dreg بدی. من بهش این آیتم رو دادم ولی نمی‌دونم چه فایده‌ای داره.

هنوز سراغ گراهام مرفتم كه بازيو تموم كنم،نمى دونم اونجا چراغ داره يا نه.

نه نداره.

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام
اقا گرمن و اون باس بعدیش رو هم گشتم.
اخرش چی شد؟
پایان اصلیش این بود؟
اون زالو من بودم بغل عروسکه؟
اگه اره بعدش که چی؟ مثلا من بزرگ میشم و تبدیل میشم به چی؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقا یه سوال... چرا این هانترای بازی باهات دشمنن؟مگه همکارت نیستن؟

اینجور که من برداشت کردم دیگه هانتر ها یه سازمان مرکزی ندارن و هرکدوم تنها کار می کنن. دلیل دشمنیشون هم بعضیا به خاطر دیوانه شدن در اثر شکار، بدبینی به شخصیت اصلی یا گاها اختلاف نظره.

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
147
پلات شد رفت واقعا سخت بود مخصوصا تروفی های اخر که مربوط به chalice ها میشد
opt4d0zttuwtf3w32ig3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر