PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بله درسته خودشه اصلا با هیچ روشی نمیشه زد هر کار کردم نشد.لولم هم نمیگم خجالت میکشم چون بالاست:dفقط مشکل جون دارم.
بعدشش لطف کنید بگید به غیر از این ۶ ۷ اسلحه ای که تو شاپ هست بازم بهشون اضافه میشه یا نه؟

- - -ویرایش - - -

starved blood beast

بهترين كار اينه كه با همون آتيش پاش ذره ذره بزنيش.اول به وسيله پنگانت حواسشو پرت كن و با هانتر آكس خونش رو تا نصف برسون باقيش با ككتيل و flame sprayer تمومش كن.

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
ببخشید من اگه بازی رو تموم کنم وقتی میره رو ng+ این chalice ها هم از بین میرن یا میتونم ادامش بدم بعد از اتمام بازی ؟
و اینکه تو workshop یه گزینه اضافه شده به اسم arcane haze, چیکار میکنه ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
حتماً یکی از Root Chalice ها رو انتخاب کردی.
نفهمیدم. چیطور شد؟ موقع انتخاب دانجن سه تا گزینه دارم که دو تا پایینی خط خورده. همه باس های بازی رو هم کشتم و کاپ ها رو گرفتم. موقع کاپ گذاشتن بعضی کاپ ها پشتشون یه نوره سفید هست بعضیا نیست.
یعنی میگی کاپ رو اشتباهی گذاشتم؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
لطفا بگید به طور دقیق هر کدام از این قبرستون ها چند تا بونفایر داره.
اون دو تا اخری را میخوام.
یعنی روی قبرستون کلیک میکنه یک لیستی میاد که باهاش میری تو بازی.لطفا بگید هر کدوم از این ها چند تاست ؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
نفهمیدم. چیطور شد؟ موقع انتخاب دانجن سه تا گزینه دارم که دو تا پایینی خط خورده. همه باس های بازی رو هم کشتم و کاپ ها رو گرفتم. موقع کاپ گذاشتن بعضی کاپ ها پشتشون یه نوره سفید هست بعضیا نیست.
یعنی میگی کاپ رو اشتباهی گذاشتم؟

ببین اینا 5 Chalice های اصلی هستن :

Pthumeru Chalice - Depth: 1 - 3 Layers
Central Pthumeru Chalice - Depth: 2 - 3 Layers
Lower Pthumeru Chalice - Depth: 3 - 4 Layers
Defiled Chalice - Depth: 4 - 3 Layers
Great Pthumeru Ihyll Chalice - Depth: 5 - 3 Layers

اینا رو به ترتیب باید بری. هر کدوم رو که تموم کنی میتونی Root Chalice همون رو هم بسازی که تکراری هستن. شما هم حتماً یه Chalice رو رفتی و دوباره همون Chalice رو انتخاب کردی یا حالت Root ـش رو. حالت Root هم تا جایی که میدونم دشمن ها ثابت نیستن به عنوان مثال هربار با یه نوع دشمن برخورد میکنید اما لوکیشین همونه.

Chalice های دیگه هم هستن که توی منو با D-pad بزنی میان مثل Hintercomb Chalice و Ailing Loran Chalice و Great Isz Chalice که اینا رو هم برای پیدا کردن آیتم های مورد نیاز برای ساختن Chalice های اصلی باید بری. من که برای پیدا کردن یکی از آیتم های کمیاب که برای Chalice چهارمی لازم بود مجبور شدم Ailing Loran رو تموم کنم. برای Chalice پنجم هم حتماً باید بقیه رو برم. آیتم هایی مثل Bastard of Loran یا Red Jelly که برای ساختن Chalice های اصلی لازمن رو توی این Chalice ها باید پیدا کنید.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
لطفا بگید به طور دقیق هر کدام از این قبرستون ها چند تا بونفایر داره.
اون دو تا اخری را میخوام.
یعنی روی قبرستون کلیک میکنه یک لیستی میاد که باهاش میری تو بازی.لطفا بگید هر کدوم از این ها چند تاست ؟

اولى تا ته پر ميشه بقيه هر كدوم پنج شيشتاس. چه سوالايى ميپرسى.دقيقا بگو مشكلت كجاس تا راهنماييت كنيم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
بازیش سخته خدایش.تا الان n بار مردم.ولی خیلی لذت بخشه.روال کار دستت بیاد دل کندن ازش سخت میشه.مهمترین اصل بازی این هستش که کی جا خالی بزنی و کی حمله کنی.اینو درست یاد بگیری بازیش تا حدودی راحت میشه.ولی باور کنید همین سختیش باعث لذت بخش بودنش شده.هربار که میمیری بیشتر تشنه انتقام میشیو سعی میکنی با یه استراتژی جدید مرحله رو بری.در کل بازی کم نظیره. گرافیک هنریش که غوغاست.گرافیک فنیم به نظر من خیلی خوبه.زیاد صحبت کردم برم چند بار دیگه بمیرم:d

آخرین ویرایش:

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
ببخشید من اگه بازی رو تموم کنم وقتی میره رو ng+ این chalice ها هم از بین میرن یا میتونم ادامش بدم بعد از اتمام بازی ؟

بله می‌شه دوباره ادامه‌شون داد. حذف نمی‌شن.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دست همتون درد نکنه راهنمایی ها عالی بود بالاخره زدمش.چی ساخته بود خدایی اینو یعنی تا میتونست سختش کرده بود.

- - -ویرایش - - -

ببین د‌وست عزیز شما چرا از آلفرد کمک نمیگیرید واسه زدنش

من اول بار لول بالایی نداشتم نمیتونستم بزنمش ولی دو نفره با آلفرد زدیمش..:d اونم سخته باز ولی بهتر میشه زدش
متاسفانه آلفردو توسط دستای خودم تیکه تیکه کردمش:dفکر نمیکردم احتیاج شه:whistling:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
وقتی سمی شدید از آیتم Antidote استفاده کنید تا دفع بشه.

عزیز فکر کنم داری اشتباه می‌گی. بعد از کشتن اون باس برقیه دیگه کاریت نداره.

راست میگی عزیز دل برادر، میخواستم بگم Dark beast اشتباهی گفتم blood starved beast.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
یه سرم تو این بازیه یه سرم تو pc.ببخشید هی سوال میپرسم اصلا مزه ی بازیش به همین سوالاست:d
الان بنده کلold yharnam رو زیرو رو کردم حالا نمیدونم باید چیکار کنم؟در حقیقت قصدم هم اینکه اول مراحل اصلی بازی برم به اون سمت منو راهنمایی کنید.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
اولى تا ته پر ميشه بقيه هر كدوم پنج شيشتاس. چه سوالايى ميپرسى.دقيقا بگو مشكلت كجاس تا راهنماييت كنيم.

من خودم بازی را تموم کردم برای بار دوم دارم میرم.
میخوام بدونم بونفایری بوده که از قلم انداختم یا نه .دقیقا تعداشون را میخونم.قبرستان اول و دومی را کار ندارم.فقط اون اخریا چند تا هستند ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر