PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
- - -ویرایش - - -

battlefield hardline - callof duty advanced warfare هردو شوتر اول شخصن اگه حال میکنی بگیر اگر هم میتونی انلاین بزنی سرعتت خوبه انلاینشون حال میده تمرکز این بازیا بیشتر تو بخشه انلاینه . اما bloodborne یه بازی شدیدا معتاد کنندس انلاینشم باحاله میتونی با کمک دیگران بازیو تموم کنی ولی کلا در حالت تک نفره هم کار برای بازی کردن زیاد داری علاوه بر بخش داستانی . سیاه چاله هم هستن ولی زیاد را دست نیست یکم سخته یعنی زمان زیاد ازت میگیره

- - -ویرایش - -

رفیق من دنبال یه بازی هستم که وقتی‌ تموم شد از پول و وقتی‌ که گذشتم راضی‌ باشم

مثل last of us - shadow of mordor

مشکله اینترنت ندارم راحت آنلاین بازی می‌کنم

سبک bloodbornمثلdragon age نیست؟ چون اصلا از dragon age خوشم نیومد

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179

- - -ویرایش - - -

battlefield hardline - callof duty advanced warfare هردو شوتر اول شخصن اگه حال میکنی بگیر اگر هم میتونی انلاین بزنی سرعتت خوبه انلاینشون حال میده تمرکز این بازیا بیشتر تو بخشه انلاینه . اما bloodborne یه بازی شدیدا معتاد کنندس انلاینشم باحاله میتونی با کمک دیگران بازیو تموم کنی ولی کلا در حالت تک نفره هم کار برای بازی کردن زیاد داری علاوه بر بخش داستانی . سیاه چاله هم هستن ولی زیاد را دست نیست یکم سخته یعنی زمان زیاد ازت میگیره

- - -ویرایش - -

نه مثل دراگون ايج نيست و قطعا بازى سرگرم كننده ترى نسبت به اوناس.بخواى نخواى بخش داستانى اون بازى ها بعد از ٦ ساعت تموم ميشن و فوق العاده تكرارى هستن،ولى بلادبورن حداقل ١٠٠ ساعت گرفتار بخش داستانيش هستى،جدا از آنلاين كه هر سه تاشون دارن.ولى بازى سخته،اگه ميخواى فقط برى جلو و بكشى و خودت رو گول بزنى همون دوتارو بگير ولى اگه ميخواى وقت بذارى و لذت ببرى و بد هرجا نشستى بگى بلادبورن رو تموم كردم و همه حال كنن،بحثش جداس.

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - -

دوستمون peyman توضیحات رو دادن اگر بخوایم با dragon مقایسش کنیم اون یه بازیه گفتگو محور هستش و با شخصیتهای زیادی بازی شکل میگیره ولی این بازی اکشنه خیلی بیشتری داره یعنی شما باید بکشی و خونریزی کنی تا بتونی اپدیت کنی و بازیو پیش ببری کلا معماری و فضای بازی خیلی خوب کار شده از نظر طولانی بودن گیم پلی هم که دوستان گفتن انقدر زیاده که ادمو از کارو زندگی میندازه :) خوده من 2 بار بخشه داستانی رو تموم کردم با اینکه 3 تا پایانه مختلف داره ولی هنوز سیاه چاله ها خیلیش مونده یه ماهی میشه بازی دستمه واقعا ارزش خرید داره اگر از سبکش خوشت بیاد حتما ویدیوی 30 دقیقه اوله بازی رو ببین

از نظر اینکه باید شخصیت بازی و سلاحها رو اپدیت کنی در طول بازی خب شبیه هستن در ضمن مثله shadow یا last of us که بیشتر توی بازی داستان روایت میشه و دمو های بیشتر داریم هم با اونا فرق داره

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
و بالاخره تموم شد براى بار اول.١٠٤ ساعت طول كشيد و با لول ١٢٠ تمومش كردم.ولى خودمونيم چقد گرمان و مون پرسنس آسون بودن نسبت به باقى بازى. منى كه اينقد تو تيكه تيكش گير ميكردم اين ٢تا رو تراى اول زدم،پشت سر هم. واى چقد اين بازى خوب بود.قطعا يكى از بهترين تجربه هاى گيميم شد.
دوستون دارم بچه ها،چون واقعا خيلى جاها بدون كمك شما غير ممكن بود برام پيشروى.من برم دارك سولز ٢ رو بخرم كه قطعا عاشقش خواهم شد.ى

آخرین ویرایش:

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
- - -ویرایش - - -

دوستمون peyman توضیحات رو دادن اگر بخوایم با dragon مقایسش کنیم اون یه بازیه گفتگو محور هستش و با شخصیتهای زیادی بازی شکل میگیره ولی این بازی اکشنه خیلی بیشتری داره یعنی شما باید بکشی و خونریزی کنی تا بتونی اپدیت کنی و بازیو پیش ببری کلا معماری و فضای بازی خیلی خوب کار شده از نظر طولانی بودن گیم پلی هم که دوستان گفتن انقدر زیاده که ادمو از کارو زندگی میندازه :) خوده من 2 بار بخشه داستانی رو تموم کردم با اینکه 3 تا پایانه مختلف داره ولی هنوز سیاه چاله ها خیلیش مونده یه ماهی میشه بازی دستمه واقعا ارزش خرید داره اگر از سبکش خوشت بیاد حتما ویدیوی 30 دقیقه اوله بازی رو ببین

از نظر اینکه باید شخصیت بازی و سلاحها رو اپدیت کنی در طول بازی خب شبیه هستن در ضمن مثله shadow یا last of us که بیشتر توی بازی داستان روایت میشه و دمو های بیشتر داریم هم با اونا فرق داره

مرسي از اطلاعاتت
dragon انقد سلاح داشت نميفهميدم كدوم به چه دردي ميخوره همش هم بايد دمو ميديدم
سختي بازيش براي اينه كه هر باس رو بايد به يك سبك بكشي ؟بازيش سرگرم كننده هست؟ جوري نباشه بعد از يه مدت دل ادمو بزنه...
رفيق نظرت در مورد cod و bfh چيه؟
يه بازي شوتر هم ميخوام ولي هر كس يه نظري ميده در مورده اين بازيا، خودم قبلا كال اف رو بازي كردم خيلي از سرياشو و حال كردم ولي بتلفيلد تاحالا بازي نكردم هر كسي يه نظري ميده در موردش، نظر شما چيه؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
مرسي از اطلاعاتت
سختي بازيش براي اينه كه هر باس رو بايد به يك سبك بكشي ؟بازيش سرگرم كننده هست؟ جوري نباشه بعد از يه مدت دل ادمو بزنه...
يه بازي شوتر هم ميخوام ولي هر كس يه نظري ميده در مورده اين بازيا، خودم قبلا كال اف رو بازي كردم خيلي از سرياشو و حال كردم ولي بتلفيلد تاحالا بازي نكردم هر كسي يه نظري ميده در موردش، نظر شما چيه؟

ببين اون همه منتقد مغز خر كه نخوردن كه به بلاد نمره ٩٤ دادن به اونا ٧٠.دقيقا اين صفاتى كه ميگى مربوط به كال و بتل ميشه كه بعد از يه روز يا يه هفته دلت ميخواد يه بازى جديد بگيرى و ديگه خسته ميشى.ولى بهت قول ميدم بلاد بعد از يه هفته تازه ميفهمى چجورى بازى كنى.اين بازى سبكش ازمون و خطاس.يعنى چى؟يعنى اينكه الان بازى رو شروع كردى بعد اولين دشمن كشتت.بايد نگاه كنى به حمله تك تك دشمنا،بشناسيشون بعد حمله كنى.يعنى اگه اينبار مردى حتما يه جايى اشتباه كردى و بايد تغييرش بدى و سريعا بعدش شكستش ميدى.به شخصه،لذتى كه تو اين مورد برام هست با هيچى عوض نميكنم.اين حس به كمال رسيدن به مرور زمان تبديل ميشه به عامل ارضا روحى جورى كه هيچوقت تو هيچ بازى اين حس رو نداشتم.كال اينقد اسونه،كه اگه به جا مردى اينقد از دست خودت عصبانى ميشى كه ديگه دلت ميخواد بازى نكنى.تو اين بازى تو انتخاب ميكنى كه شخصيتت چجورى به كمال برسه،نقاط قوتش و ضعفشو تو انتخاب ميكنى.اين از اون بازياس كه تك تك ميونبر ها و راهها رو حفظ ميشى.از اوناي كه جاى تك تك دشمنا رو ميفهمى.از اوناي كه شب كه ميشه دلت ميخواد بازى كنى و نخوابى.به شخصه اين حس رو نسبت به كال ندارم،شايد دليلش اينه كه از شماره يكش رو بازى كردم و از بچگى باهاش بودم تا الان كه ٢٣ سالمه.كال و بتل به من يه حس تكرارى رو ميدن ولى اگه برا تو تازگى داره هنوز شايد اينطور نباشه ولى چيزى كه مسلمه اينه كه همه دنيا بلاد بورن رو يه شاهكار ميدونن ولى اون دوتا رو وقت گذرونى.اين بازى سخته،نياز به زمان داره،اينو يادت باشه.

بذار يه فكت صادر كنم
هر كس ps4 داره بايد بلادبورن رو تموم كنه وگرنه يكى از مهم ترين برتريهاى سونى خريدنش رو از دست داده.

Last edited by a moderator:

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
مرسي از اطلاعاتت

خواهش میکنم والا این بازیم سلاح کم نداره ولی به خودت بستگی داره میتونی با 3 یا 4 سلاح که را دستت هستن اپدیتشون کنی و بازیو تموم کنی سختیاشم دشمنای زیاد که هی کشتنشون سختتر میشه نبود نقشه . مکانها و ایتمهای مخفی زیاد داره باسها سختن ولی میشه از پسشون براومد یا باید سرعتی بزنیشون یا قدرتی خیلی استراتژیهای متفاوتی لازم نداره جا خالی دادن تو این بازی خیلی مهمه سرگرم کنندگیشم اگر از سبکش خوشت بیاد فوق العادس من که بار سومه که دارم تمومش میکنم

در مورد cod که بازیش نکردم اما جدیدش داره میاد بتل هم که تو سایتا خوندم بخش داستانیه ضعیف داره و گرافیکه پایین اما انلاینش خوبه اینا رو باید بری تو صفحاشون از بچه هایی که بازی کردن دقیق بپرسی والا من دلم نمیاد پول پای شوتر بدم مگر اینکه دیگه اون بازی شاهکار باشه

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
ببين اون همه منتقد مغز خر كه نخوردن كه به بلاد نمره ٩٤ دادن به اونا ٧٠.دقيقا اين صفاتى كه ميگى مربوط به كال و بتل ميشه كه بعد از يه روز يا يه هفته دلت ميخواد يه بازى جديد بگيرى و ديگه خسته ميشى.ولى بهت قول ميدم بلاد بعد از يه هفته تازه ميفهمى چجورى بازى كنى.اين بازى سبكش ازمون و خطاس.يعنى چى؟يعنى اينكه الان بازى رو شروع كردى بعد اولين دشمن كشتت.بايد نگاه كنى به حمله تك تك دشمنا،بشناسيشون بعد حمله كنى.يعنى اگه اينبار مردى حتما يه جايى اشتباه كردى و بايد تغييرش بدى و سريعا بعدش شكستش ميدى.به شخصه،لذتى كه تو اين مورد برام هست با هيچى عوض نميكنم.اين حس به كمال رسيدن به مرور زمان تبديل ميشه به عامل ارضا روحى جورى كه هيچوقت تو هيچ بازى اين حس رو نداشتم.كال اينقد اسونه،كه اگه به جا مردى اينقد از دست خودت عصبانى ميشى كه ديگه دلت ميخواد بازى نكنى.تو اين بازى تو انتخاب ميكنى كه شخصيتت چجورى به كمال برسه،نقاط قوتش و ضعفشو تو انتخاب ميكنى.اين از اون بازياس كه تك تك ميونبر ها و راهها رو حفظ ميشى.از اوناي كه جاى تك تك دشمنا رو ميفهمى.از اوناي كه شب كه ميشه دلت ميخواد بازى كنى و نخوابى.به شخصه اين حس رو نسبت به كال ندارم،شايد دليلش اينه كه از شماره يكش رو بازى كردم و از بچگى باهاش بودم تا الان كه ٢٣ سالمه.كال و بتل به من يه حس تكرارى رو ميدن ولى اگه برا تو تازگى داره هنوز شايد اينطور نباشه ولى چيزى كه مسلمه اينه كه همه دنيا بلاد بورن رو يه شاهكار ميدونن ولى اون دوتا رو وقت گذرونى.اين بازى سخته،نياز به زمان داره،اينو يادت باشه.

رفيق دمت گرم نظرمو كاملا به بازي كه ميخواستم بگيرم عوض كردي، مرسي كه وقت گذاشتي
تو بلادبورن جايي گير كردم كمكم مي توني بكني؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
رفيق دمت گرم نظرمو كاملا به بازي كه ميخواستم بگيرم عوض كردي، مرسي كه وقت گذاشتي
تو بلادبورن جايي گير كردم كمكم مي توني بكني؟

مطمئن باش.خودم برا تموم كردنش به اين انجمن مديونم،به همين خاطر هر سوالى رو جواب ميدم.و اگه باقى نظرات رو بخونى ميبينى كه خودم ١ساعت پيش بازى رو تموم كردم و كال رو هم همون هفته كه اومد بازى كردم.اين بازى بازى هست كه بايد بخرى و بعد از تموم كردن هم بدارى تو كمد بمونه ولى كال حداكثر ارزش يه هفته كرايه رو داره. در خدمتم

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
سلام دوستان .
من تازه بازی رو شروع کردم . اما این چجوری سلاح میگیره دستش ؟

اولين بارى كه مردى در هانتر دريم بهت سلاح ميده و برا انتخاب سلاح بايد دكمه آپشن رو بزنى يه سرى جاى خالى هست كه رديف اول مربوط به سلاح و رديف دوم مربوط به لباس ها و رديف آخر مربوط به باقى ابزار مثل ككتل اينا كه با مربع عمل ميكنن.

دوستان این rital altar چیه؟

براى ساخت دانجن ها.

Last edited by a moderator:

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
نمیدونم این حرف که اگه بیشتر از چهل تا insight داشته باشیم دشمنای جدید میبینیم و اتک های جدید میزنن دشمن ها از کجا نشات گرفته. من الان تو Ng+ نود تا insight دارم ولی تا الان هیچ فرقی ندیدم تو بازی. امیدوارم اقلا جلوتر یه چیزایی جدید ببینم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
نمیدونم این حرف که اگه بیشتر از چهل تا insight داشته باشیم دشمنای جدید میبینیم و اتک های جدید میزنن دشمن ها از کجا نشات گرفته. من الان تو Ng+ نود تا insight دارم ولی تا الان هیچ فرقی ندیدم تو بازی. امیدوارم اقلا جلوتر یه چیزایی جدید ببینم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

آره منم الان شروع كردم ng+وو با اينسايت ٥٢ ولى فرقى حس نمى كنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر